מודולים מאפשרים ליצור כל מבנה מידע שנרצה עבור האתר והמשתמש שיוצג בתוך דף תוכן. לדוגמא: גלריות עם מאפיינים אישיים, אזור שאלות ותשובות, באנרים, ניהול מהיר של רשתות חברתיות ועוד.

מבנה מודול

  1. שדות ברירת מחדל - כל מודול מורכב משדות ברירת מחדל. שדות אלו ניתן להציג או להסתיר כרצונכם. לא ניתן לערוך את השם שלהם או למחוק אותם.
  2. שדות בעריכה אישית - ניתן להוסיף או להוריד שדות עפי רצונכם. למשל עבור באנר אשר מכיל שני משפטים בצבעים שונים ניתן לייצר שתי שדות "טקסט שורה 1", "טקסט שורה 2". כמו כן ניתן לקבוע את אופי השדה - שדה טקסט, שדה בחירת דף, שדה בחירת מדיה ועוד.
  3. תפריטים - עבור כל מודול למשתמש תפריט חדש. המודול יוצג תחת אזור מודולים במערכת הניהול. שם המודול ניתן לבחירה ועריכה על ידי המתכנת.

יתרונות

  1. ניהול קל ומהיר עבור המשתמש - כל מודול שהמשתמש עורך מכיל רק את השדות הנדרשים למילוי. זאת לעומת מצבים בWP למשל אשר משתמש יכול לערוך ולראות חלקים רבים בדף אשר לא יוצגו באתר הסופי.
  2. קוד מוכן וספריות משותפות - ספריית המודולים שלנו נבנת וגודלת מיום ליום, ואנו משתפים אותה אחד עם השני (בבחירה של כל בונה/יזם NTT). זה מאפשר לכם לקצר את זמן הגדרת האתר ולהנות מזמן העבודה של אנשים אחרים.
  3. מהירות הקמה - המערכת מייצרת בצורה אוטומטת את DB/מאגר המידע הנדרש לאתר. אתם עובדים עם ממשק קל ומהיר - כל העבודה מאחורי הקלעים מבוצעת עי המערכת.
  4. מודולים לא מייצרים דפים פיזים, אלא נכנסים כתוכן עי שימוש בSHORTCODE בדפי תוכן או בטמפלטים.
האם מידע זה היה שימושי?