פיתוח במיקור חוץ לסטארטאפים


פיתוח במיקור חוץ לסטארטאפים

חברות סטארטאפ רבות הוקמו בשנים האחרונות בארץ והביקוש למתכנתים ומפתחי אפליקציות ווב מרקיע שחקים בשוק ההייטק המקומי. כמנהל פייתוח או מנהל של חברת הייטק אתה לא יכול להרשות לעצמך להפעיל את כל המפתחים והמתכנתים בהעסקה ישירה מטעמי גיוס או משך פרויקט. עבור פיקים, לו"ז הקצרים, השלמות או פשוט מחוסר מפתחים מתאימים תוכל להעזר בשירות פיתוח במיקור חוץ. השירותים של וובי דיגיטל פיתוח במיקור חוץ לסטארטאפים מאפשרים לחברות סטארטאפ רבות ליהנות מצוות מתכנתים מוכשר ומיומן שיכול לסייע לנו בכתיבת קודים מורכבים לאפליקציות שלהם ולטכנולוגיות שהם תוך זמן קצר ובאיכות גבוה.

פיתוח במיקור חוץ לסטארטאפים – שירות לפי בנק שעות

וובי דיגיטל מציעה שירותים של פיתוח במיקור חוץ לסטארטאפים לפי מתכונת עבודה עם בנק שעות. מתכונת עבודה זו מתבצעת על ידי כך שכל חברה המעוניינת בכך קונה סל של שעות תכנות, החברה דואגת לספק ללקוחת שלה את שעות התכנות על ידי מתכנתים איכותיים שעובדים איתה. כך חברות סטארטאפ יכולות לקנות סך שעות תכנות בו הן יכולות להשתמש לפי הצורך בכל חודש או בכל שבוע העבודה. היתרון של מתכונת עבודה זו הוא שכך הלקוחות יכולים ליהנות מזמינות ונגישות גבוה של שירותי הפיתוח לפי הצורך המידי שלהם בשטח.

פיתוח במיקור חוץ לסטארטאפים – יתרונות

יש הרבה מאוד יתרונות לשירות של פיתוח במיקור חוץ לסטארטאפים. היתרון המרכזי הוא שכאשר אנחנו שוכרים מתכנת במיקור חוץ יש לו עיניים חדשות ורעננות על תהליכי הפיתוח שלנו. כך הוא יכול דרך חשיבה יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסא למצוא לנו פתרונות טובים מאוד בפיתוח הקודים של המערכת שלנו – שאנחנו לא היינו מודעים אליהם בגלל שהיינו מעורבים מדי בתהליך הפיתוח הראשוני. יתרון נוסף של שירות מיקור החוץ הוא שהוא יכול לאפשר לנו ליהנות לפי הצורך והלחץ שיש בפרויקטים שלנו מעוד כוח אדם נחוץ ואיכותי שיכול לאפשר לנו לסיים את הפרויקטים מהר יותר מבלי שנתפשר על איכות התוצר הסופי.

פיתוח במיקור חוץ לסטארטאפים – איך זה יקדם את העסק שלך?

אם אנחנו רוצים לקדם את העסק שלנו כך שהוא ייעשה אקזיט אנחנו צריכים לקחת בחשבון שאנחנו וכל אחד מהעובדים שלנו נצטרך לעבוד מסביב לשעון. לעיתים בגלל מחסור בתקציב או בכוח אדם אין לנו מספיק יכולת להספיק את כל יעדי העבודה שלנו. שכירה של מפתחים איכותיים במסגרת של שירות פיתוח במיקור חוץ לסטארטאפים יכולה לאפשר לנו לעמוד במטרות וביעדים שלנו. שירות זה יכול לאפשר לנו גם לקבל עזרה ממפתחים שמתמחים בשפות תכנות או פיתוח שלנו או לצוות הקבוע שלנו במשרד אין מספיק ידע או שליטה טובה בהם. כך כשיש משימות נקודתיות שאנחנו לא יודעים לבצע או שאין לנו זמן הצוות של מיקור החוץ יוכל לעשות זאת עבורנו במהירות ויעילות.

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//