פיתוח אתר אינטרנט


פיתוח אתר אינטרנט – כמה טיפים חשובים

בשעה טובה, הגעתם אל הנקודה בה פיתוח אתר אינטרנט מעניין אתכם. אם עדיין לא קיבלתם את ההחלטה או שלא ברור לכם בדיוק איך ממשיכים הלאה, בואו לקרוא כמה טיפים והבהרות בנושא חשוב זה.

למה לי אתר?

נדמה שעל החשיבות של אתר אינטרנט לא צריך להכביר מילים. יחד עם זאת, יש אנשים שמסתכלים על הדברים רק בטווח הקצר (יהיה לי אתר משלי!) ולא מבינים ממש את המשמעויות בטווח הארוך. אז מבחינת הטווח הארוך, פיתוח אתר אינטרנט נותן לכם נכס לכל דבר ועניין, רק שהוא נכס דיגיטלי שנמצא ברשת. האתר שלכם יהיה נדבך מרכזי בכל פעילות, כי למשל אליו תפנו גולשים כאשר תצאו בקמפיינים ממומנים לשיווק בפייסבוק וגוגל, בו תוכלו לנהל בלוגים שיצברו בהדרגה יותר ויותר עוקבים, אליו תוכלו להפנות מפוסטים שתפרסמו בפייסבוק העסקי שלכם, ואליו תפנו מכרטיס ביקור דיגיטלי. אל האתר גם תוכלו להפנות גולשים בפורומים שונים שבהם תגיבו, ואם תפרסמו כתבה באתר גדול כזה או אחר, תוכלו להפנות אל אתר הבית שלכם. בקיצור, פיתוח אתר אינטרנט משלכם נותן את הבסיס החיוני לכל פעילות ברשת.

איכויות בסיסיות של פיתוח אתר אינטרנט

עקב התפקיד המרכזי שימלא אתר האינטרנט מהפן השיווקי והתדמיתי של העסק, הוא חייב להיות ברמה טובה ואפילו טובה מאוד, על מנת שלא ייצר את האפקט ההפוך מזה שאתם מקווים לו. כאשר אנו מדברים על אתר טוב מאוד הכוונה היא לכמה היבטים בסיסיים. הראשון והחשוב שבהם הוא כמובן חוויית המשתמש, שאומרת שגולשים המגיעים לאתר שלכם נהנים מאתר שקל ונוח מאוד להתמצא בו, קל להגיע אל כל עמוד ומוצר שרוצים, פשוט לבצע הרשמות ורכישות בטפסים הייעודיים, רואים היטב את התמונות, קוראים בנוחות את הטקסטים, האתר וכל העמודים בו עולים במהירות, בלי תקלות ועיכובים, התכנים מעניינים ונותנים ערך מוסף לגולשים, וכדומה. כל זאת, תוך שאתם לוקחים בחשבון את השאלה: מיהו הקהל שאליו אני פונה? כמובן שיש הבדלים גדולים בין חוויית משתמש טובה של אימא לתינוק, נער מתבגר שנמצא בשיא האנרגיות, אנשים שמחפשים עורך דין פלילי וכן הלאה.

איך תדעו מה הולך טוב?

יש כמה אפשרויות של פיתוח אתרים באינטרנט, החל משיטת בנה אתר בחינם - בנייה חינמית ועצמאית לגמרי, ועד לבניית מהתחלה ועד הסוף על ידי אנשי מקצוע. בכל מקרה, כדי לדעת מה הולך טוב מומלץ לשוטט קצת ברשת ולראות מה עושים המתחרים שלכם: באילו תבניות הם משתמשים, אילו תכנים הם מכניסים, כיצד הם מניעים לפעולה, אילו צבעים הם בחרו, מה לדעתכם הולך טוב ומדויק באתר שלהם ומה תוכלו לשפר באתר שלכם, כיצד הם מציגים את עצמם, האם יש סרטונים ותמונות – ואיזה?

בקיצור, עשו את שיעורי הבית הבסיסיים שלכם וגבשו קונספט בסיסי לגבי התבנית הרצויה וההיבטים השונים של האתר. בכל מקרה אנחנו כאן ונשמח לעזור בכל שאלה ולספר לכם על האפשרויות השונות של פיתוח אתר אינטרנט איתנו.

 

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//