פיתוח אתר מכירות


פיתוח אתר מכירות – דגשים עיקריים

אתרי מכירות תופסים כיום נתח נכבד מרשת האינטרנט, וכמעט כל עסק המוכר מוצרים שוקל בשלב זה או אחר לפתוח חנות אינטרנטית. אכן, חנות שכזו מאפשרת להגדיל באופן משמעותי את חשיפת העסק והמוצרים בפני קהל רחב של לקוחות, לבצע מהלכים בזמן אמת, לשפר באופן מתמיד ומהיר את השירות, ליהנות ממרווח רווחים משופר בהשוואה לחנות רגילה, וגם לתת מחירים אטרקטיביים יותר עם מבצעים והנחות מבלי לפגום ברווחים.

על מה חשוב להקפיד בעת פיתוח אתר מכירות

בין אם אתם מחליטים לעבוד עם חברה שמבצעת עבורכם פיתוח אתר חנות מהתחלה ועד הסוף, ובוודאי אם אתם מעוניינים לעבוד באופן עצמאי על בסיס תבנית מוכנה, חשוב שתקפידו על מספר דגשים עיקריים אם ברצונכם להפיק את המיטב מהאתר. ראשית, בצעו תהליך ראשוני של אפיון המתייחס בין היתר לאופיו של העסק, התדמית שמעוניינים לייצר, המוצרים שלכם וייחודם, וכמובן גם קהלי היעד שאליהם אתם פונים. כל אחד מההיבטים האלו משפיע על נראות האתר החל ברמת הצבעים והפונטים, דרך הטקסטים ועד לתמונות. על מנת לקבל השראה ורעיונות, היכנסו לאתרים של מתחרים ובדקו מה הם עשו, וכך גם תוכלו לבדל את עצמכם וליצור אתר מכירות בעל זהות מיוחדת משלו.

דבר נוסף שחשוב להקפיד עליו הוא ההתאמה למובייל. על פי הנתונים, הגלישה באינטרנט דרך מכשירים סלולריים כבר עברה את כמות הגלישה במחשבים נייחים וניידים, מה שאומר שמרבית הלקוחות שלכם ינסו להגיע לחנות גם דרך הנייד, הטבלט וכדומה. מצד אחד זהו יתרון עצום מפני שאתם זמינים ללקוחות לא רק מכל מקום אלא גם בכל זמן, ללא תלות בהגעתם לבית או למשרד שם נמצא המחשב הנייח. מצד שני, אם יש לכם אתר שאינו רספונסיבי, כלומר לא יודע להתאים את עצמו באופן מצוין לכל סוג של מכשיר ומסך, אתם עלולים להפסיד לקוחות ולסבול מפגיעה תדמיתית. זכרו: גולש שנכנס לאתר מכירות ולא מצליח לקרוא בו, לראות את תמונות, לנווט בין עמודי המוצרים, ללחוץ על כפתורי הזמנה, לבצע תשלום וכדומה – לא רק שלא יקנה אלא גם לא יחזור לאתר ולא ימליץ עליו לחברים ומכרים.

לבסוף, הנקודה הכללית היא לא לזלזל ולא להתעצל בזמן פיתוח אתר מכירות. נכון שישנן אפשרויות מאוד נוחות, מהירות ואפילו חינמיות עבור בניית האתר, אך אם אתן בוחרים בהן ודאו שאתם מפיקים את המיטב: החל בבחירת תמונות ברזולוציה ונראות טובה, דרך טקסטים נכונים שמספרים על כל מוצר ויתרונותיו ומניעים לפעולה, ועד לבחירות חכמות בנושאי עיצוב.

בין אם אתם מעוניינים לעבוד בחינם ולפי תבנית קיימת עבור פיתוח אתר מכירות, בין אם אתם רוצים ליווי נקודתי של איש מקצוע, ובין אם אתם מעוניינים בתהליך פיתוח מלא של האתר – אנו עומדים לרשותכם.

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//