מיקור חוץ שירותי פיתוח


התעשייה הטכנולוגיה לגווניה הולכת יד ביד עם תחום פיתוח התוכנה, ולמעשה ככל שהשנים עוברות כך תחומים אלו נעשים יותר ויותר משיקים ותלויים זה בזה. אין פלא איפה, שחברות רבות העוסקות בפיתוח מוצרים, אתרים, מערכות ואפליקציות פונות אל חברות המעניקות שירותי פיתוח במיקור חוץ. בשורות הבאות נסקור מספר סיבות מרכזיות במגמה זו.

בחירה נכונה של מיקור חוץ שירותי פיתוח

בכל הקשור אל מיקור חוץ, שירותי פיתוח וביניהם שירותי פיתוח WEB במיקור חוץ, הניתנים על ידי חברה חיצונית חייבים להיות מותאמים היטב לצרכי הלקוח, החל ברמת בנק השעות וזמינות העובדים, דרך תפיסת השירות ואיכותו, ועד להכשרות של אנשי פיתוח התוכנה והידע שלהם המתאים לסוגיות שעל הפרק. העבודה המשותפת צריכה להתנהל באופן חלק תוך שיתוף פעולה מלאה וברור, מתוך הבנה הדדית ורמה רצופה וקרובה. זאת על מנת לספק תהליך שירות יעיל ביותר עם עמידה בלוחות הזמנים, שלא פעם הינם לחוצים ומחייבים התגייסות רבתי.

על כן, ישנה חשיבות גדולה לבחירה נכונה בחברת המספקת שירותים אלו, ואין זה מומלץ לבחון את הדברים רק דרך נושא העלויות. אמנם, גם חברות ישראליות רציניות כמונו מספקות את השירות בעלויות תחרותיות ומשתלמות, אך כידוע – יש הפונים לקבלת השירותים מחברות אופשור. אין אנו מזלזלים ביכולתם של מפתחי תוכנה ממזרח אירופה או מהודו, אולם יש לקחת בחשבון שההתנהלות מולם איננה תמיד חלקה. החברה הישראלית שמתווכת בין המפתחים לא תמיד מצליחה לעמוד בהתחייבויותיה לעמידה בזמנים ולטיב העבודה המתבצעת, ואלו בעיות שבהחלט יכולות להתממש כאשר עובדים בשלט רחוק.

יתרונות מרכזיים של השירות

אם כבר הזכרנו את העלויות, הרי שברור כי יש יתרון כלכלי בשירותי מיקור חוץ פיתוח תוכנה. הלקוח חוסך לא מעט כסף הקשור למשכורות, מיסוי, תנאים נלווים, תהליכי גיוס עובדים, שליחה להכשרות וכן הלאה. יתרון נוסף הוא שהלקוח מקבל עובדים בעלי ידע וניסיון הולם, המספקים מענה לצרכים שוטפים ונקודתיים בדיוק לפי הנדרש. מעל העובדים מצוי מנהל הצוות, כך שהלקוח זוכה הן בעובדים והן במנהל שרואה את התמונה המלאה. יתר על כן, המנהל גם מסוגל לתת נקודת מבט חדשה ורחבה על המוצרים המצויים בפיתוח – פרספקטיבה שייתכן מאוד שהלקוח לא בחן עד כה.

לפרטים נוספים על שירותי פיתוח התוכנה שלנו, התקשרו אלינו ואנו נשמח להשיב על כל שאלה.

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//