שיווק בפייסבוק וגוגל


סקרנו אפשרויות פרסום וחשיפה שונות לחברה שלך:

אחת הדרכים האפקטיביות, המדידות והמהירות ביותר לייצר חשיפה, לידים והזדמנויות עסקיות היא פרסום ממומן בגוגל ופייסבוק.

פרסום בגוגל

בעמוד תוצאות החיפוש בגוגל תמצאו תוצאות שהן "מודעות", כלומר תוצאת חיפוש עם לינק לאתר של המפרסם אשר מפורסמות בגוגל בתשלום ע"פ קליק (PPC = Pay Per Click). הגולשים בגוגל נחשפים למודעות הרלוונטיות למידע אותו הם מחפשים ביוזמתם, על כן – אתרכם, מושקע ככל שיהיה, כלל לא אפקטיבי אם אינו נגיש ובולט בתוצאות החיפוש בגוגל.

פרסום ממומן בגוגל מעניק לבעלי עסקים את היכולת להופיע בתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל ובאתרי תוכן שותפים, באמצעות מנגנון תשלום עבור הקלקה (PPC). כלומר, המפרסם משלם רק עבור כניסות גולשים, בפועל, לאתרו.

הפרסום בגוגל דינמי והתקציב משתנה בהתאם לבחירת הלקוח. המעקב אחר תוצאות הפרסום הינו נגיש ומדיד באופן שוטף

 

פרסום בפייסבוק 

פייסבוק מאשרת לך פרסום מפולח לקהלי יעד מוגדרים עפי גיל, תחומי עניין, מצב בחיים, מיקום ועוד אפשרויות רבות נוספות.

מערכת ניהול הקמפיינים מתעדכנת תדיר ומאפשרת אפשרויות פרסום מגוונות החל מחשיפה של פרסום ויצירת קמפיינים ממוקדים עבור יצירת לידים.

למרות העליה הגדולה שחלה החל מ2017 בהוצאות הפרסום, ניהול הקמפיין עדיין מאפשר יצירת ערך ותוצאות מרשימות.

השינוי שבוצע ב2018 אשר צמצם משמעותית את התנועה האורגנית שמגיע לדפים בפייסבוק למעשה מחייב חברות אשר הסתמכו על תנועה אורגנית מפייסבוק להכנס אל תוך עולם הפרסום שלהם.

צורת פרסום בפייסבוק שעבדו בעבר, והסתמכו על יצירת עניין והבאת תנועה אורגני הצטמצמו בצורה דרמטית, וכך העבירו את מרכב הכובד של החשיפה לתחום המודעות וחשיפה נכונה לפוסטים בפייסבוק.

פילוח מדויק ותמחור נכון מאפשר יצירת קמפיינים עם החזר חיובי ובניית אפיקי פרסום קבועים

 

קידום אורגני בגוגל 

בתכנון של מערך הפרסום שלך בפייסבוק בגוגל ובכלל, תרצו לתת דגש לתחום הקידום האורגני והופעה בצורה "טבעית" של אתרך במנוע החיפוש בביטויים הרלוונטים. אחד היתרונות הבולטים של הופעה במקומות אלו הוא חיזוק המותג ובטחון הלקוח בך כחברה. אתר אשר מופיע בתוצאות טבעיות הוא לרוב ותיק ונחשב מספיק כדי שגוגל יציג אותו, ייחוס הערך הלא מודע שיש למשתמש בגוגל למערכת הדירוג הזו מושלכת על העסק והחברה שלך ומסייעת בבניית ערך מותג. תנועה שמגיעה מתוצאות טבעיות משפיע בצורה טובה יותר מפרסום ממומן על כמות הפניות וההמרות בתחום הביטוי אותו קדמנו

 

 

צרו איתנו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//