אפיון טכני של אתר


אפיון טכני של אתר – מה זה אומר?

אפיון אתר הוא השלב הראשון בתהליך הבנייה של כל פרויקט, בין אם מדובר בקמפיין שיווק, בבית דירות או באתר אינטרנט. מובן מאיליו, שעל מנת לקבל תוצאה טובה ומשביעת רצון עלינו להגדיר ולדעת מה אנחנו רוצים, ולייצר את התוכנית הבסיסית שתוביל אותנו לשם. אפיון טכני של אתר הוא מרכיב משמעותי בתהליך של אפיון אתרים ובשורות הבאות נבהיר את העניין.

היכן משתלב האפיון הטכני

לפני שנסביר מהו אפיון טכני של אתר יש להבין את התהליך הכללי שבו הוא משתלב. על קצה המזלג, אפיון אתר אינטרנט הוא תהליך שבו מגדירים את המטרות הבסיסיות והמרכזיות של האתר, את קהל היעד שלו, את מבנה העמודים שלו, את העיצוב ואת התכנים, ומתייחסים לעוד מגוון היבטים כמו סוגיות של קידום אתרים, מערכת הניהול, ההרשאות וכן הלאה. אפיון טכני של אתר עוסק בהמרה של הנתונים לכדי תוכן עיצובי שאותו הגולשים רואים, באופן שבו התוכן הזה מאורגן באופן היררכי, ובאופן שבו הגולשים ינווטו בין העמודים השונים.

מה כולל אפיון טכני של אתר

ראשית, יש להבהיר כי אפיון טכני של אתר אינו תמיד חשוב מאוד או נדרש מבחינתכם. זאת מאחר שהוא חשוב במיוחד עבור אתרים גדולים כמו אתרי מכירות אך פחות מהותי באתרי תדמית קטנים או במיניסייט. שנית, סוג זה של אפיון ממילא קיים בתבניות מוכנות, כך שאם אתם בוחרים באפשרות של בניית אתרים לבד ובחינם, או עם סיוע מקצועי מהיר שלנו, הרי שהאפיון הטכני אינו מהווה חלק מהתהליך לו אתם שותפים. ובכל מקרה, מאחר שמדובר בעבודה טכנית-מקצועית המצריכה בקיאות גבוהה, גם בתהליך מלא של בניית אתרים הלקוח שותף רק בהיבטים "הגבוהים" יותר של האפיון הטכני, אם בכלל.

על כל פנים, אפיון טכני של אתר דואג לכך שהגלישה בו תהיה מיטבית. בין היתר, בתהליך זה לוקחים בחשבון את הכלים שישולבו באתר, טכנולוגיות שונות, התאמה לצרכי קהלי היעד, דפים המשלבים תוכן סטטי ודפים המשלבים תוכן דינאמי, התאמה לדפדפני השונים, ממשק משתמש אינטואיטיבי ונוח לשימוש, היבטים של קידום אתרים מול מנוע החיפוש של גוגל ומנועים נוספים, התאמה לתקנות הנגישות אם יש צורך, יישומים ייחודיים שישולבו באתר, וכיוצא בזאת.

אם הדברים שכתובים למעלה מבלבלים אתכם, אל בהלה! אנחנו מציעים לכם בניית אתר בחינם לגמרי לבד וללא תשלום, כאשר את כל העבודה השחורה שמאחורי הקלעים (האפיון הטכני), כבר עשינו בשבילכם. כמובן, תוכלו גם לקבל מאיתנו סיוע מהיר ובעלויות זניחות ליצירת האתר, ואם תרצו – נשמח גם לבנות עבורכם אתר בתהליך שם ומלא עם כל צעדי האפיון המתבקשים. לפרטים נוספים דברו איתנו!

 

 

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//