מדוע משרד עורכי דין חייב אתר אינטרנט?


לקראת סוף העשור השני של המאה ה- 21, ברור שכל משרד עורכי דין חייב להחזיק אתר אינטרנט. לפחות כך אנחנו סבורים. אין ספק כי בתחום עריכת הדין ישנה תחרות לא פשוטה בין המשרדים ועל כך אין צורך להכביר מילים. יחד עם זאת, לאור ניסיון רב בתחום בניית האתרים אנו יודעים שלא כולם מבינים מדוע משרד עורכי דין חייב אתר אינטרנט, ולכן רשמנו עבורכם את השורות הבאות.

קיימים (כמעט) רק ברשת

רשת האינטרנט הפכה מזמן למרכיב מהותי בחיים של כולנו, דרכה אנו מתעדכנים בחדשות, מנהלים קשרים עסקיים, קונים ומוכרים מוצרים ושירותים, מחפשים בעלי מקצוע וכן הלאה. לכן עורך דין שאין לו אתר אינטרנט מפספס פוטנציאל עצום של לקוחות פוטנציאלים. מדובר באנשים המחפשים שירותי עריכת דין באמצעות גוגל (ולפעמים גם במנועי חיפוש אחרים), בין אם מדובר בעורך דין מקרקעין, פלילי, לענייני משפחה וכדומה. אתר אינטרנט הוא נכס שניתן להתאים אותו לצרכי הגולשים כך שיופיע לעיניהם של מחפשי שירותים בתחום הספציפי של המשרד, וכן באזורים גיאוגרפיים מסוימים, בשעות מסוימות וכן הלאה. זהו כלי שיווק מעולה המשתייך בעיקרו אל המדיה הדיגיטלית, אשר לה יש מספר יתרונות מהותיים על פני מדיות השיווק הוותיקות כמו הרדיו, הטלוויזיה, עיתונות מקומית ושלטי חוץ. הוא מאפשר להשיג תוצאות מעולות בהשקעה סבירה לחלוטין של זמן וכסף, בין אם מדובר בעורך דין בודד או במשרד עו"ד גדול.

הוכחת רצינות למתלבטים

לעיתים קרובות אנשים מתלבטים ומשקיעים זמן ומחשבה לפני שהם בוחרים בשירותיו של עורך דין כזה או אחר. אתר אינטרנט מאפשר להם להבין שאתם רציניים ולקבל את המידע הרלוונטי אודותיכם. ניקח לדוגמא אישה הזקוקה לעורך דין המתמחה בתיקי גירושין, אשר קיבלה המלצה מחברה על בעל מקצוע מסוים. ההמלצה מעט מעורפלת והיא רוצה לקבל עוד פרטים לפני הפנייה בטלפון. דרך האתר היא יכולה לקרוא על הכשרתו וניסיונו של עורך הדין, על תיקים שבהם הצליח, על תפיסת העולם שלו, על תחומי פעילות כמו גישור, הסכמי גירושין, הוצאת צווי מניעה, דיונים בבית המשפט ועוד. תארו לעצמכם מה תחשוב האישה אם לא תצליח למצוא אתר של עורך הדין ברשת – סביר להניח שתחשוב שזה מוזר ויש אפשרות טובה שתמשיך הלאה אל ההמלצה הבאה.

המקום ליצור סמכות בתחום עיסוקכם

אתר אינטרנט הוא פלטפורמה מצוינת שאותה אתם מגדלים ומפתחים עם הזמן. כך לדוגמא, בבלוג של האתר ניתן לפרסם מאמרים מקצועיים המחזקים את התדמית שלכם בתור סמכות רצינית ברשת. בנוסף ניתן להביא פסקי דין שבהם הצלחתם להביא ללקוחותיכם תוצאות מצוינות, לתת מתפיסת עולמכם לגבי חקיקה וענישה, ועוד. הדבר תורם לא רק לרושם שאתם יוצרים על לקוחות פוטנציאליים וקיימים, אלא גם לקידום האתר בגוגל. אכן, אתר לעורכי דין מהווה נכס אינטרנטי מהמעלה הראשונה, ומלבד הקידום האורגני בתוצאות החיפוש הוא יוכל לשמש אתכם גם למגוון פעילויות של קידום ממומן בעת הצורך.

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL