סדנת שיווק בלינקדאין- מה היא נותנת לכם?


אם אתם קוראים את השורות האלו סביר להניח שכבר יש לכם היכרות ראשונית עם לינקדאין והתחלתם להבין את הפוטנציאל שלה. אכן, מדובר ברשת החברתית הגדולה והמובילה בתבל בתחום העסקי, ואם אתם מתמחים ב- B2B חשוב מאוד שתדעו לנצל אותה למטרותיכם השונות.

בין היתר, באמצעות לינדאין אתם יכולים לחשוף מקבלי החלטות בארגונים למוצרים, שירותים ורעיונות שלכם, ליצור שיתופים עסקיים, לאתר הצעות משרה ולקדם את הקריירה, למצוא עובדים ולגייס אותם, להיכנס לקבוצות, לפתח דיונים ולבצע עוד שורה ארוכה של פעולות המחזקות את הקשרים העסקיים שלכם. בנוסף לכך, ישנן לא מעט פעולות שיווק שניתן לבצע ברשת החברתית בה חברים נכון להיום כחצי מיליארד אנשים, אשר חלקן הינן חינמיות ואחרות כרוכות בתשלום. אין ספק כי הרשת היא כלי יעיל מאוד, במידה שיודעים כיצד לנצל אותה, על מנת להשיג תוצאות עסקיות ולמנף אותן.

מה לומדים במהלך סדנת שיווק בלינקדאין

סדנת שיווק בלינקדאין נפרשת על פני מספר מפגשים ומטרתה היא לאפשר לכם להכיר את הפלטפורמה הזאת מאלף ועד תו, תוך שימוש נכון בה ובכלים הבסיסיים והמתקדמים יותר שמוצעים בה. לשם כך מתחילים עם התמצאות והבנה של המרכיבים הטכנולוגיים השונים של לינקדאין ולאחר מכן ממשיך אל הכלי הבסיסי והחשוב ביותר, שהוא כמו הפרופיל המקצועי. בסדנה תלמדו כיצד בונים ומאגנים את הפרופיל בצורה יעילה, אטרקטיבית ונכונה, לרבות המלצות ממעסיקים, קורות חיים, תעודות, כישורים מיוחדים וכיוצא בזאת.

בהמשך עוברת הסדנא להיבטים מתקדמים יותר כמו איתור ועבודה מול בעלי תפקידים וגורמים שמחפשים עובדים, ולחילופין איך מחפשים ומגייסים עובדים באמצעות הרשת החברתית. הסדנא גם עוסקת בבנייה נכונה וחיובית של הנוכחות והתדמית שלכם בלינקדאין, ואיך משתמשים בכלי שיווק מתקדמים כמו פניות ישירות עם צ'טים, פרסום מודעות, פוסטים ממומנים ועוד. מעבר לכך, סדנת שיווק בלינקדאין עוסקת במגוון תחומים נוספים כמו הגדלה של הדאטה, איך לאתר לקוחות פוטנציאליים, איך להקים ולנהל דף עסקי, וכן הלאה.

מה אתם מרוויחים מהסדנא?

יתרונות השיווק בלינקדאין- סדנת שיווק בלינקדאין נותנת לכם כמה יתרונות חשובים. ראשית, תוכלו ליצור קשרים עסקיים בצורה נכונה ובונה על מנת לקדם את מטרותיכם העסקיות בטווח הקצר והארוך. שנית, הכלים שתרכשו יעזרו לכם לעשות שימוש מושכל בלינקדאין, כולל בכלים ממומנים במידת הצורך, ולהגיע לתוצאות אפקטיביות מבלי לבזבז זמן וכסף, ומבלי לפגום חלילה בתדמית שלכם.  והכי חשוב: תצרפו לארסנל השיווק שלכם עוד כלי שיווק משמעותי ביותר, שאינו דורש השקעה מרובה ופתוח בפני בעלי עסקים ותפקידים מכל התחומים ובכל דרג.  

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//