נוכחות בגוגל – הדבר החשוב ביותר בעולם העסקים כיום?

עולם העסקים השתנה דרמטית בעשורים האחרונים, אנו רואים זאת בכל כך הרבה תחומים, אך נראה כי התחום בו אנו רואים זאת יותר מהכול קשור לאינטרנט. אם תחשבו על כך תגלו כי כל מוצר שאתם צורכים אתם קודם כל נכנסים לגוגל בכדי להשוות מחירים ושירותים. כך אתם משפרים את היכולות שלכם לבצע קנייה חכמה ומשפרים את הסיכוי לקנות מוצר איכותי. עובדה זו משמעה גם כי כל עסק צריך להיות עם נוכחות בגוגל. אם העסק רוצה להגיע לכמה שיותר לקוחות עליו להופיע בגוגל ולעשות זאת בצורה חכמה.

רכישת דומיין עסקי – מדוע זה כל כך חשוב?

אז כיצד אנחנו יכולים להופיע בגוגל? מה עלינו לעשות בכדי להצליח בפלטפורמה זו? התשובה היא שהשלב הראשון שאנו צריכים לשים עליו דגש הוא רכישת דומיין עסקי. דומיין הוא למעשה כתובת האתר שלכם והוא בעל משמעות אדירה בשביל גוגל. חשוב לדעת כי גוגל באמצעות הזחלן שלה והאלגוריתם שלה קודם כל סורקת את הדומיין שלכם ולאחר מכן את האתר שלכם. על כן ישנה משמעות גדולה לדומיין שלכם ועליכם לבחור אותו בחכמה. חשוב מאוד להבין שללא דומיין גוגל לא תכיר באתר שלכם ולא תופיעו באתר שלה. המשמעות היא כמובן הפסד של לקוחות רבים והפסד כספי לא פחות גדול דבר שכל עסק צריך להימנע ממנו.

אילו טעויות מתרחשות ברכישת דומיין עסקי?        

אך שימו לב קניית הדומיין צריכה להיות חכמה מאוד. עדיף שהדומיין יכלול את שם העסק שלכם או את שמכם הפרטי וכך תספקו מידע נוסף לגוגל בנוגע לעסק שלכם. כדאי גם שהדומיין יהיה באנגלית מכיוון שזה מה שרוב האנשים מכירים ומעדיפים. אחד הדברים שאתם צריכים להקפיד עליו הוא לקנות דומיין ארוך מדי מכיוון שהדבר יכול לבלבל את הגולשים. חשוב להבין כי הדומיין חשוב גם למיתוג העסק שלכם ולנראות שלכם והוא משפיע על הגולשים במידה ניכרת. בכדי למתג את עצמכם בצורה חכמה אל תסתבכו בתרגום של שמות משפחה לשפה האנגלית ובמקום שם המשפחה שלבו דבר אחר כמו המקצוע שלכם בבחירת שם הדומיין. כמובן שניתן גם להשתמש בקיצורים או מספרים וכך להפוך את הדומיין ליותר מקורי ומעניין.

מדוע לא די בדף פייסבוק בשביל העסק שלכם?

רבים חושבים כי הם יכולים לוותר על רכישת דומיין עסקי ולקיים פעילות אך ורק בפייסבוק. אין ספק כי פייסבוק היא פלטפורמה בעלת ערך גדול לגולשים ולעסק שלכם אך לא די בה. פעולות רבות של גולשים מתבצעות בגוגל ועל כן החשיבות של אתר זה היא עצומה. מכאן שאתם לא יכולים לוותר על קניית דומיין עסקי אלא אם כן אתם רוצים להסתכן בהפסד של לקוחות רבים. לא די בפייסבוק בכדי להגיע לקהל לקחות גדול ואתם צריכים לזכור זאת. 

 

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך