בניית אתר לעורך דין - סקירת אפשרויות


כל עורך דין המכבד את עצמו צריך להחזיק אתר אינטרנט המשמש עבור קידום הפעילות מול לקוחות פוטנציאליים, בין אם מדובר בלקוחות המעוניינים להתרשם מרצינות המשרד, ובין אם מדובר באנשים המחפשים שירותי עריכת דין באינטרנט. בשורות הבאות נבחן אפשרויות שונות עבור בניית אתר לעורך דין.

 

במה כדאי לבחור?

ייתכן שאתה עורך דין מעולה הבקיא בכל החוקים והתקנות של תחום עיסוקך, אולם לא בטוח שאתה מבין את כל המונחים וההיבטים הקשורים ברשת האינטרנט בכלל, ובבניית אתר בפרט. לכן חשוב שתבצע בדיקה של הנושא ותלמד אותו לפחות באופן ראשוני על מנת להבין את האפשרויות הפתוחות בפניך. באופן כללי, ניתן להצביע על שלוש אפשרויות מרכזיות.

אתר מא ועד ת

האפשרות הראשונה היא בניית אתר מאלף ועד תו עם חברה לבניית אתרים, החל מתכנון הקונספט של האתר, דרך עבודות של מתכנת, מעצב גרפי, קופירייטר, מקדם אתרים וכן הלאה. מדובר בפרויקט העשוי להתפרש על פני ימים, שבועות ואף חודשים כאשר התוצאות והעלויות בהתאם. כלומר, התוצאות תפורות בדיוק למידותיך והן מחייבות תקציב גבוה למדי שיכול להגיע בקלות לאלפי ועשרות אלפי שקלים. אם מדובר במשרד עורכי דין גדול, ותיק ובעל מוניטין רב, עם מסגרת תקציב גדולה לצורך מטרה זו, ייתכן שתהיה זו הבחירה הנכונה. יחד עם זאת, אין בכך לומר שהתוצאות מובטחות שכן הדבר עדיין תלוי במקצועיות של חברת בניית האתרים.

אתר לעורך דין בחינם

האפשרות השנייה שהיא הקלה, המהירה והפשוטה ביותר הינה לבנות אתר בחינם. במקרה זה כל שצריך לעשות הוא להיעזר בשירותי חברה לבניית אתרים המציעה תבניות מוכנות. מדובר בתוכניות מתאימות למשרדי עורכי דין מבחינת עיצוב מרשים, מכובד, מקצועי ורציני, אשר נוצרו על ידי אנשי מקצוע מיומנים. מבין התבניות המוצעות יש לבחור בזו שקולעת אל הטעם האישי שלך ולשלב בתוכה תכנים שהכנת מראש. לאתר כזה ניתן להכניס תכנים רבים אך באופן ראשוני מה שחשוב שיהיה הוא פרופיל המשרד (המכונה גם "אודות"), פירוט של תחומי הפעילות ופרטים ליצירת קשר. לכך כדאי לצרף תמונות של אנשי הצוות במשרד, משפטים המניעים לקוחות ליצור קשר עם המשרד, ובהמשך הדרך כדאי לשלב מאמרים מקצועיים בנושאים הקשורים לתחום עיסוקך. כאמור, בדרך זו אתה מקבל אתר איכותי במהירות גדולה מאוד, בלי שום עלויות ועם אפשרות להכנסת תכנים משלך באופן פשוט ובכל עת.

לקבל עזרה בבניית האתר

האפשרות השלישית מהווה מעין אפשרות ביניים בין השתיים הקודמות. היא מתאימה לעורכי דין שמסיבה זו או אחרת אינם מעוניינים להקים את האתר לגמרי לבד, למשל כי אין להם זמן, כי אינם סומכים על ההבנה השיווקית והוויזואלית שלהם, או שהם מעוניינים להשיג את התוצאה הטובה ביותר במינימום עלויות. במקרה זה מה שיש לעשות הוא לקבל ליווי של אנשי חברת בניית האתרים המציעה את התבניות, אשר יוכלו לבצע פעולות המתאימות במדויק את התבנית לתוצאה המבוקשת. גם כאן מדובר בהקמה מהירה מאוד של האתר למשרד, הנמשכת מספר שעות בודדות, וזאת בעלויות מצחיקות של כארבע מאות שקלים לפרויקט כולו.

למידע נוסף ועזרה באפשרות המתאימה ביותר עבורך, הנך מוזמן לדבר איתנו.

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//