בניית אתר לרואה חשבון


הלקוחות שלכם טוענים שהם חיפשו אתכם באינטרנט ולא מצאו? הלקוחות ביקשו מכם כתובת אינטרנט עסקית ואתם נתתם להם רק טלפון או מייל? זה לא מספיק! אתם צריכים אתר עסקי שידגיש את הרצינות ואת המקצועיות שלכם ולא רק – הלקוחות רוצים להרגיש שאתם תמיד שם בשבילם – כך שטלפון לא מספיק, אתם חייבים להיות זמינים בשבילם באינטרנט. אבל היי! אין מה להילחץ מכיוון שבאמצעות המערכת של NTT אתם יכולים לבנות אתר עסקי בעצמכם!

אתר עסקי-מקצועי בידיים שלכם

מערכת NTT מאפשרת לכם להקים אתר לבד, בקלות ובתוך זמן קצר. שלושה צעדים פשוטים ויש לכם אתר: דבר ראשון, עליכם לבחור את התבנית לאתר שלכם – תמצאו באתר מבחר תבניות ותוכלו לבחור מבניהן את זו המתאימה לכם ביותר בתור רואי חשבון. דבר שני, אתם בוחרים שם לאתר – זה יכול להיות שם העסק (מומלץ שזה יהיה שם העסק) או כל דבר אחר שתבחרו ובנוסף, עליכם לספק כתובת אימייל שתאפשר להעביר אליכם פניות באינטרנט. דבר אחרון, שלב הוספת התכנים לאתר, לדוגמה: עמוד אודות שיספר עליכם ועל הניסיון שלכם לגולשים, עמוד השירותים שאתם מציעים, אזור מאמרים שיווקיים, עמוד שאלות ותשובות ועוד. כמובן שתוכלו להוסיף, לשנות או להוריד תוכן בכל שלב, גם אחרי עליית האתר לאוויר.

ייעוץ מקצועי

אנחנו יודעים שהרעיון של בניית אתר לבד, לא מתאים לכל אחד. ישנם כאלה שמעוניינים בשירות בניית האתר מצד אחד, אבל לא רוצים להוציא סכומי עתק מצד שני. לא בטוחים היכן להתחיל? רוצים ייעוץ מקצועי בבניית אתרים? הצוות שלנו ישמח להעניק ייעוץ מקצועי וכן שירות של אפיון אתר לרואה חשבון, שירותי פיתוח אתרים לאחר מכן, במקרה ותרצו בכך – אנו נתאים עבורכם את התבנית הנכונה, אנו נציע רעיונות לתכנים ונקים עבורכם אתר מקצועי בעלות אטרקטיבית, שלא תחסל לכם את תקציב השיווק של העסק.
וובי דיגיטל, מומחים בבניית אתר לרואי חשבון !

 
נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL