קורס שיווק בלינקדאין - למה כדאי להירשם?


לינקדאין הושקה בשנת 2003 ונרכשה כעבור 13 שנה על ידי מיקרוסופט ביותר מ- 26.2 מיליארד דולר. לענקית האינטרנט היו סיבות טובות לעשות זאת, לאור מספרים המצביעים על מאות מיליוני משתמשים פעילים ואתר אינטרנט הנמנה על המובילים ברשת בעולם כולו. באופן כללי, מדובר ברשת חברתית און ליין המאפשרת ליצור קשרים עסקיים ומקצועיים. כל משתמש ברשת יכול ליצור פרופיל אישי ומכאן והלאה ליצור קשרים עבור מטרות שונות כגון שותפויות עסקיות, קידום מקצועי והעסקה, גיוס עובדים וכיוצא בזאת. הפרופיל עשוי לכלול את הניסיון, הידע, היכולות, ההשכלה, ההתמחות, המלצות ועוד - וזאת באופן מקוצר תמציתי.

הצעד הראשון: יצירת פרופיל בלינקדאין

דרך הפרופיל בלינקדאין אפשר למשל לשתף פעולה עם מי שמדורג כחבר, להציג מצגות, לשתף במידע, למצוא קולגות באזור מסוים, לתת עדכונים, להפנות לבלוגים, להציג נושאים וספרים מעניינים, ועוד. בנוסף, ניתן להיכנס לקבוצות שלחברים שלהן יש היבטים משותפים, בין אם מדובר בניסיון דומה, מטרות דומות, תחומי עניין ועיסוק דומים, ובקבוצות עצמן משתפים ברעיונות, מפתחים דיונים, מציגים הודעות, שואלים שאלות וכדומה. חברי הקבוצה מקבלים במייל את ההודעות לפי ההגדרות שלהם, מה שמסייע להם לעקוב ולהגיב למתרחש. מעבר לכך, בלינקדאין ישנן דרכים נוספות לקידום המטרות מלבד פרסום פוסטים בפיד, למשל פוסטים ממומנים, פרסום מודעות, פנייה ישירה עם צ'ט, פרסום ב- IN MAIL ועוד דרכים לפרסום בלינקדאין. מי שיודע כיצד להשתמש בכלים אלו יכול ליצור לעצמו נוכחות חיובית ולזכות להערכה מקצועית, דבר התורם רבות להשגת המטרות בטווח הקצר והארוך.

מה כולל קורס שיווק בלינקדאין

קורס שיווק בלינקדאין עוזר לכם להכיר ולעשות שימוש מיטבי ברשת החברתית המובילה בעולם בתחום העסקי. כך למשל, בקורס אתם לומדים את כל ההיבטים של הפרופיל המקצועי שלכם וכיצד לארגן אותו באופן נכון, מסודר ואפקטיבי, בין אם מדובר בקורות החיים, המלצות מהמעסיק, תעודות, הדגשת הכישורים שלכם וכדומה. בנוסף, אתם לומדים להתמצא בכל המרכיבים של הרשת החברתית ברמה הטכנולוגית, ולומדים כיצד לאתר ולעבוד מול גורמים ובעלי תפקידים המחפשים עובדים, או להבדיל – איך לחפש ולגייס עובדים דרך לינקדאין. כמו כן, במהלך הקורס אתם לומדים כיצד מחזקים באופן חיובי ונכון את הנוכחות ברשת החברתית, וכיצד נעזרים בכלים השונים של הקידום הממומן שאותם ציינו לעיל, על המאפיינים, היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. מלבד זאת, במהלך קורס שיווק בלינקדאין לומדים כיצד להגדיל את הדאטה, איך מאתרים ברשת החברתית לקוחות פוטנציאליים, איך מקימים ומנהלים דף עסקי, ועוד.

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//