בניית אתר אינטרנט לעמותה – כל מה שצריך לדעת


על מנת ליישם בניית אתר אינטרנט לעמותה, כזו אשר תעורר עניין באתר ותחשוף אותה לקהל יעד נרחב, יש צורך לספר בפועלה של העמותה, הערוצים השונים בהם היא פועלת, וכן להציב על פי חוק קישורים המעידים על שקיפות העמותה: מהיכן היא מגייסת כספים, ומהי מטרתה המוצהרת. יישום הבנייה של האתר נעשה על ידי חברה מקצועית המתמחה באפיונו הגראפי של האתר, כמו גם באפיון התכנים שבתוכו.

עיצוב אתר העמותה

עיצוב אתר העמותה ייעשה באמצעות הטבעת לוגו העמותה באתר, וחיבור טקסטים לעמוד האינדקס והאודות, שהם העמודים הראשיים של האתר, המעידים על פועלה של העמותה. לאחר מכן, יסופק מידע על פרויקטים ופעילויות ספציפיות אשר העמותה לקחה חלק בהם/ן.

חלקים המעידים על שקיפות העמותה

בחלקים אלו יתוארו מקורות המימון של העמותה ומטרתה המוצהרת שלה. מידע זה הוא מידע חובה בכל אתר עמותה, והוא חייב בכל מקרה להימסר באיזשהו אופן – מפרונטלי ועד הצבה באתר האינטרנט – לרשויות החוק. בחברת בניית האתרים ידאגו להנגיש לציבור מידע זה על פי הנחייתכם כראשי העמותה.

פרטים טכניים: שיפור ואופטימיזציה של האתר

שימוש ב- Ajax לצורך מעבר עמודים במקום ליישם מעבר מלא משפר ביצועים.
שימוש בעוגייה מסוג "אפליקציה" יהיה מועדף על יישום עוגייה מסוג Session שכן סשן מוגדר הפעלה בודדת של הדפדפן, ואפליקיישן מוגדר בזמן קצוב – בו פרטי העוגייה (ה- USER, PASSWORD לכניסת חברים) נשמרים לזמן ארוך.
חלוקה למסגרות – מומלצת, אך חשוב להתאימה לכל סוגי המסכים, כולל סמארטפונים וטאבלטים.
אתר רב נגישות, כפי שצוין לעיל: אתר שנגיש לכל סוגי המסכים בכל חלקיו, ולא רק למחשבים קבועים.

מאמרים מומלצים לכתיבה באתר של עמותה

מאמרי הדרכה ליישום פעילות X, מאמרים המעידים על פעילות העמותה ומספרים בשבחה על מנת שיהיו לה פונים לא מעטים לגבי יישום מעשה או שירות כלשהו, ומאמרים העוסקים בתופעות בהם נלחמת העמותה: רעב, עוני, קידום זכויותיו של ציבור מסוים וכד'. בניית אתר אינטרנט לעמותה כרוכה בכתיבת מאמרים על מנת להגדיל את סיכוייו לבלוט ברחבי הרשת ולהגיע לאנשים הנכונים.

 

NTT תומכות בעמותות המרבות בעשיה חיובית
לצורך קבלת הנחה בבניית האתר מלאו את פרטיכם בעמוד צור קשר

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL