הכלי המרכזי והחזק ביותר ליצירת קשר עם אנשים בעידן של היום הוא האינטרנט. בהתאם לכך, גם הכלי השיווקי הדומיננטי של עסקים כיום הוא האתר העסקי – באמצעותו מקבלים הגולשים מידע על פעילות העסק, העסק מגייס לקוחות פוטנציאליים נוספים ובנוסף, מאפשר האתר תקשורת הולכת וחוזרת בין העסק ובעליו לבין הלקוחות שלהם. אבל האתר העסקי לא היה נגיש עד היום לכל עסק, כאשר בנייה של אתר כזה הצריכה ידע מדוקדק בתכנות ממוחשב או כסף רב – למתכנת שיבנה עבורכם את האתר הנחשק. ועסקים רבים אכן שילמו אלפי שקלים בעבור בנייה של אתר, בעוד עסקים קטנים ובינוניים נותרו ללא היכולת להשקיע סכום כסף גדול כל כך, שחורג אפילו מתקציב השיווק השנתי כולו.

מצפון הארץ – לכל העולם

אז נגיד שהעסק שלכם ממוקם בצפון הארץ. איך תקדמו אותו כאשר כל עסק בצפון נאבק לשרוד בזירה העסקית? אם אתם נמצאים בראש פינה, אתם כבר נמצאים בבידוד שיכול לחסל כל עסק, לא משנה כמה פוטנציאל להצלחה יש לו, בין לילה. אתם חייבים, פשוט חייבים אתר עסקי שיקדם את הפעילות שלכם ויפיץ את הידיעה לגבי המוצרים או השירות שאתם מציעים. ולא אל תדאגו, לא תצטרכו להוציא אלפי שקלים לשם בניית אתר עסקי מקצועי – הימים האלה חלפו עם פיתוח המערכת הישראלית לבניית אתרים בקלי קלות.

בניית אתר עסקי לעסקים בראש פינה

באמצעות מערכת NTT תוכלו כבר בעוד דקות ספורות לחזות באתר העסקי שלכם באוויר – ובלי להוציא שקל. כך תעשו זאת בעצמכם: בחרו תבנית לאתר מבין שלל אפשרויות ועיצובים בעלי מאפיינים שונים, הוסיפו שם לאתר וכתובת מייל ליצירת קשר והזינו תכנים לאתר. זהו יש לכם אתר שגם תוכלו לערוך ולשנות בכל רגע נתון. אם תרצו, נוכל לבנות אתר עבורכם בתקציב ראלי של החל מ – 360 שקלים. 

כל הכלים שאתם צריכים כדי לדחוף את העסק שלכם קדימה במקום אחד

NTT, הבית של העסקים הקטנים

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך