בלוג


בלוג- פיתוח אתרים
10/05/2022
כמו מגזרים רבים אחרים במשק, ואולי אפילו יותר מכך, רואי חשבון מעבירים חלק משמעותי מהפעילות שלהם למדיה דיגיטלית ועובדים בצורה מקוונת. בין היתר הם שולחים ומקבלים חשבוניות מס, קבלות, הסכמים, דוחות וטפסים נוספים בלי להשתמש בכלל בניירת פיזית, ואותו הדבר לגבי ההתנהלות עם טפסים דיגיטליים מול רשות המיסים.
03/05/2022
בשנים האחרונות עברו ארגונים, חברות ועסקים רבים לעבודה עם מערכת טפסים דיגיטלית. כיום קיימות בשוק מגוון מערכות כאלו הנותנות מענה לצרכים שונים, למשל מערכת לניהול משאבי אנוש, מערכת לניהול מלאי ורכש, מערכות לניהול רצפת ייצור ועוד.
03/05/2022
חתימה מרחוק או חותמת דיגיטלית מהווה התקדמות משמעותית בכל הקשור להתנהלות עסקים וארגונים. בין היתר היא משמשת עבור ניהול עובדים מרחוק ועוד . בשורות הבאות נסביר מהי בעצם חתימה מרחוק, מהם העקרונות שלה ויתרונותיה.
12/04/2022
בתור עוסק מורשה אתה בוודאי כבר לא מגיש קבלות וחשבוניות על גבי ניירת ללקוחותיך, אלא נעזר במדיה הדיגיטלית. ואם אתה עדיין מסתמך על פנקסי חשבוניות פיזיים, כדאי מאוד שתבצע את הצעד המתבקש לעבר העשור השלישי של המאה ה-21. בכל מקרה, חשוב שתדע שכיום ניתן להשתמש במערכת חתימה דיגיטלית ובטפסים מקוונים גם לשורה ארוכה של פעילויות נוספות, שהופכות להרבה יותר יעילות, זמינות, מהירות וחסכוניות.
30/12/2021
לאורך העשור האחרון עברו ארגונים ועסקים רבים אל חתימה דיגיטלית על טפסים מקוונים, המקנה שורה ארוכה של יתרונות מבחינת סדר וארגון, זמינות ואבטחה, ובעיקר חיסכון בזמן ובכסף תוך הגברת שביעות הרצון של העובדים והלקוחות. גם לחנויות מומלץ לעבור אל תוכנת חתימה דיגיטלית כמו איזידוק ובשורות הבאות נסביר מדוע.
28/12/2021
תחת הכותרת של טפסים דיגיטליים מסתתרות מספר טכנולוגיות המאפשרות להפוך קבצי וורד ופי.די.אף לכדי טפסים מקוונים. בשורות הבאות נסביר מה זה בעצם טופס דיגיטלי ומדוע אפשר לכנות אותו בשם טופס חכם.
27/12/2021
אם הייתם חוזרים בזמן ופוגשים מנהל כלשהו בארגון, ואומרים לו שבעתיד כולם יסתובבו עם טלפונים בכיס, אולי הוא היה שואל אתכם: למה בעצם צריך את זה? מה זה כבר יכול לתת לעסק שלי? אז אולי חתימה דיגיטלית היא לא המצאה כה דרמטית כמו הטלפון הסלולרי, אבל היא בהחלט משנה את פני הדברים ומעלה תרומה משמעותית לעסקים ולארגונים.
21/12/2021
עם מערכת easydoc אתם יכולים ליצור טופס 101 מקוון וכן טפסים רבים נוספים הקשורים לעובדים. בשורות הבאות נסקור את היתרונות המרובים שמעניקה העבודה עם טופס 101 דיגיטלי, והם נכונים גם לגבי הטפסים האחרים
21/12/2021
חתימה דיגיטלית על טפסים משמעה שני דברים: האחד שעל המסמך מתנוססת חתימתו של אדם מסוים – למשל גורם אחראי בעסק, לקוח, שותף עסקי, עובד וכן הלאה. השני הוא שאל הטופס מצורף קוד מוצפן שמערכת איזידוק מוסיפה אוטומטית.
29/11/2021
מטבע הדברים, לשכת עורכי הדין ערה לתמורות הטכנולוגיות הניכרות בעבודתם של עורכי הדין, ושואפת ליצור את האיזון שבין ייעול הפעילות למען עורכי הדין והלקוחות עצמם, ומאידך הקפדה על כללי הזהירות, המקצועיות והאתיקה הנדרשים. אכן, היכולת להיוועד מרחוק עם לקוחות ולבצע מולם ועבורם שירותים משפטיים שונים, מרחיבה את כנפיהם של עורכי הדין ומקטינה את התלות במקום ובזמן.
24/11/2021
טופס קליטת עובד חדש יש להעביר לעובד שנקלט בעסק בהתאם לחוק, ועליו למלא אותו כמו גם גורמים אחרים בארגון בדגש על מחלקת משאבי האנוש. חשוב לדעת שבניגוד לעבר, כיום ניתן להוציא לצורך קליטת עובד חדש טפסים דיגיטליים ולא את טפסי הניירת המסורתיים.
23/11/2021
בואו נתחיל מהשורה התחתונה: יצירה של טפסים דיגיטליים היא מאוד פשוטה ולא מצריכה מכם שום רקע או הבנה טכנית. אנחנו עושים את כל העבודה בשבילכם.
02/11/2021
האם אתם והעובדים שלכם עדיין חותמים באופן ידני על מסמכים העשויים מנייר? אם כן, בהחלט הגיע הזמן להשתדרג ולהתחיל לעבוד עם טפסים מקוונים שעליהם חותמים אונליין.
02/11/2021
מערכת איזידוק מאפשרת לכם להעביר מגוון רחב של טפסים ומסמכים לפורמט דיגיטלי, ובכך לעשות את המעבר לעבודה מקוונת ולהצטרף למגמה של עסקים ללא נייר.
14/03/2021
בעזרת מערכת EasyDoc מתקבל טופס מקוון 101, שניתן לעשות בו בדיוק את אותו השימוש, באופן חוקי ומאושר על ידי כל הגורמים הרלוונטיים – והשימוש בו אף מעודד על ידי המדינה ורשות המיסים .זהו לא המסמך היחיד שניתן להעבירו לפורמט הדיגיטלי, אלא שורה ארוכה של מסמכים נוספים שאותם ניתן להעביר לעובד וגם לרשויות און ליין, והם מנוהלים על ידי מערכת שיושבת בענן.
04/03/2021
מערכת EasyDoc מאפשרת לכם להעביר טפסים ומסמכים רבים אל הפורמט הדיגיטלי, ומכאן והלאה לעבוד איתם בענן באופן מקוון. למעשה, המערכת מטפלת בכל תהליך הקליטה של עובד חדש אל הארגון, החל בעובד בודד ועד לעשרות ומאות עובדים בגיוס המוני, והיא ממשיכה לנהל את תיקי העובדים לכל אורך הדרך. אחד הטפסים היותר מוכרים ונפוצים שעימם המערכת עובדת הוא טופס 101 מקוון.
04/03/2021
את המונח "טופס מקוון" (או "טופס דיגיטלי") סביר להניח שכבר שמעתם פה ושם, אבל בכל זאת כדי להסביר: מדובר בכל מסמך שהועבר לפורמט דיגיטלי וכעת שולחים אותו למילוי וחתימה על ידי לקוחות, עובדים, שותפים, מנהלים וכן הלאה.
28/02/2021
מערכת טפסים מקוונים כשמה כן היא – מערכת שבה שמורים שורה ארוכה של טפסים ומסמכים כקבצים דיגיטליים. למעשה ישנן מערכות רבות כאלו המחולקות לתחומים ותתי תחומים, למשל מערכות לניהול התקשורת מול לקוחות, מערכות לניהול משאבי אנוש ומערכות לניהול תיקי עובדים.
21/02/2021
מערכת ניהול תיק עובד EasyDoc מטפלת בשורה ארוכה של מסמכים הקשורים לקליטת העובד והעסקתו, ביניהם מסמכים להחתמת ציוד, חוזה עבודה, טופס 106, שיוכים לקופות גמל, וכל אישור רלוונטי ונלווה למסמכים אלו. כידוע, אחד המסמכים הבסיסיים ביותר בהעסקת עובדים הוא טופס 101, וגם בו מטפלת כמובן המערכת שלנו באופן דיגיטלי, מקוון ופשוט להפליא.
11/02/2021
טפסים דיגיטליים מהווים כיום חלק אינטגראלי מפעולות רבות שמבצעות מחלקות משאבי האנוש, השיווק והפרסום, הרכש וכן הלאה בעסקים וארגונים שונים. טפסים אלו מתופעלים ומנוהלים באמצעות מערכות ייעודיות לכל תחום, ואחד מהם הוא ניהול העובדים. אנו ממליצים כמובן על מערכת EasyDoc שלנו שבאמצעותה ניתן לנהל את תיקי העובדים הנקלטים בחברה או בארגון, ללא צורך בהסתמכות על טפסי הנייר הפיזיים ועל החתימות הידניות.
07/02/2021
9 הבדלים בין דף נחיתה לאתר, לחשוב לפני שמחליטים.
07/02/2021
איך להתקין את התבנית ASTRA באתר וורדפרס ב-6 צעדים פשוטים וזריזים.
04/02/2021
כאשר אנו מדברים על החתמת מסמכים דיגיטלית, הכוונה אינה אל חתימות דיגיטליות המבוססות על קוד מוצפן – כפי שנעשה למשל בחשבוניות. כאן מדובר בחתימה ממשית של העובד, של הלקוח או כל אדם אחר המקבל את המסמך, רק שהכל נעשה בלי ניירת ובאופן מקוון.
03/02/2021
מדריך קצר ופשוט, עם תמונות, ליצירת טופס "צור קשר" באמצעות אלמנטור ותוסף חינמי נוסף. לאתרי וורדפרס.
03/02/2021
מה הטעויות הנפוצות בבניית אתרי וורדפרס ואיך להמנע מהן?
02/02/2021
אתר רספונסיבי הוא אתר שמתאים את עצמו אוטומטית לפי גודל המסך ממנו גולשים באתר, בעוד אתר מותאם הוא אתר שנבנה בהתאמה מיוחדת עבור מכשירים ניידים.
27/10/2020
אם אתם בדיוק מתכננים הקמה או שדרוג של אתר, אתם עומדים עכשיו מול הרבה סוגים של מערכות, ספקים,התלבטויות ועוד. זה תרחיש שאנחנו נפגשים איתו מדי יום - לקוחות שרוצים להתניע תהליך, אבל אין להם את כל המידע שהם צריכים כדי להחליט מה נכון עבורם ואיך כדאי להתקדם.זו הסיבה שיצרנו תהליך של אפיון אתר.
27/10/2020
אנו שמחים לעדכן כי הצלחנו לפתח מערכת ייחודית שמאפשרת לנו לייצר עבורכם לידים רלוונטיים על בסיס קבוע. אחת השיטות ליצירת לידים שאנשי מכירות משתמשים בהם, היא פנייה יזומה בטפסי צור קשר באתר של לקוחות פוטנציאליים. אנחנו לקחנו את השיטה הזאת והפכנו אותה לאוטומטית כך שאנו יכולים לפנות לאלפי ואף עשרות אלפי לקוחות פוטנציאליים דרך טפסי צור קשר באתר שלהם - כל יום!
16/03/2020
הקורונה נכנסה לחיינו בסערה ומטלטלת אותם. אנחנו נדרשים לשינויים משמעותיים בשגרת החיים, בבית, במשפחה, במעגלי החיים השונים - וכמובן בעסקים. איך ממשיכים למכור במצב כזה?
26/09/2019
הכנת לוגו היא מלאכה שיש להתייחס אליה ברצינות, מתוך הבנה שהלוגו יהיה חלק משמעותי מהפנים של העסק בשנים הקרובות. יש לא מעט מחקרים המעידים כי ללוגו טוב יכולה להיות השפעה מהותית על הגדלת מעגל הלקוחות ושיעור המכירות.
26/09/2019
כמו פעולות רבות אחרות המבוצעות בימינו דרך הרשת, כיום ניתן גם לעשות עיצוב לוגו און ליין. אנו מציעים אפשרות לעצב לוגו באופן עצמאי ולגמרי בחינם, או לקבל סיוע בסיסי בחבילה מהירה הכרוכה בעלויות נמוכות.
26/09/2019
לוגו הוא מרכיב בסיסי בשפה הוויזואלית ובמיתוג הכללי של העסק, וכל מי שעוסק בפרסום ושיווק כמקצוע יודע עד כמה הוא חשוב. למעשה, גם אתם בוודאי מכירים בחשיבות של הלוגו גם אם אינכם יודעים זאת, שכן אתם מוקפים מכל עבר בלוגואים של חברות המייצרות מוצרי מזון, חשמל ואלקטרוניקה, טלפונים ניידים, ריהוט, מחשבים, משקאות קלים, פריטי לבוש וכדומה. לכן, במידה שאתם שוקלים לעצב לוגו חדש לעסק חשוב שתתייחסו ברצינות אל המשימה ותקראו את העצות הבאות.
26/09/2019
האם אתם יכולים להיזכר בלוגו של מייקרוסופט, גוגל, קוקה קולה או נייקי? סביר להניח שאתם יכולים, לא רק בגלל שמדובר בתאגידי ענק, אלא בגלל שהושקעו המון משאבים ביצירת לוגואים מתאימים עבורם. אז יכול להיות שאתם עדיין לא בסדר הגודל של גוגל, אבל העיקרון דומה: לוגו מייצג את העסק שלכם ואת המסרים הבסיסיים שלו.
26/09/2019
פיתוח אתר מסחר שונה מבחינות מסוימות מפיתוח אתרים רגילים, שכן קיימים הבדלים בהיקף העמודים, בתכניהם ובמבנה הכללי. בתוך כך, באתרי מסחר קיימים דגשים שונים מבחינת ההנעה לפעולה, ההיררכיה והתכנון, כך שבאופן כללי ניתן לומר כי מדובר באתרים יותר מורכבים.
26/09/2019
אתרי מכירות תופסים כיום נתח נכבד מרשת האינטרנט, וכמעט כל עסק המוכר מוצרים שוקל בשלב זה או אחר לפתוח חנות אינטרנטית. אכן, חנות שכזו מאפשרת להגדיל באופן משמעותי את חשיפת העסק והמוצרים בפני קהל רחב של לקוחות, לבצע מהלכים בזמן אמת, לשפר באופן מתמיד ומהיר את השירות, ליהנות ממרווח רווחים משופר בהשוואה לחנות רגילה, וגם לתת מחירים אטרקטיביים יותר עם מבצעים והנחות מבלי לפגום ברווחים.
26/09/2019
מבין המערכות השונות לניהול ובניית אתרים, אין ספק שוורדפרס היא אחת המובילות והפופולאריות. אכן, מדובר במערכת הזוכה לאהדה רבה בקרב מפתחי, מנהלי ומקדמי אתרים בזכות הגמישות ונוחות העבודה עימה, ורמתה המקצועית הגבוהה. יחד עם זאת, פיתוח אתר בוורדפרס אינו משחק ילדים ויש לבצע אותו עם חברה שיודעת מה היא עושה.
26/09/2019
במילים פשוטות, ניהול אתר אינטרנט הוא המשימה השוטפת של הכנסת ושינוי התכנים השונים המרכיבים את האתר לאורך זמן. במידה שיש לאתר שלכם מערכת ניהול תוכן טובה כמו NTT תוכלו לעשות את העבודה בקלות ובלי צורך בידע מוקדם, אך על מנת שהיא תהיה אפקטיבית נדרשים זמן, תשומת לב והתמדה. כמובן, אפשר גם לקבל שירותי ניהול תוכן לאתרים מאנשי מקצוע וליהנות מהיתרונות המשתמעים מכך, מבחינת חיסכון בזמן, ראש שקט והפקת המיטב מהאתר שלכם.
26/09/2019
ניהול אתרים מכל סוג הוא משימה חיונית שיש לבצע באופן שוטף, ובוודאי שהדבר נכון לגבי אתרי מכירות. יתר על כן, בעוד שבאתרים קטנים ניתן להסתפק בניהול תוכן עצמאי (גם אם הדבר לא בהכרח נכון ומוצדק כלכלית), הרי שבאתרי מכירות התמונה שונה לחלוטין.
26/09/2019
בשעה טובה סיימתם לבנות את אתר האינטרנט שלכם והוא מתחיל לרוץ ברשת. עד מהרה תגלו שלא מדובר במשימה של "זבנג וגמרנו" אלא שאתר אינטרנט חי, פעיל ואיכותי נדרש לתחזוקה שוטפת, או במילים אחרות לניהול תוכן שוטף.
26/09/2019
אחת הסוגיות שעימן מתמודד כל בעל אתר באינטרנט היא נוהל התוכן שלו. יש רבים שמחליטים לעשות את הניהול לבד, ולעומתם יש המעדיפים ליהנות מהיתרונות של ניהול תכנים לאתרים באופן מקצועי. במאמר הבא נסקור את היתרונות השונים של שירות זה.
26/09/2019
אם אתם חושבים על פרסום בלינקדאין ורוצים לעשות את צעדיכם הראשונים בפלטפורמה, חשוב שתבינו כבר מהתחלה מי נגד מי. ואחרי שתבינו את זה תוכלו להמשיך ולהתקדם לעבר האפשרויות היותר מתקדמות של הרשת החברתית. אז לכל אלו שרוצים להתחיל, הינה 4 עובדות שאולי עוד לא ידועות לכם:
26/09/2019
מאוד מעצבן כשזה קורה: מיילים הקשורים לעבודה או ניוזלטרים שאתם שולחים מגיעים אל תיבת הספאם של הנמענים. אז מדוע המייל שלי מגיע לדואר זבל ומה ניתן לעשות בנושא? על כך בשורות הבאות.
26/09/2019
התעשייה הטכנולוגיה לגווניה הולכת יד ביד עם תחום פיתוח התוכנה, ולמעשה ככל שהשנים עוברות כך תחומים אלו נעשים יותר ויותר משיקים ותלויים זה בזה. אין פלא איפה, שחברות רבות העוסקות בפיתוח מוצרים, אתרים, מערכות ואפליקציות פונות אל חברות המעניקות שירותי פיתוח במיקור חוץ. בשורות הבאות נסקור מספר סיבות מרכזיות במגמה זו.
26/09/2019
פתרונות מיקור חוץ בפיתוח תוכנה מיועדים עבור מגוון רחב של גורמים העוסקים בענפי הטכנולוגיה בישראל. השירות ניתן על ידי חברות המעסיקות אנשי מקצוע מנוסים, המעניקים מעטפת שלמה וקשת של פתרונות. בתוך כך, הלקוח נהנה מיתרונות משמעותיים כגון חיסכון בעלויות, כוח אדם מקצועי וזמין שמכיר את צרכיו, ראש צוות המסוגל לראות את התמונה המלאה, ועוד.
26/09/2019
שירותי מיקור חוץ בפיתוח תוכנה הינם מקובלים ונפוצים מאוד כיום, הן במשק המקומי והן בשווקים הבינלאומיים. שירותים אלו ניתנים על ידי חברות המעסיקות צוותי עובדים בעלי מיומנויות והכשרות שונות, כך שביכולתם לספק מענה לצרכים מגוונים של לקוחותיהם. כך לדוגמא, ניתן לקבל שירותי מיקור חוץ (פיתוח C# PHP) בנוסף למגוון שפות תכנות נוספות.
25/09/2019
אם אתם מעוניינים לעצב לוגואים לעסקים חשוב שתדעו שישנן מספר דרכים לעשות זאת. כל אפשרות נבדלת מהאחרות במאפייניה ובמה שנדרש מכם, ולכן חשוב לקרוא את המאמר הבא ולהתאים את הבחירה אל הצרכים, היכולות והמטרות שלכם.
25/09/2019
הכנת לוגו חינם ניתנת לביצוע באופן קל ופשוט באמצעות מחולל הלוגו שלנו, ללא צורך בידע מקצועי מיוחד. כמו כן, ניתן לקבל סיוע מהגרפיקאי מטעמנו בעלויות זניחות על ידי בחירה בחבילה מהירה. במידה שאתם בוחרים באחת האפשרויות הללו, ובוודאי אם אתם בוחרים להכין את הלוגו לגמרי לבד, חשוב שתכירו מספר כללי אצבע של "עשה ואל תעשה".
19/08/2019
אם בעבר ההיכרות הראשונית עם עורך הדין הייתה באמצעות המלצות מפה לאוזן, מציאת מספרי טלפון בדפי זהב ושיחה ראשונית עם הלקוח, הרי שכיום המצב שונה לחלוטין. בסוף העשור השני של שנות האלפיים חלק גדול מהפניות אל משרדי עורכי דין מגיעות באמצעות רשת האינטרנט
19/08/2019
אפיון הוא השלב הראשון בתהליך הבנייה של כל פרויקט, בין אם מדובר בקמפיין שיווק, בבית דירות או באתר אינטרנט. מובן מאיליו, שעל מנת לקבל תוצאה טובה ומשביעת רצון עלינו להגדיר ולדעת מה אנחנו רוצים, ולייצר את התוכנית הבסיסית שתוביל אותנו לשם.
19/08/2019
אתר אינטרנט הוא הנכס הדיגיטלי המרכזי שלכם, אשר ישמש לקשת רחבה של פעולות בעתיד ולהשגת יעדים שיווקיים שונים. ובתור נכס חשוב שכזה, יש לבצע תכנון ראשוני נכון שלו כפי שמבצעים תוכנית אדריכלית לבית לפני שמתחילים תכל`ס בבניה בשטח.
19/08/2019
יש אנשים שאוהבים לעשות את הדברים בעצמם, ויש כאלו המעוניינים לחסוך בעלויות היכן שניתן. בדיוק עבורם מיועד פיתוח אתרים שנעשה באופן עצמאי. אבל השאלה היא, האם זה באמת אפשרי? ייתכן שהתשובות יפתיעו אתכם.
19/08/2019
בשעה טובה, הגעתם אל הנקודה בה פיתוח אתר אינטרנט מעניין אתכם. אם עדיין לא קיבלתם את ההחלטה או שלא ברור לכם בדיוק איך ממשיכים הלאה, בואו לקרוא כמה טיפים והבהרות בנושא חשוב זה.
30/07/2019
כל עסק באשר הוא צריך אתר אינטרנט, על כך כולם מסכימים כיום. יחד עם זאת, עסקים קטנים הפועלים בתקציב יחסית מוגבל, ואינם נזקקים תמיד לאתר גדול ומורכב, יכולים ליהנות מאתר חדש ואיכותי באופן מהיר, קל וזול יותר יחסית לעסקים גדולים.
30/07/2019
לינקדאין היא הרשת החברתית הגדולה והמובילה בתבל בתחום העסקי, ואם אתם מתמחים ב- B2B חשוב מאוד שתדעו לנצל אותה למטרותיכם השונות.
30/07/2019
לינקדאין היא הרשת החברתית הגדולה והמובילה בתבל בתחום העסקי, ואם אתם מתמחים ב- B2B חשוב מאוד שתדעו לנצל אותה למטרותיכם השונות.
30/07/2019
בעידן הנוכחי סובב העולם העסקי במידה רבה סביב התדמית והמיתוג של חברות וארגונים, ובתחום זה משחק הלוגו תפקיד מרכזי. אכן, משאבים רבים מושקעים בתכנון ויצירת לוגו אשר אמור ללוות את החברה או העסק לכל אורך חייו, או עד החלטה על שינוי דרך ומיתוג מחודש.
30/07/2019
שירותי UX במיקור חוץ מסופקים על ידינו לבעלי אתרים מקשת רחבה של תחומים, באופן גמיש המותאם לצרכים האמיתיים, על ידי מקצוענים בתחום. בשורות הבאות נספר לכם על קצה המזלג על חוויית המשתמשים באתרים ועל חשיבותה, כמו גם על כדאיות העברת הטיפול בתחום לגורמים חיצוניים כחברתנו.
29/07/2019
פיתוח במיקור חוץ הינו שירות נדרש ומבוקש במשק, בדגש על תחומי ההייטק למיניהם אך לא רק. מדובר בשירות הניתן על ידי חברתנו לחברות מענפי הטכנולוגיה השונים, סטארט אפים, יזמים וגורמים נוספים. לפניכם סקירה קצרה של התחום וכמה דברים שחשוב לדעת עליו.
29/07/2019
שירותי פיתוח תוכנה של חברתנו ניתנים על ידי מחלקה המתמחה בפרויקטים מיוחדים בתחום, וכן על ידי מחלקה המעניקה את השירות במיקור חוץ. מדובר בשירותים נחוצים עבור מגוון לקוחות במשק הישראלי, ביניהם סטארטאפים וחברות מתחום ההיטק, יזמים בתחומים טכנולוגיים שונים ועוד, וזאת עבור פיתוח מוצרים, אפליקציות, אתרים, מערכות וכדומה.
10/07/2019
אנחנו בחברת NTT יעוץ דיגיטל לחברות מספקים לקהל לקוחות רחב מאוד שירותי ייעוץ דיגיטליים עם הרבה מאוד ניסיון, מקצועיות ומעוף באופן שמותאם אישית לכל לקוח ולקוח. אם אתם מחפשים שירותי דיגיטל או שירותי ייעוץ דיגיטליים לעסק שלכם כדאי לכם לבחור בנו ולפנות אלינו לשם קבלת ייעוץ ראשוני ובחינת המשך שיתוף פעולה?
19/06/2019
על מנת לכתוב תוכן שיקודם בצורה טובה בגוגל טוב לשים לב למספר דגשים. במאמר זה תוכלו לראות כללי כתיבה בסיסיים שיאפשרו למאמר שלך להגיע לדירוג טוב יותר בקידום האורגני.
04/06/2019
לינקדאין היא פלטפורמת הסושיאל המקצועית הגדולה בעולם. במאמר זה אסקור בקצרה את צורות השיווק השונות שלינקדאין מאפשר לנו ואנסה לתת מהניסיון שלנו בנושא.
07/04/2019
ייתכן שאתה עורך דין מעולה הבקיא בכל החוקים והתקנות של תחום עיסוקך, אולם לא בטוח שאתה מבין את כל המונחים וההיבטים הקשורים ברשת האינטרנט בכלל, ובבניית אתר לעורך דין בפרט. לפני בניית אתר לעורך דין חשוב שתבצע בדיקה של הנושא ותלמד אותו לפחות באופן ראשוני על מנת להבין את האפשרויות הפתוחות בפניך.
25/02/2019
עולם הדיגיטל מורכב, ומשתנה כל העת, טכנולוגיות חדשות, דרכים חדשות לפרסם ושינויים בלי הפסקה בדרך בה מערכת הפרסום עובדות ובראשם פייסבוק וגוגל.
25/02/2019
עולם הדיגיטל מורכב, ומשתנה כל העת, טכנולוגיות חדשות, דרכים חדשות לפרסם ושינויים בלי הפסקה בדרך בה מערכת הפרסום עובדות ובראשם פייסבוק וגוגל.
12/02/2019
בניית אתר לעסקים קטנים חשוב לעשות עם חברה שיודעת מה אתם צריכים. זו חברה שיש לה ניסיון רב במתן שירות לבעלי עסקים קטנים ממגזרי פעילות שונים, אשר מכירה היטב את צרכיהם, תקציביהם, שאיפותיהם, מטרות האתרים והדרכים להשיג אותן.
12/02/2019
החלטתם שהגיע הזמן שיהיה לכם אתר משלכם? שמעתם על וורדפרס ואתם רוצים לדעת קצת יותר? אם כן, הגעתם למקום הנכון! כאן תוכלו לקרוא על בניית אתר וורדפרס בקלות, על היתרונות של מערכת ניהול התוכן הזו, ועל יצירת אתר מותאם אישית לצרכיכם עם חברה המתמחה בתחום.
17/01/2019
ב- 2019 אין אף סיבה שהלקוחות שלכם יצטרכו להדפיס, לחתום, לצלם או לסרוק ולפקסס לכם את הצעת המחיר! בעזרת מערכת שליחת הצעות מחיר, תוכלו לאפשר ללקוחות שלכם חתימה על הצעת מחיר מהטלפון או מהמחשב בצורה מהירה ומכל מקום.
16/12/2018
כדי לקדם את האתר שלך באינטרנט, חשוב לבחור מילות מפתח (חיפוש) טובות. מילת מפתח תחשב לטובה אם גולשים מרבים להשתמש בה
13/12/2018
במאמר הבא לקחנו את המערכות המובילות בארץ ובעולם, ניתחנו אותן לעומק והבאנו את כל המידע לפניכם. מטרת הסקירה היא לעזור לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בשבילכם ולחסוך לכם הרבה מאוד שעות עבודה של ניסוי וטעייה.
17/10/2018
מה בעצם 6 הסודות החשובים ביותר לניהול קמפיין מעולה? ממליץ שתקראו ותסכמו בתשומת לב - כי יש פה מידע שהערך שלו שווה אלפי שקלים בקורסי שיווק שונים!
16/09/2018
בניית אתרים - 10 הדיברות לאתר עסקי שממיר גולשים ללקוחות. מה חייבים לדעת לפני שמשלמים לבונה אתרים ומפקידים בידיו את גורל העסק שלכם.
31/07/2018
רק דרכתי באולם הכנסים של מלון David Intercontinental וכבר אפקט ה"וואו" נכנס לפעולה: אולם שוקק חיים, מאות אנשים באווירת מינגלינג אפקטיבית שכזו,
23/07/2018
מדוע אתר אינטרנט הוא כה חשוב לעסק שלכם? מה היתרונות של וורדפרס? מדוע להקים אתר וורדפרס באמצעות NTT?
21/06/2018
חברות סטארטאפ רבות הוקמו בשנים האחרונות בארץ והביקוש למתכנתים ומפתחי אפליקציות וווב הוא גדול מאוד בשוק ההייטק המקומי
05/06/2018
פיתוח צד לקוח מתייחס למערך הקוד המופעל בצד של הגולש / המשתמש. השפות כוללות בין היתר: HTML, CSS, JS ופריימוורקים של JS כגון React, Angular, Vue ועוד
05/06/2018
בניית אתר אינטרנט יכולה לאפשר לנו לשווק את העסק שלנו באופן חכם ואיכותי מאוד. אחד הפרטים שהכי חשוב לשים לב אליהם כאשר אנחנו בונים את האתר שלנו הוא העיצוב של האתר
05/06/2018
כאשר אנחנו רוצים לשווק את העסק שלנו בדרכים יעילות שגם יביאו לנו יותר עבודה ולקוחות, חשוב שלא נעשה זאת לבד באופן חובבני
05/06/2018
בעולם בו אנחנו חיים לתקשורת יש השפעה רבה – בין אם זה מוצא חן בעינינו או לא כך המציאות בה אנחנו חיים. כאשר אנחנו מנהלים עסק חשוב מאוד להתנהל נכון מול אמצעי התקשורת השונים באופן חכם
05/06/2018
בניית אתר אינטרנט יכולה לאפשר לנו לשווק את העסק שלנו באופן חכם ואיכותי מאוד. אחד הפרטים שהכי חשוב לשים לב אליהם כאשר אנחנו בונים את האתר שלנו הוא העיצוב של האתר
29/05/2018
עסקים קטנים רבים משוועים להכנסה נוספת, זוהי למעשה המטרה של כל עסק להגדיל את ההכנסות שלו וליהנות מצמיחה קבועה.
14/05/2018
ישנן המון גישות בנוגע לאופן בו נכון לנהל קמפייינים עיסקיים בפייסבוק. אך יחד עם ריבוי הדעות – ישנם מספר מוטיבים יסודיים החוזרים על עצמם בכל פעם.
14/05/2018
ישנן המון גישות בנוגע לאופן בו נכון לנהל קמפייינים עיסקיים בפייסבוק. אך יחד עם ריבוי הדעות – ישנם מספר מוטיבים יסודיים החוזרים על עצמם בכל פעם.
08/05/2018
הקווים המנחים החדשים אותם מכתיב האיחוד האירופי מביאים איתם חדשות טובות לגולשים ברשת. מנגד, לעסקים המחזיקים במאגרי הלקוחות? לא כל כך.
25/04/2018
מעת לעת אנו נתקלים בעוד ועוד אתרים חדשים שצצים ומאפשרים להוריד אייקונים או תמונות ללא עלות - מוזמנים ליהנות מהם
25/04/2018
על זה נאמר תמונה שווה יותר מאלף מילים :) זה כמובן נכון ומרביתנו יכולים להזדהות עם פיתוחים שלא התקדמו או פרויקטים שאופיינו בצורה אחת ונבנו בצורה אחת
25/03/2018
פרסום האתר באינטרנט הנו דבר ידוע ומקובל. חשוב לדעת שיש גם דרכים נוספות לפרסם את האתר. לפניכם רשימה של דרכים לפרסם ולקדם את האתר לא דרך האינטרנט.
22/03/2018
לינקדאין היא פלטפורמת השיווק B2B הגדולה בעולם. היא אמנם נתפסת כפלטפורמה של מחפשי עבודה, אך למעשה היא מלאה במידע חשוב ומפורט על הלקוחות הבאים שלכם
18/03/2018
עולם השיווק הדיגיטלי שינה מן הקצה אל הקצה את הדרך שבה מבצעים שיווק. אחת הדוגמאות המובהקות לכך היא ה- PREFORMANCE MARKETING
18/03/2018
ללא לקוחות העסק שלכם לא יצליח לשרוד וזו עובדה מוגמרת. לא משנה כמה המוצר שלכם מיוחד, כמה אתם נחמדים או כמה השקעתם בעסק שלכם ללא מכירות אתם לא תשרדו
18/03/2018
ללא לקוחות העסק שלכם לא יצליח לשרוד וזו עובדה מוגמרת. לא משנה כמה המוצר שלכם מיוחד, כמה אתם נחמדים או כמה השקעתם בעסק שלכם ללא מכירות אתם לא תשרדו
07/02/2018
אין ספק כי השגת לקוחות היא דבר בעל ערך עצום שעליו אנחנו צריכים לתת את הדעת. אין גם ספק כי כול עסק הרוצה לצמוח צריך להשיג לקוחות חדשים ולעשות זאת בצורה יומיומית.
07/02/2018
האלגוריתם של פייסבוק, זה שמחליט מי יראה מה בפיד שלו - משתנה במהירות. המשמעות היא שעסקים מקבלים פחות ופחות חשיפה טבעית. מה ההשלכות ואיך להתמודד עם זה?
05/02/2018
לא היה לי מושג לאן אני נכנס, אבל ידעתי שנמאס לי להחליף מקומות עבודה ונמאס לי לעבוד בתוך סביבה בינונית, שמעגלת קצוות וסביבה עסקית עם פוטנציאל מוגבל.
24/01/2018
טרגוט מדויק ופנייה לקהל היעד, בפינצטה, באופן שמייצר לידים איכותיים שצריכים את השירות או המוצר שלכם. על בסיס יומיומי.
16/01/2018
פרסום בפורטל חדשות יחודי, מאפשר לכם פרסום וחשיפה דרך מאמרים לקהל של 100,000-400,000 משתמשים יחודים בחודש ודחיפה לקידום האורגני של אתרך
19/10/2017
אתר `עושים היסטוריה` - פודקאסט ("הסכת" בעברית) בתחום ההיסטוריה שמארח אנשים שונים לשיחות על... ובכן... היסטוריה.
28/09/2017
לא מעט בעלי עסקים נוטים לבנות את האתרים שלהם מתוך ראייה קצרת טווח, שאינה מכילה בתוכה פרמטרים רבים וביניהם: איך גורמים לכך שהאתר שנבנה לא רק ימשוך אליו גולשים חדשים, אלא גם יהפוך את הגולשים האלו – ללקוחות?
06/09/2017
קיימות אפשרויות שונות לשיווק מוצרים שיוצרו בישראל לרוסיה. נכון לכתיבת מידע זה, ניתנות הטבות שונות עבור עסקים שמבצעים ייצוא.
27/08/2017
מעל שתים עשרה שנים של עשיה באותו התחום מאפשרת לראות מגמות. לראות מה מצליח ומה נותר בחלוף הזמן. זה לא אומר שמה שהיה הוא שיהיה, אך יש פעולות שניתן לזהות בבירור שעובדות ואחרות שלא.
15/06/2017
אין ספק שוורדפרס מציעה את אחת הפלטפורמות הפופולריות להקמת אתר באופן עצמאי, כאשר עוד ועוד אתרים של מערכת וורדפרס צצים לעולם בכל יום
04/05/2017
יחסי המרה באתר אינטרנט המיועד לשיווק מוצר או שירות מסוים, מתארים את אחוז המשתמשים אשר רכשו את המוצר שלך, ביחס למספר המשתמשים שביקרו באתר שלך
23/04/2017
בדף זה ריכזנו עבורכם רשימה מקיפה של מנועי החיפוש והאינדקסים בישראל. המטרה להרשם לכל האינדקסים וכך ליצור קישורים רבים ככל שניתן לאתר שלכם.
27/02/2017
אין לכם https? התנועה לאתר שלכם עשויה להפגע! זה הזמן להתעדכן כנסו למאמר לקריאה בהרחבה
27/02/2017
אין לכם https? התנועה לאתר שלכם עשויה להפגע! זה הזמן להתעדכן כנסו למאמר לקריאה בהרחבה
נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//