פיתוח צד לקוח / פיתוח פרונט אנד


פיתוח צד לקוח – מה זה פיתוח צד לקוח?

כאשר אנחנו מעוניינים לבנות אתר אינטרנט לעסק שלנו חשוב שנדע שהעבודה על האתר נחלקת לשני שלבים עיקריים: פיתוח הצד הטכני והממשק של האתר (כלומר פיתוח של מאוחרי הקלעים לפיהם האתר והפונקציות השונות בו יפעלו) ופיתוח צד הלקוח של האתר (כלומר פיתוח של הנראות הסופית של האתר ועיצוב שלו כפי שהוא יראה ללקוח וכפי שהלקוח יוכל לבסוף לגלוש בו). בשבילנו בחברת NTT פיתוח צד לקוח זה חלק חשוב מהעבודה ואנחנו מקפידים לעשות זאת בהתאמה אישית ובצמוד לבעלי העסקים להם נחנו בונים את האתר.

פיתוח צד לקוח – פיתוח מותאם אישית של אתרי אינטרנט

דרך העבודה שלנו בחברת NTT פיתוח צד לקוח או המרכיבים האחרים באתר כוללת התאמה אישית מלאה לצרכים של הלקוחות שלנו. יש אינספור דרכים לעצב את צד הלקוח באתרי אינטרנט של עסקים וחשוב להבין שיש הבדל בין עיצוב צד הלקוח באתר שהוא אתר חנות ובין עיצוב צד הלקוח באתר שהוא אתר תדמית פשוט או אתר דו לשוני. פיתוח הנראות של האתר קשורה קשר ישיר לחוויית הגלישה ולנושאים של UX. כאשר הפיתוח של צד הלקוח באתר הוא טוב ואיכותי אז בהתאם לכך חוויית הגלישה של הגולשים באתר תהיה אף היא טובה.

פיתוח צד לקוח וה-UX של האתר

חווית הגלישה של הגולשים באתר שלנו יכולה להשפיע באופן ישיר על התדמית העסקית שלנו ועל האופן שבו האתר יסייע לנו להרוויח יותר כסף. בשביל הצוות שלנו בחברת NTT פיתוח צד לקוח מהווה שלב חשוב מאוד וקריטי בפיתוח ועיצוב האתר. חוויית הגלישה באתר כוללת את הדרך שבה לגולשים יהיה קל להתמצא באתר ועד כמה האתר יהיה נגיש בשבילם. חוויה כוללת גם עיצוב של האתר כך שלקוחות יהיה נוח ליצור דרכו קשר ישיר אתנו או במידה והאתר הוא אתר חנות אז חשוב שללקוחות יהיה נוח לרכוש דרכו מוצרים שונים.

פיתוח צד לקוח – למה חשוב לשים לב בעת פיתוח צד לקוח

בשביל צוות המתכנתים המקצועי שלנו בחברת NTT פיתוח צד לקוח מהווה משימה שחשוב לבצע אותה באופן מושלם. בעת פיתוח צד הלקוח באתר של עסקים חשוב לוודא שבכל שלב לגולשים באתר יהיה נוח להתמצא באתר ולהגיע תוך מספר קליקים ספורים לעמוד שמעניין אותם. עוד חשוב לשים לב שהעיצוב של האתר והנראות שלו יהיו נעימים לעין ויהוו סביבת גלישה נעימה לגולשים כך שגם במשך הרבה זמן רצוף יוכל להיות להם נוח לגלוש באתר מבלי שירגישו צורך לעשות הפסקה או לפנות לאתרים אחרים. הפיתוח עצמו נעשה על ידי מתכנתים מומחים שפיתוח אתרי ווב זה המומחיות שלהם על כל המשתמע מכך כך שהם יכולים לספק תוך זמן קצר איכות עבודה מהמעולות בשוק.

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//