פיתוח אתר וורדפרס


פיתוח אתר בוורדפרס – מה זה אומר?

מבין המערכות השונות לניהול ובניית אתרים, אין ספק שוורדפרס היא אחת המובילות והפופולאריות. אכן, מדובר במערכת הזוכה לאהדה רבה בקרב מפתחי, מנהלי ומקדמי אתרים בזכות הגמישות ונוחות העבודה עימה, ורמתה המקצועית הגבוהה. יחד עם זאת, פיתוח אתר בוורדפרס אינו משחק ילדים ויש לבצע אותו עם חברה שיודעת מה היא עושה.                           

פיתוח אתר וורדפרס – האם אפשר לבד?

יש אנשים שמחליטים שלא מתאים להם לשלם כסף עבור פיתוח אתר וורדפרס, ומבחינתם חובה לעשות את זה לבד. ואולם, חשוב לזכור כי על מנת לפתח אתר דרך המערכת הזאת צריך ידע מוקדם כלשהו בתכנות וכמובן גם יכולות טכניות ועיצוביות. כמו כן, אם זו ההתנסות הראשונה במערכת זו, אפילו בעלי היכולות יגלו לרוב כי התוצאה שהצליחו להשיג איננה מניחה את הדעת. לו המטרה הייתה רק "לשחק" עם המערכת – אין בעיה! אבל המטרה הייתה לייצר אתר בעל נראות טובה, המספק חוויית משתמש מצוינת, שהינו אטרקטיבי לגולשים, מניע לפעולה, נהנה מזמני גלישה ארוכים, מתקדם בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל, ובשורה התחתונה – מביא מכירות לעסק.

אז אם גם אתם שוקלים לבצע בניית אתר וורדפרס בחינם ולבד, כדאי שתחשבו טוב אם שווה לכם להשקיע את הזמן ולהסתכן בתוצאות שאינן מניחות את הדעת. מאידך, חברה שמכירה היטב את המערכת ואמונה על פיתוח אתר וורדפרס, יכולה לעשות זאת עבורכם במחירים ממש לא גבוהים, אז בהשקעה סבירה אפשר לקבל את התוצאה שאתם רוצים – בהתאמה מדויקת לצרכים ולאפיון העסק.

למה וורדפרס כל כך פופולארית?

יש מספר סיבות שבגללן פיתוח אתרים ב- WordPress זוכה לפופולאריות גבוהה. ראשית, מכיוון שחלק גדול מהמתכנים, הגרפיקאים והחברות כבר רגילים לעבוד עם המערכת הוותיקה. שנית, יש לה מספר יתרונות חשובים. כך למשל, אפשר לבנות איתה אתרים מכל סדר גודל, החל ממיניסייט אחד לעסק קטן ועד לאתרים גדולים מאוד עם אלפי עמודים. כמו כן, המערכת הזו מאפשר ניהול קל ופשוט מאוד של תכנים באתרים, בין אם ניהול התוכן מבוצע על ידי חברה מקצועית ובין אם על ידי בעל האתר עצמו לאחר שעבר הדרכה, ואינו צריך להיות בעל רקע מוקדם. בנוסף, במערכת זו נוח מאוד לעבוד בתהליך הבנייה ולשלב בקלות אשת רחב של פיצ'רים והתאמות, בין אם מדובר בסרטונים, טקסטים, קישורים ואפשרויות ניווט באתר, העיצוב, התמונות וכדומה. ולבסוף, כמעט כל מקדמי האתרים יסכימו על כך שוורדפרס עובדת טוב מאוד מול האלגוריתם של מנוע החיפוש של גוגל.

אם אתם רוצים להכיר מערכת חינמית מצוינת לפיתוח אתרים, המציעה תמיכה מאנשי מקצוע מנוסים, בואו להכיר את מערכת NTT שלנו את מעטפת השירותים שאנו מציעים.  

 

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//