בניית אתרים לעסקים קטנים


כל עסק באשר הוא צריך אתר אינטרנט, על כך כולם מסכימים כיום. יחד עם זאת, עסקים קטנים הפועלים בתקציב יחסית מוגבל, ואינם נזקקים תמיד לאתר גדול ומורכב, יכולים ליהנות מאתר חדש ואיכותי באופן מהיר, קל וזול יותר יחסית לעסקים גדולים.

כמה מילים על הצורך באתר אינטרנט

אם אתם קוראים את השורות האלו בוודאי כבר הגעתם למסקנה שאתר אינטרנט יכול להביא תרומה לעסק. אנו רוצים לדייק: בלי אתר אתם מפסידים חשיפה נרחבת וממוקדת מול לקוחות פוטנציאליים שלכם, ואף מסתכנים בתדמית שלילית מול לקוחות שמחפשים אתכם ברשת ולא מוצאים מענה וכתובת. הבשורות הטובות הן שבעלויות ממש לא גבוהות ניתן לבצע בניית אתרים לעסקים קטנים, ובתוך זמן קצר כבר יהיה לכם אתר יפה ואיכותי שלא מבייש את הפירמה. אם תבצעו גם כמה פעולות קידום לאורך זמן אף תוכלו להביא את האתר למקומות מכובדים בגוגל, שאינם נופלים משחקנים גדולים יותר בתחום. יש להדגיש כי דברים אלו נכונים לגבי עסקים קטנים מכל התחומים, בין אם מדובר בבעלי מקצועות חופשיים כמו אדריכלים, רואי חשבון ועורכי דין, ובין אם מדובר בתכשיטנים, מעצבים, מכוני קוסמטיקה, גן ילדים פרטי, או בכל תחום אחר.

בניית אתרים לעסקים קטנים – מה האפשרויות?

בניית אתרים לעסקים קטנים מציעה קשת רחבה ביותר של אפשרויות מבחינת תכנים, עמודים, סגנון, עיצוב, פונקציות ופלטפורמות שונות. יחד עם זאת, הגורם המשותף הוא בדרך כלל הצורך לעמוד במסגרת תקציב הגיוניות, עבור אתר שבתחילה יהווה מעין כרטיס ביקור שלכם ברשת, ובהמשך יהפוך לנכס משמעותי מבחינת שיווק, פרסום ומכירות. מצד שני, ממש לא כדאי להתפשר על אתר שמכבד אתכם מבחינת הנראות שלו, מבחינת חוויית המשתמש שהוא מעניק, היכולת שלו להתקדם עם הזמן בגוגל, ומענה לצרכים המיוחדים.

לשם כך צריך לבחור בחברה המכירה מצוינת את צרכיהם של עסקים קטנים ברשת, וכבר בנתה עבור רבים אתרים איכותיים ומשביעי רצון. חברה כזו יכולה להציע בניית אתר בחינם לעסקים קטנים, בין אם מדובר באתר המבוסס על דף אחד (מיניסייט), ובין אם מדובר באתר עסקי מרשים ומלא. מדובר בדרך פשוטה מאוד לבניית אתר שבה אתם מבצעים את העבודה כולה, על ידי בחירה של תבנית קיימת שמוצאת חן בעיניכם ומתאימה לתחום העיסוק, הכנסת שם ומייל, והכנסת תכנים שהכנתם בעצמכם. כעת כבר יש לכם אתר פעיל שתוכלו בהמשך לשנות ולשפר כראות עיניכם.

אפשרות נוספת היא להיעזר באנשים המקצוע של החברה אשר יבצעו איתכם איפיון אתר מלא, יסייעו לכם בנקודות התלבטות ויתנו המלצות, תובנות ופתרונות בהתאמה אישית לצרכים ולפי המטרות והרצונות המיוחדים שלכם. גם כאן מדובר בתהליך מהיר מאוד, שאמנם עולה כסף אך העלויות יחסית זניחות, ותוכלו להיות בטוחים שמיציתם את המיטב מבניית האתר בזול. לבסוף, ניתן כמובן להיכנס לתהליך שלם וארוך של בניית אתר מהתחלה, מה שכבר כרוך בעלויות מסדר גודל אחר, אך כאן עושים כמעט את כל העבודה בשבילכם אנשי המקצוע של החברה והתוצאות תפורות הכי מדויק שאפשר למידותיכם.

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//