דרכים שונות לעיצוב לוגואים


אם אתם מעוניינים לעצב לוגואים לעסקים חשוב שתדעו שישנן מספר דרכים לעשות זאת. כל אפשרות נבדלת מהאחרות במאפייניה ובמה שנדרש מכם, ולכן חשוב לקרוא את המאמר הבא ולהתאים את הבחירה אל הצרכים, היכולות והמטרות שלכם.

דרך ראשונה: להכין לוגואים לגמרי לבד ובחינם

כן, בימינו אפשר להכין לוגואים בלי שום עזרה מקצועית וללא עלות, כפי שניתן גם לבנות אתר אינטרנט באופן עצמאי ובחינם. אנו מציעים את האפשרויות האלו של בניית אתר בחינם והכנת לוגו בחינם, כאשר את האתרים אתם יוצרים על בסיס התבניות המוכנות שלנו, ואת הלוגואים אתם מכינים עם מחולל הלוגו. ייתכן שעדיין לא נתקלתם במונח מחולל לוגו ולכן נסביר שמדובר למעשה בתוכנה, המציעה אופציות שונות לעיצוב על פי ראות עיניכם. יש מחוללי לוגו ברשת שתצטרכו להוריד קודם כל למחשב ויש כאלו שמאפשרים עבודה אונליין ללא הורדת תוכנה. הם נבדלים זה מזה במידת מורכבותם ובאפשרויות שהם מציעים, החל במחוללים שבהם רק צריך להכניס כמה ביטויי מפתח ולקבל הצעות גרפיות שונות לבחירה, ועד לכאלו שבהם אתם בונים עקב בצד אגודל את הלוגו בהתאם להבנתכם. בכל מקרה, מדובר בדרך חינמית לגמרי לבניית לוגו, אשר התוצאות שלה תלויות בנכונות שלכם להשקיע זמן, בטיב המחולל ובכישורים היצירתיים שלכם.

דרך שנייה: עזרה ממעצב

הדרך הזו איננה חינמית אך גם לא כרוכה בעלויות גבוהות. כאמור, בדרך הראשונה הכל מונח על הכתפיים שלכם, והשאלה היא אם תהיו מוכנים להסתפק בתוצאות שמבוססות רק על האיכויות שהוזכרו לעיל. אם אינכם בטוחים ביכולות שלכם או מעוניינים בעזרה מקצועית מכל סיבה שהיא לשיפור התוצאה, תוכלו לקבל סיוע ממעצב גרפי שלנו. לא מדובר בתהליך אפיון ובניית לוגו מלא אלא בסיוע מקצועי זמני, המאפשר לכם לקבל החלטות נכונות, לקבל טיפים, להבין טוב יותר מה אתם רוצים ומה צריך לעשות, ולהוציא תוצאה שיכולה להיות טובה יותר מעבודה עצמאית ללא רקע בתחום. כך תוכלו להיות בטוחים שעשיתם את המיטב בעלויות ממש לא גבוהות.

דרך שלישית: בניית לוגו מקצועית מאלף ועד תו

אם אתם מכוונים גבוה ולא מוכנים להסתפק בפחות מלוגו מושלם, אנו גם נשמח ללוות אתכם בתהליך השלם של עיצוב הלוגו. מטבע הדברים, כאן התוצאות הן ברמה גבוהה ביותר, אך גם העלויות גבוהות יותר משתי הדרכים הקודמות. התהליך כולל בין היתר אפיון מעמיק של העסק, מוצריו ושירותיו, מסריו, קהל היעד שלו, מתחרים, תדמית וכן הלאה. כמו כן, הוא כולל איסוף חומרים, חידוד קונספטים, סקיצות ומגוון החלטות מקצועיות על ידי גרפיקאים מקצועיים, עד לקבלת לוגו מושלם מכל בחינה.

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//