הכנת לוגו בחינם - עשה ואל תעשה


הכנת לוגו בחינם ניתנת לביצוע באופן קל ופשוט באמצעות מחולל הלוגו שלנו, ללא צורך בידע מקצועי מיוחד. כמו כן, ניתן לקבל סיוע מהגרפיקאי מטעמנו בעלויות זניחות על ידי בחירה בחבילה מהירה. במידה שאתם בוחרים באחת האפשרויות הללו, ובוודאי אם אתם בוחרים להכין את הלוגו לגמרי לבד, חשוב שתכירו מספר כללי אצבע של "עשה ואל תעשה".

הכנת לוגו בחינם – מה לא לעשות

כלל אצבע ראשון הוא לא ליצור לוגו נורא עמוד ומורכב. זכרו: לוגו או סמל גרפי, טקסט או שילוב שלהם שצריך להיות כמה שיותר פשוט על מנת שישפיע באופן מיידי וישיר על הלקוח. יכול להיות שיש המון ערכים, מסרים, יתרונות ואווירה שאתם רוצים להעביר בלוגו, ואולי אתם מתלהבים משלל האפשרויות שמציע המחולל שלנו, אבל אם תעמיסו יותר מדי הדבר יפגום באפקט הישיר והמיידי של הלוגו. למעשה, הוא רק יצור בלבול. אז זכרו שהאומנות היא לאסוף תחילה את המסרים, הערכים, היתרונות והאווירה שאתם רוצים להעביר, ולמזוג את כולם אל צורה פשוטה.

כלל שני הוא להשקיע את המחשבה וזמן הראויים. לדוגמא, לפעמים נורא קל פשוט לבחור תבנית מוכנה, להכניס איזו תמונה חינמית מאתר אינטרנט כזה או אחר, ולברך על המוגמר. גם נורא קל לשכוח שלוגו אמור להופיע על גבי מוצרים שונים הקשורים לשיווק העסק, החל בכרטיס הביקור הקטן, דרך שלט חוצות גדול וצבעוני, ועד לנייר מכתבים רגיל בשחור לבן. אז ודאו שאתם מכינים לוגו שיכול להיראות טוב בכל מדיה שבה אתם משתמשים, ואל תמהרו כל כך לסיים את העבודה. להיפך, כדאי להתייחס אל הכנת לוגו חינם כאל תהליך יצירתי וכיפי, שבו אתם מבטאים את הטעם האישי שלכם ואת אהבתם לעסק.

מה כן לעשות בהכנת לוגו

אז מה כן לעשות? התחילו בבדיקה של כמה לוגואים מפורסמים ומצליחים ונסו להבין מה הופך אותם לכאלו. שנית, קראו קצת חומר ברשת על הכנת לוגו כי אפשר למצוא המון המלצות וטיפים שיעזרו לכם לקבל כיוון טוב. שלישית, סקרו כמה לוגואים של עסקים מתחרים בתחום שלכם, קבלו מהם רעיונות והשראה, ראו מה מוצא חן בעיניכם ומה לא, והתקדמו מכאן אל הסקיצות שלכם. רביעית, זכרו שלוגו אמור ללוות את העסק לאורך תקופה ארוכה ובשאיפה לאורך שנים רבות של שגשוג והצלחה. לכן, הכינו לוגו שיהיה רלוונטי גם בעוד כמה שנים, במקום לוגו שרק עונה לאופנה האחרונה.

הנכם מוזמנים להיעזר במחולל שלנו עבור הכנת לוגו חינם, וכמו כן לבחור בחבילה המהירה שלנו ולקבל סיוע מקצועי מגרפיקאי. לפרטים נוספים דברו איתנו ונשמח לענות על כל שאלה.

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//