פתרונות מיקור חוץ בפיתוח תוכנה


פתרונות מיקור חוץ בפיתוח תוכנה מיועדים עבור מגוון רחב של גורמים העוסקים בענפי הטכנולוגיה בישראל. השירות ניתן על ידי חברות המעסיקות אנשי מקצוע מנוסים, המעניקים מעטפת שלמה וקשת של פתרונות. בתוך כך, הלקוח נהנה מיתרונות משמעותיים כגון חיסכון בעלויות, כוח אדם מקצועי וזמין שמכיר את צרכיו, ראש צוות המסוגל לראות את התמונה המלאה, ועוד.

פתרונות מיקור חוץ בפיתוח תוכנה – אילו שירותים מוצעים

מדובר בשירות המשתנה במאפייניו ובהיקפו על פי הצרכים הספציפיים של הלקוח. למעשה, זהו אחד היתרונות המשמעותיים של מיקור חוץ בפיתוח תוכנה, שכן ניתן להתאים את בנק השעות אל הצרכים האמיתיים בניגוד להעסקה של עובדים מן המניין. כך למשל, בעת ביצוע פרויקט בתחום פיתוח C# PHP המתפרש על פני מספר חודשים, ניתן להזמין את בנק השעות הדרוש לתקופה זו עם אנשי מקצוע המתמחים בטכנולוגיה הספציפית. הסתמכות על עובדים מן המניין בחברה, מאידך, עשויה להתבטא במחסור בכוח אדם, צורך להעסיק עובדים חדשים על כל המשתמע מכך, או דאגה להכשרות הולמות שיכולות להיות ממושכות ויקרות.

אם כן, חברות המספקות פתרונות מיקור חוץ בפיתוח תוכנה מאפשרות לבחור בחבילה המתאימה, לרבות מספר העובדים המוקצים לטובת הלקוח בפרק הזמן הדרוש, כאשר את הפרויקט מנהל הלקוח עצמו או ספקית השירות. בין היתר, מדובר בפתרונות הקשורים לפיתוח של מערכות ייעודיות בהתאמה אישית, לרבות כל הקשור בתוכנה ובטכנולוגיה. בנוסף, חברות המספקות שירותי פיתוח תוכנה במיקור חוץ יכולות ללוות ולנהל פרויקטים שונים של הלקוח, ולעבור על פיתוח של תוכנות המשלבות ומשתלבות בין מערכות שונות. כמו כן, ספקיות אלו אמונות על בנייתם של ממשקים בין פלטפורמות, על פיתוח של אפליקציות ייעודיות עבורם מכשירים ניידים, ניתוח ואפיון של מערכות תוכנה, פיתוח אתרי מסחר, פיתוח פורטלים ארגוניים ופורטלים ברשת, ועוד הרשימה ארוכה.

ליווי ופתרונות פיתוח בכל שלב

החברה יכולה ללוות כל פרויקט מתחילתו ועד סופו, או להצטרף בשלבים שונים בהם צריך לבצע השלמות, לתת פרספקטיבה חדשה, לתת ידע שאינו נמצא ברשות הלקוח ולספק פתרונות נקודתיים ושוטפים. כל מי שמצוי בתחום זה רואה כי הכיוון הוא ברור: מעבר מתמיד והדרגתי לעבר שירותי פיתוח תוכנה במיקור חוץ עקב מגוון היתרונות שלו, וכל זאת בעלויות ריאליות וללא צורך להידרש לגיוס והעסקת כוח אדם ייעודי מן המניין.

יחד עם זאת, יש לזכור שחברות פיתוח תוכנה במיקור חוץ נבדלות זו מזו ביכולתן לתת מענה לסוגיות שונות. לכן, חשוב לבצע בחירה מושכלת ונבונה תוך היכרות טובה עם אנשי החברה והנהלתה. לפרטים נוספים בנושא הנכם מוזמנים לפנות אלינו.

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//