שירותי מיקור חוץ (פיתוח C# PHP)


שירותי מיקור חוץ בפיתוח תוכנה הינם מקובלים ונפוצים מאוד כיום, הן במשק המקומי והן בשווקים הבינלאומיים. שירותים אלו ניתנים על ידי חברות המעסיקות צוותי עובדים בעלי מיומנויות והכשרות שונות, כך שביכולתם לספק מענה לצרכים מגוונים של לקוחותיהם. כך לדוגמא, ניתן לקבל שירותי מיקור חוץ (פיתוח C# PHP) בנוסף למגוון שפות תכנות נוספות.

שפת #C ושפת PHP כדוגמא

#C שקוראים לה בעברית סי שארפ, החלה את דרכה לפני כ- 18 שנה בחברת מייקרוסופט ולפני כ- 12 קיבלה תקנים מארגונים בינלאומיים. מדובר בשפה שיש בה מאפיינים דומים לאלו של דוט נט, כגון היכולות להגדיר תהליכי תכנות, שיטות, משתנים ומחלקות, וכן יכולת לחקורה מאפיינים הקשורים אל השפה עצמה. בנוסף, אפשר לרשום פונקציות לאירוע, לבצע פעילויות לא מסונכרנות של עצמים, ועוד.

PHP היא שפה שהתחביר שלה מזכיר את שפת C, אשר C שארפ היא מעין שדרוג המבוסס עליה. מדובר בשפה מקובלת ונפוצה מאוד ביישומי אינטרנט אשר מייצאת תמונות, דפים ותכנים הנשלחים לדפדפנים שיודעים לפענח את השפה. למעשה, זוהי אחת השפות הראשונות שבנו אותן באופן ייעודי לאתר אינטרנט דינאמיים והיא מצטיינת בהיותה בעלת רמת אבטחה גבוהה. כמו כן, היא נחשבת לפשוטה וידידותית לשימוש כאשר מי שמכיר מראש את C או את #C בהחלט יכול ללמוד אותה בקלות. בנוסף, מאחר שמדובר בשפה המבוססת על קוד פתוח היא אינה כרוכה בעלויות וכל בעל ידע מתאים יכול לפתח אותה, כאשר היא מתאימה לקשת רחבה של שרתים ומערכות הפעלה.

מגוון שירותים במיקור חוץ

חברות העוסקות בשירותי מיקור חוץ מסוגלות, כאמור, לספק קשת רחבה של פתרונות בהתאם לצרכי הלקוח. כך למשל, ביכולתן לעבוד על פיתוח פורטלים ארגוניים, פיתוח אפליקציות למכשירים ניידים, על אפיון וניתוח מערכות תוכנה ופיתוח אתרי מסחר ומערכות מסחר. כמו כן, הן מסוגלות לפת תוכנות המשתלבות במערכות שונות, לבנות ממשקים בין פלטפורמות, לפתח פורטלים מסוגים שונים, ובאופן כללי ללוות פרויקטים מאלף ועד תו או בכל נקודה שבה קיים צורך בידע ספציפי, בזמינות גבוהה של עובדים מיומנים, ושל פרספקטיבה חדשה. בתוך כך, הלקוח שמקבל את השירות נהנה מיתרונות חשובים של חיסכון כלכלי, פתרונות מותאמים אישית, יכולת לקדם פרויקטים ללא עיכובים ולפי לוח הזמנים הנדרש, וראש שקט בכל הקשור לפיתוח התוכנה עבור מוצריו, מערכותיו או האפליקציות שלו.

לפרטים נוספים בנושא, הנכם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח להשיב על כל שאלה.

 

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//