פיתוח אתרים – האם אפשר לבד?


יש אנשים שאוהבים לעשות את הדברים בעצמם, ויש כאלו המעוניינים לחסוך בעלויות היכן שניתן. בדיוק עבורם מיועד פיתוח אתרים  שנעשה באופן עצמאי. אבל השאלה היא, האם זה באמת אפשרי? ייתכן שהתשובות יפתיעו אתכם.

פיתוח אתרים היום לעומת העבר

עד לפני מספר שנים, אם הייתם בוחנים את האפשרות של פיתוח אתר אינטרנט לבד וקוראים מאמרים בנושא, הייתם נתקלים כמעט תמיד בהמלצות להימנע מהמשימה. אכן, בעבר פיתוח אתרים לבד דרש מכם ללמוד די הרבה חומר חדש, להקדיש לכך זמן ומחשבה, להיות בעלי הבנה טכנית טובה למדי, ובסופו של דבר גם להשקיע לא מעט זמן בכל נושא הבנייה עצמו. וכל זה היה מוביל לרוב לאתרים שאינם ברמה משביעת רצון, או שהיו להם בעיות מבחינת תוכן, קידום אתרים, נראות וכדומה.

יחד עם זאת, בימינו המצב שונה לחלוטין. השינוי חל בעקבות כניסתן של תוכנות ומערכות המאפשרות לפתח את האתר לבד, בלי צורך בידע טכני מוקדם, בלי התעסקות במה שמאחורי האתר, בזמן קצר ואפילו בעלויות נמוכות ואפילו בחינם. מדובר בתבניות מוכנות שמגיעות בקטגוריות המתאימות לתחומי העיסוק השונים, למשל לעסק בתחומי המזון (בר, מסעדה, בית קפה), לבעלי מקצועות חופשיים כמו רופאים ועורכי דין, לעסקים בתחומי מוצרי הילדים והתינוקות, וכדומה. התבניות האלו מגיעות מוכנות מבחינה ויזואלית, חלוקה פנימית בדפים, סוגי העמודים וכדומה, וכל שצריך הוא רק לבחור ביניהן. לאחר מכן, מה שנשאר הוא להכניס את התכנים שאתם מכינים בעצמכם, וזהו – האתר מוכן. אז לגבי השאלה שהצגנו בכותרת – התשובה היא כן, בהחלט אפשר לבנות אתר לבד כיום.

אבל מה עם התוצאות?

אם אתם חושבים שאנחנו הולכים לקלקל לכם עכשיו את החגיגה, אז זהו, שלא. בנה אתר בחינם- פיתוח אתרים לבד עם תוכנה מקדמת כמו שלנו נותנת תוצאות מצוינות אפילו אם עשיתם את כל ההחלטות התכניות והגרפיות לגמרי לבד. בסוף התהליך הקצר יהיה לכם ביד אתר שמכבד את עצמו, שעונה לצרכים והדרישות, שנוח ונעים לגלוש בו. יחד עם זאת, ברור שאם מקבלים על הדרך עזרה מאיש מקצוע בעל ניסיון אפשר להשיג תוצאות טובות יותר, וגם להיות בטוחים שהפקתם את המיטב מהתהליך. לכן, עבור מי שרוצה, אנחנו מעמידים מקצוען שילווה וייתן המלצות, תובנות ועזרה בקבלת החלטות עיצוביות ותכניות הקשורות באתר. מדובר בתהליך מהיר מאוד שכרוך בעלויות זניחות.

ועבור מי שרוצה פיתוח אתר המותאם אל העסק שלו כמו כפפה ליד, עם המקסימום שאפשר להשיג מתהליך הפיתוח מכל בחינה שהיא – אנו מציעים כמובן פיתוח אתרים שלם עם אנשי מקצוע המלווים מהתחלה ועד הסוף.

 

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//