עיצוב לוגו און ליין


עיצוב לוגו און ליין – מה זה אומר?

כמו פעולות רבות אחרות המבוצעות בימינו דרך הרשת, כיום ניתן גם לעשות עיצוב לוגו און ליין. אנו מציעים אפשרות לעצב לוגו באופן עצמאי ולגמרי בחינם, או לקבל סיוע בסיסי בחבילה מהירה הכרוכה בעלויות נמוכות.

יתרונות עיצוב לוגו און ליין

עיצוב לוגו און ליין מוצע כיום על ידי מספר חברות בישראל ובחו"ל. היתרון המשמעותי הראשון של אפשרות זו הוא החיסכון הכספי, עם עלויות נמוכות מאוד או אפילו בחינם, וזאת לעומת השקעה של אלפי שקלים בעיצוב לוגו מקצועי מאלף ועד תו. היתרון השני הוא המהירות: אפשר לגמור עם עיצוב לוגו און ליין בתוך דקות ספורות. יחד עם זאת, אנו ממליצים לקחת את הזמן ולהקדיש לנושא מחשבה ראויה, לנסות את הפונקציות השונות של המחולל, ולהגיע מתוך הסקיצות עד למוצר שאתם שלמים איתו וגאים בו. יתרון נוסף הוא כמובן הנוחות: אינכם צריכים לעמול רבות על בחירת חברה לעיצובים גרפיים או משרד פרסום, להשתתף בדיונים ארוכים, לראות ולאשר סקיצות, וכן הלאה – על כל המשתמע מכך מבחינת זמן וטרדות.

איך עושים עיצוב לוגו אונליין?

כאמור, ברשת האינטרנט תוכלו למצוא מספר אפשרויות לעיצוב לוגו אונליין. מדובר בתוכנות שנוצרו במיוחד לצורך מטרה זו, המציעות המון אפשרויות מבחינת טקסטים, גופנים, צבעוניות, אלמנטים גרפיים, תמונות, אפקטים וכדומה. העיקרון מבוסס על כך שאתם בוחרים מתוך תבניות לוגו מוכנות המתאימות לטעם ולרצונות שלכם, כאשר בחלק מהתוכנות שקרויות מחוללי לוגו, גם אפשר לקבל הצעות בהתאם לסוג העסק, מוצריו, הסלוגן וקהל היעד שלו. לאחר מכן, אתם עובדים על התבנית הנבחרת בעזרת הפונקציות השונות של התוכנה, כאשר כל מחולל מציע יותר או פחות כלי עבודה ואפשרויות מבחינת גוונים, פונטים, צורות וכדומה, וגם יותר או פחות קל לעבוד איתו. כמו כן, כמו שקיימת אפשרות שלא לבחור בתבנית מוכנה ולבנות את הלוגו שלכם און ליין מהתחלה ועד הסוף. בכל מקרה, אנו מציעים מחולל לוגו שנבנה לאור היכרות מעמיקה עם צרכי בעלי עסקים ממגזרים שונים, שהינו נוח, פשוט וקל לשימוש ככל שאפשר לבקש.

חשוב להדגיש כי אנו מציעים עיצוב לוגו און ליין לגמרי בחינם. שימו לב שחלק מהחברות מציעות לכאורה עיצוב חינמי באופן עצמאי, אך למעשה גובות מכם תשלום על הטיפול בבקשה. חוץ מזה, יש עוד אפשרות של עיצוב לוגו און ליין, אשר בה אתם מקבלים ליווי בסיסי של מעצב גרפי. גם כאן מדובר בתהליך מהיר שאתם מבצעים מנוחות המשרד והבית, אך הוא כרוך בעלות מסוימת שאיננה גבוהה. שוב, אם אתם בוחרים באופציה הזו עם חברה אחרת, חשוב לבדוק מה בדיוק מציעים לכם: מה הליווי כולל, האם הוא ניתן בעברית (ברשת יש לא מעט הצעות מחברות שיושבות בחו"ל), באיזה אופן ניתן הליווי (צ'ט, טלפון), וכדומה.

בין אם אתם מעוניינים בעיצוב והכנת לוגו בחינם לבד עם המחולל שלנו, ובין אם אתם מעוניינים בחבילה המהירה, אנו נשמח לעמוד לרשותכם על מנת לענות על שאלות ולספק הכוונה מקצועית.

 

 

 

 

 

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//