שירותי פיתוח תוכנה


שירותי פיתוח תוכנה של חברתנו ניתנים על ידי מחלקה המתמחה בפרויקטים מיוחדים בתחום, וכן על ידי מחלקה המעניקה את שירות פיתוח במיקור חוץ. מדובר בשירותים נחוצים עבור מגוון לקוחות במשק הישראלי, ביניהם סטארטאפים וחברות מתחום ההיטק, יזמים בתחומים טכנולוגיים שונים ועוד, וזאת עבור פיתוח מוצרים, אפליקציות, אתרים, מערכות וכדומה.

מדוע כדאי להיעזר בשירותי פיתוח תוכנה

כאמור, שירותי פיתוח תוכנה מעניקים יתרונות מגוונים לחברות וגורמים שונים, וזאת בהתאם לאופיים ותחומי עיסוקם, השלב בו הם נמצאים והפתרונות הספציפיים שהם מבקשים. בראש ובראשונה, מדובר בשירותים הניתנים על ידי חברות בעלות ניסיון רב ומומחיות בתחומי פיתוח התוכנה למיניהם, אשר מעסיקות אנשי מקצוע מיומנים ומוכשרים. אנשים אלו עובדים בשיתוף פעולה עם הלקוח ומולו, בין אם הוא מנהל אותם ישירות או שהניהול מבוצע על ידי החברה ספקית השירות. כך ניתן לקבל פתרונות מתקדמים, איכותיים ומותאמים אישית לצרכים, בין אם מדובר בצורך נקודתי או במענה לפעילות השוטפת. בתוך כך, הלקוח נהנה מעוד מספר יתרונות משמעותיים:

  • גמישות – את השירות ניתן להתאים כאמור לצרכים השוטפים והמשתנים של הלקוח, כך שמצד אחד הוא אינו נדרש בעלויות העסקה גבוהות גם בעיתות ופרויקטים שאינם מצריכים הרבה כוח אדם, ומצד שני ניתן להקצות לו את המשאב האנושי המתאים בתקופות של פרויקטים לוחצים ומורכבים באופן מהיר וגמיש. זאת כמובן, בניגוד להעסקה של כוח אדם ייעודי בתחום פיתוח התוכנה, שהינו פחות או יותר קבוע ולכן עשוי להיות בעודף או בחור בתקופות שונות, וצריך לשבור את הראש כל הזמן כיצד לשלב אותו בצורה הכי יעילה במשימות.
     
  • עלויות – נדמה שאין צורך להכביר מילים על היתרון הכלכלי של שירותי פיתוח תוכנה במיקור חוץ. העסקה של עובדים מהשורה כרוכה בהוצאות גבוהות בהרבה מבחינת מיסוי, תנאים נלווים ומשכורות, ואילו במיקור חוץ אתם מקבלים מענה לא פחות מקצועי על ידי אנשים המכירים היטב את צרכיכם ואת הפתרונות המתקדמים והמתאימים ביותר.
     
  • נקודות מבט חדשה – אחת הבעיות שעימם מתמודדים חברות וארגונים שעיסוקיהם כרוכים בפיתוח תוכנות, היא קיבעון מחשבתי על סוגיות מסוימות, וכתוצאה מכך מתעוררות בעיות של חוסר יעילות או בעיות שנראות חסרות פיתרון. לעומת זאת, קבלת שירותי פיתוח תוכנה מאפשרת להסתכל על הסוגיות הללו מזווית חדשה ורעננה, או במילים אחרות – חשיבה מחוץ לקופסא. בתוך כך, אנשי המקצוע יכולים לתת מענה לבעיות בתחומי התכנות שלא ניתן לפתור כיום עם הידע הקיים של האנשים המועסקים באופן קבוע בחברה.

 

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//