עיצוב לוגו


כמה עצות בסיסיות עבור עיצוב לוגו

לוגו הוא מרכיב בסיסי בשפה הוויזואלית ובמיתוג הכללי של העסק, וכל מי שעוסק בפרסום ושיווק כמקצוע יודע עד כמה הוא חשוב. למעשה, גם אתם בוודאי מכירים בחשיבות של הלוגו גם אם אינכם יודעים זאת, שכן אתם מוקפים מכל עבר בלוגואים של חברות המייצרות מוצרי מזון, חשמל ואלקטרוניקה, טלפונים ניידים, ריהוט, מחשבים, משקאות קלים, פריטי לבוש וכדומה. לכן, במידה שאתם שוקלים לעצב לוגו חדש לעסק חשוב שתתייחסו ברצינות אל המשימה ותקראו את העצות הבאות.

לבחור באופציה שמתאימה לכם

אולי כבר יש לכם כמה רעיונות בסיסיים עבור עיצוב לוגו, ואולי אתם לגמרי בערפל. בכל מקרה, חשוב שתדעו שישנן דרכים שונות לעיצוב לוגואים איתנו. קודם כל, תוכלו לעצב את הלוגו לבד ובחינם עם המחולל שלנו בתהליך פשוט ואינטואיטיבי שעושים און ליין, אבל כמובן שהעבודה היא עליכם בלבד. אפשרות נוספת היא לקבל עזרה בתהליך מקוצר ובסיסי כאשר גרפיקאי מטעמנו מסייע לעצב את הלוגו, נותן טיפים ועצות, וזאת בעלויות זניחות. אפשרות נוספת היא כמובן לעשות תהליך אפיון ועיצוב לוגו מלא איתנו, מהתחלה ועד הסוף, כאשר התוצאות הן לא פחות ממושלמות – אך העלות גבוהה יותר. על כן, שאלו את עצמכם עד כמה אתם מוכנים להשקיע בלוגו מבחינה כספית, עד כמה אתם נכונים, מסוגלים ומוכשרים לעבודה עצמאית, ובחרו באופציה שהכי מתאימה לכם.

המלצות עבור עיצוב לוגו לבד ועם סיוע בסיסי

אם תחליטו לעשות עיצוב לוגו שלם איתנו, אנחנו כבר נשב אתכם ונדאג להסביר וגם לעשות כל מה שצריך. אבל אם אתם בוחרים בעיצוב והכנת לוגו בחינם באופן עצמאי, או עם סיוע בסיסי, חשוב שתיישמו כמה המלצות. ההמלצה הראשונה היא לקחת את הפרויקט ברצינות ולא לסיים אותו באופן חפוז ומרושל, רק כדי לגמור עם זה כבר. הלוגו הוא לא סתם מבחן בבית הספר או באוניברסיטה, וה- "ציון" שלו ילווה את העסק לאורך תקופה ארוכה מאוד, ובהחלט ישפיע על תדמיתו ועל מכירותיו. שנית, אל תתחילו מייד עם העיצוב הסופי, אלא הקדישו זמן ומחשבה לבחינת לוגואים של מתחרים בתחום, בקריאת טיפים לעיצוב לוגו, ובהכנה של רישומים ראשוניים במחברת. רק לאחר מכן כדאי להתקדם עם הרישומים שהכי מוצאים חן בעיניכם אל השלבים הבאים. העצה הבאה היא לא להעמיס: בתוכנות העיצוב השונות אפשר להוסיף המון אלמנטים ואפקטים, אבל זכרו שסדרך בלוגואים כל המוסיף גורע, אז אל תיצרו בלילה של צבעים, גופנים ואפקטים שרק מעמיסים על העין. לבסוף, אחרי שסיימתם את העיצוב הראו אותו לחברים וקולגות שאתם סומכים על דעתם, והיו נכונים לקבל הערות, המלצות לשיפור וביקורת.

ואחרי שאמרנו את כל זה, אנחנו מזכירים לכם שאפשר לבחור אצלנו בין עיצוב לבד ובחינם עם מחולל הלוגו שלנו, בתהליך מקוצר ובסיסי עם גרפיקאי מקצועי, או בתהליך שלם ומלא. אתם מוזמנים לבחור באופציה העדיפה עליכם.

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//