שירותי UX במיקור חוץ – למה כדאי?


שירותי UX  (אפיון אתר אינטנט, UX) במיקור חוץ מסופקים על ידינו לבעלי אתרים מקשת רחבה של תחומים, באופן גמיש המותאם לצרכים האמיתיים, על ידי מקצוענים בתחום. בשורות הבאות נספר לכם על קצה המזלג על חוויית המשתמשים באתרים ועל חשיבותה, כמו גם על כדאיות העברת הטיפול בתחום לגורמים חיצוניים כחברתנו.

כמה מילים על חוויית המשתמש באתרי אינטרנט

כאשר מדברים על UX או בעברית חוויית משתמש, מתכוונים אל האופן שבו הגולשים מתקשרים עם אתר האינטרנט שלכם. מדובר בנושא קריטי עבור הצלחתו של האתר מבחינות שונות: שימור לקוחות קיימים, הבאת לקוחות חדשים, התקדמות בתוצאות החיפוש האורגני של גוגל, תדמית ומוניטין, יעילות הנעה לפעולה, ועוד. אתם בוודאי יכולים להבין את חווייתו של גולש המגיע לאתר שעולה מהר, קל ונוח להתמצאות, עם צבעים סגנון ותכנים מתאימים, שקל לבצע בו פעולות כמו השארת פרטים בטפסים, ושאפשר לסמוך על המידע המוצג בו. זאת לעומת גולשים הנתקלים באתרים איטיים, שקשה למצוא בהם את העמודים הרלוונטיים, שהמידע לא תמיד שקוף או אמין, שקשה לקרוא בהם או להבין איך ממלאים טפסים, וכן הלאה. במידה רבה, זהו כל ההבדל בין אתר מצליח בטווח הארוך לבין אתר שלמעשה פוגם בתדמית של העסק העומד מאחוריו.

את חוויית המשתמש האופטימאלית אנו מייצרים בתהליך המותאם אישית ללקוח, בהתאם לצורך נקודתי כמו פרויקט מסוים, שינויים המתרחשים בפעילות ובשווקים מעת לעת, הקמת אתר חדש או חידוש אתר קיים, וכן בליווי שוטף לכל אורך הדרך. לאור תהליך אפיון המתייחס על מכלול ההיבטים הקשורים לאתר (הגדרות, מטרות, קהלים, עמודים וכדומה), אנו מטפלים בנדבכים השונים שלו. בין היתר, אנו מטפלים ברושם שיוצר האתר מבחינה ויזואלית על הגולשים, בהיררכיה הנכונה של העמודים, במהירות הטעינה, בתיקון שגיאות קיימות, במילוי פשוט ואינטואיטיבי של טפסים, הכל הקשור לרמת האבטחה והשקיפות של האתר, בנגישות כפי שהיא נדרשת על פי חוק ולפי הגדרתו של האתר, ובעוד שורה ארוכה של מרכיבים.

אז למה דווקא UX במיקור חוץ?

הוצאת פעילות חוויית המשתמש למיקור חוץ מעניקה לכם מספר יתרונות חשובים. ראשית, אתם מקבלים צוות שלם, מקצועי מיומן המכיר היטב את האתר שלכם ויודע בדיוק מה צריך לעשות בשביל להביאו ולשמור אותו ברמה אופטימאלית. שנית, אתם מקבלים גמישות העסקה לפי פרויקט ולפי צורך, וזאת במקום להעסיק באופן קבוע עובדים שאינם תמיד נדרשים ויעילים למשימה הנוכחית. בנוסף, אנו מעניקים נקודת מבט חדשה ואובייקטיבית על אתר קיים שהשקעתם רבות בהקמתו ותפעולו, ואינכם תמיד יכולים להרים את העיניים ולראות כיצד והיכן אפשר לשפר. על כן, מדובר בשירות המוריד מכתפיכם את הטיפול השוטף והנקודתי בחוויית המשתמש, מעביר אותו לידיים מקצועיות ביותר, וזאת באופן החוסך בזמן, בכוח אדם ובכסף. וכמובן, התוצאות של שירות זה ניכרות בהצלחתו של האתר מבחינת כמות הגולשים הנכנסים, זמני הגלישה ושביעות הרצון, הקידום בגוגל ושיעור הפעולות המבוצעות.

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//