בניית אתרים לעורכי דין - הקמת אתר מקצועי לעו"ד / פירמת עו"ד

אתר של עורך דין משמש בשתי צורות:
1. אתר אינטרנט כמשלים לתהליך המכירה - במקרים אלו הלקוחות הפוטנציאלים יכנסו לאתר שלך לאחר שבקרו במשרד הפירמה/עורך הדין וירצו ללמוד עוד על המשרד עורכי הדין מולו הם רוצים לעבוד
2. בחיפוש של עורך דין מומחה עבור התחום לו נדרש ייעוץ מקצועי - למשל עורכי דין בתחום המשפחה / הקניין וכו.

אתר עו"ד במקרים אלו נדרש להעביר רושם מקצועי ומכובד, היות וזה למעשה מה שמשקף ללקוח, שאינו התחיל עבודה אתכם, מהי רמת המקצועיות שלכם ועד כמה אתם מומחים בתחומכם. הלקוח הפוטנציאלי תמיד יחפש עורך דין מומחה לתחום הספציפי עבורו הוא נתקל בבעיה - למשל עורך דין עבור תחום הנזיקין, משפחה, פלילי, תאגידים וכולי.
באתר האינטרנט שלכם אתם חייבים לפרט מהו תחום ההתמחות שלכם ומהם השירותים אותם אתם מציעים ללקוחותיכם. מומלץ לספק מידע באשר לניסיונכם המקצועי – כמו כמה שנים יש לכם ניסיון, באילו תיקים בולטים הייתם שותפים, פסקי דין מובילים בתחום שלכם ועוד מידע שיעזור ללקוח, שנכנס לאתר שלכם במחשבה לשכור את שירותכם, לקבל את ההחלטה הנכונה, שהיא כמובן לשכור את שירותיכם.

בניית אתרים לעורכי דין – עשו זאת בעצמכם

באתר Ntt אנו מזמינים אתכם לבנות בעצמכם את האתר שלכם. אתם בוחרים את העיצוב, אתם מוסיפים את התכנים ובתוך זמן קצר יש לכם אתר עסקי משלכם באוויר! אין לכם זמן לעשות זאת בעצמכם? המומחים שלנו יבנו עבורכם אתר ב-3 שעות בעלות אטרקטיבית – החל מ-360 ₪. לפרטים נוספים צרו קשר עכשיו.

 

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך