פיתוח אתרים לעורכי דין


אם בעבר ההיכרות הראשונית עם עורך הדין הייתה באמצעות המלצות מפה לאוזן, מציאת מספרי טלפון בדפי זהב ושיחה ראשונית עם הלקוח, הרי שכיום המצב שונה לחלוטין. בסוף העשור השני של שנות האלפיים חלק גדול מהפניות אל משרדי עורכי דין מגיעות באמצעות רשת האינטרנט, בין אם מדובר בתוצאות החיפוש האורגני של גוגל, בדפי נחיתה המפנים אל האתר במסגרת קידום ממומן, המלצות ברשתות החברתיות, פורומים ובלוגים, כתבות המתפרסמות בעיתונות הדיגיטלית, וכדומה. בכל מקרה, הבסיס לכלל הפעילות הזו היא אתר האינטרנט של עורך הדין.

פיתוח אתרים לעורכי דין – מה זה אומר?

פיתוח ובניית אתרים לעורכי דין יכולים להיעשות במספר דרכים. לדוגמא, ניתן לבצע פיתוח אתר מאלף ועד תו עימנו ובכך ליהנות מאתר מותאם אישית לחלוטין שנבנה כולו על ידי אנשי המקצוע שלנו ובשיתוף מלא עם עורך הדין. מאידך, במקרים רבים מעדיפים עורכי דין אפשרויות זולות ומהירות יותר של פיתוח אתרים, שגם הן מביאות לתוצאות משביעות רצון ומספקות מאוד. מדובר למשל באפשרות של פיתוח אתרים לעורכי דין בחינם באמצעות תבניות המותאמות לתחום העיסוק, שאליהן עורך הדין מכניס את התכנים בהם הוא מעוניין – ועל כך נרחיב בהמשך. אפשרות נוספת שכרוכה בעלויות נמוכות ואף זניחות, היא לבחור את החבילה המהירה שלנו ולקבל סיוע מקצועי בהתאמה של התבנית הנבחרת לרצונות הלקוח.

אילו תכנים יש להכניס לאתר עורך דין

למי שבוחר בדרך של בנה אתר בחינם- לבנות את האתר שלו לבד ובחינם, על בסיס תבנית מוכנה, כדאי לדעת אילו תכנים מומלץ להכניס לאתר. אמנם, בתבנית כבר ישנם דפים מוכנים להכנסת התכנים, אולם על הבסיס הזה יש לדעת מה להכניס. אם כן, עמוד חובה הוא כמובן דף פרופיל המשרד אשר נקרא גם אודות, ובו מתוארים תחומי הפעילות, הניסיון, תפקידים שמילאו (אם מילאו) שותפים בכירים, "אני מאמין", לקוחות גדולים אם ישנם וכן הלאה. עמודים נוספים מתארים ביתר פירוט את שירותי המשרד, כגון בתחום המקרקעין, דיני משפחה, פלילי ותתי תחומים כגון תמ"א 38, צוואות וירושות, הכנה לחקירה משטרתית וכדומה.

בנוסף, לאורך הזמן כדאי לחזק את הבלוג עם מאמרים מקצועיים אשר יתרמו לקידום האתר בגוגל ולבניית מוניטין של ברי סמכא בתחום. מעבר לכך, אם ישנם סיפורי הצלחה בולטים או פסיקות תקדימיות שהמשרד עמד מאחוריהן, הרי שכדאי לספר זאת בבלוג, בדף האודות, או בעמוד המוקדש לסיפורי הצלחה. לבסוף, ישנו כמובן דף הבית אשר בו מוכנסת התמצית של כל האמור לעיל. יש לציין כי במידה ובחרתם באתר המבוסס על דף אחד, כלומר מיניסייט, הרי שההנחיות לעיל עדיין תקפות אך זאת במסגרת האפשרויות של התבנית השונה.

למידע נוסף על אפשרויות פיתוח אתרים לעורכי דין שאנו מציעים, פנו אלינו.

 

 

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//