בניית אתר לעורכי דין


בניית אתר לעורכי דין - הקמת אתר מקצועי לעו"ד / פירמת עו"ד

אתר של עורך דין משמש לשתי מטרות:

  1. אתר אינטרנט תדמיתי המשלים את תהליך המכירה - במקרים אלו הלקוחות הפוטנציאלים יכנסו לאתר שלך לאחר ששמעו את שם המשרד וע"מ להכיר יותר את תחומי ההתמחות, הצוות, פסקי הדין, הניסיון, הממליצים ועוד
  2. אתר אינטרנט שיווקי שמטרתו לייצר לקוחות מתעניינים חדשים ("לידים") שמחפשים עורכי דין בתחומי ההתמחות ובאזור הגיאוגרפי שלכם


אתר עו"ד במקרים אלו נדרש להעביר רושם מקצועי ומכובד, היות וזה למעשה מה שמשקף ללקוח, שאינו התחיל עבודה אתכם, מהי רמת המקצועיות שלכם ועד כמה אתם מומחים בתחומכם. הלקוח הפוטנציאלי תמיד יחפש עורך דין מומחה לתחום הספציפי עבורו הוא נתקל בבעיה - למשל עורך דין עבור תחום הנזיקין, משפחה, פלילי, תאגידים וכולי.

באתר האינטרנט שלכם אתם חייבים לפרט מהו תחום ההתמחות שלכם ומהם השירותים אותם אתם מציעים ללקוחותיכם. מומלץ לספק מידע באשר לניסיונכם המקצועי – כמו כמה שנים יש לכם ניסיון, באילו תיקים בולטים הייתם שותפים, פסקי דין מובילים בתחום שלכם ועוד מידע שיעזור ללקוח, שנכנס לאתר שלכם במחשבה לשכור את שירותכם, לקבל את ההחלטה הנכונה, שהיא כמובן לשכור את שירותיכם.

בניית אתרים לעורכי דין – עשו זאת בעצמכם

במידה ותרצו להשקיע זמן במקום כסף, אנחנו מזמינים אתכם לבנות בעצמכם את האתר שלכם באמצעות המערכת שלנו - מערכת בניית אתרים NTT. עם מערכת NTT אתם יכולים לבחור את העיצוב, להוסיף את התכנים ובתוך זמן קצר יש לכם אתר עסקי משלכם באוויר!

אם אין לכם זמן לעשות את זה, או אם חשוב לכם להיראות מעולה, לעבוד עם מעצבת מקצועית ומנוסה ולקבל ייעוץ וסט כלים מלא שיקפיץ את התדמית של המשרד שלכם בדיגיטל - תרימו אלינו טלפון ל- 072-2221603 ויועצי הדיגיטל שלנו ישמחו לעזור :)
וובי דיגיטל, מעל ל13 שנים שאנו מספקי שירותים בניית אתרים לעורכי דין

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL