עיצוב לוגו לעסק


כמה דברים שחשוב לדעת על עיצוב לוגו לעסק

האם אתם יכולים להיזכר בלוגו של מייקרוסופט, גוגל, קוקה קולה או נייקי? סביר להניח שאתם יכולים, לא רק בגלל שמדובר בתאגידי ענק, אלא בגלל שהושקעו המון משאבים ביצירת לוגואים מתאימים עבורם. אז יכול להיות שאתם עדיין לא בסדר הגודל של גוגל, אבל העיקרון דומה: לוגו מייצג את העסק שלכם ואת המסרים הבסיסיים שלו. הוא מהווה מרכיב חשוב ביותר במיתוג ובתדמית שלכם ויופיע למשל על כרטיסי ביקור, שלטי חוצות, באתר האינטרנט ובפייסבוק העסקי, על ניירות מכתבים וחשבוניות וכן הלאה. על כן, חשוב להתייחס אל הנושא ברצינות הראויה ולבצע עיצוב לוגו לעסק שלא מבייש את הפירמה.

הדרך המהירה אל התפיסה

מחקרים בתחום התפיסה, כלומר החושים והמוח, מראים שאנו קולטים באופן מודע רק חלק קטן מאוד משלל הגירויים המציפים אותנו מכל עבר. יחד עם זאת, שאר הגירויים אינם הולכים לאיבוד ונקלטים גם באופן בלתי מודע. לוגו הוא אמצעי ויזואלי שמדבר הן אל המודע והן אל תת המודע באופן ישיר ומהיר, בין אם הוא עושה זאת על ידי סמל בלבד, טקסט בלבד או שילוב של שניהם. למעשה, התפקיד של הלוגו הוא להעביר באופן די מיידי קשת רחבה של מסרים הנוגעים לאופי העסק, הרוח שלו, היתרונות שברכישת מוצריו, הערכים שלו וכדומה. מכיוון שמדובר באמצעי מיידי הוא אינו יכול כמובן להתחיל לפרט כל יתרון וערך, אלא לאגד ולמזג את כל אלו יחדיו לכדי יצירה אחת, כך שאדם הרואה אותה חווה באופן מודע או בלתי מודע את האיכויות שעומדות מאחורי הלוגו.

נשמע מורכב? ובכן, האמת היא שיצירה מקצועית של לוגו היא באמת תהליך מעמיק, המבוסס על היכרות מצוינת עם החברה, יעדיה, אופייה, הקהלים שאליהם היא פונה, המתחרים שלה, מוצרי הדגל שלה וכדומה. יתר על כן, יש צורך להכיר היטב את קהל היעד של החברה – האם הוא צעיר או מבוגר, מבוסס או תפרן, שקול או ספונטני, גברים או נשים, ועוד המון הגדרות של זהויות ושילובים ביניהן. בסופו של דבר, אנו רוצים לוגו שלא רק משדר את הערכים והרוח של העסק, אלא גם עושה זאת באופן שמדבר אל הקהלים הרלוונטיים ועושה זאת בשפה שהם מבינים.

עיצוב לוגו לעסק – גם אתם יכולים!

אבל אחרי שאמרנו את כל זה, נשוב וניזכר שאתם עדיין לא גוגל או מייקרוסופט. לכן, אם תשקיעו קצת זמן, מחשבה וכישרון ותיעזרו במחולל הלוגו שלנו, אנו בטוחים שכמו רבים אחרים תוכלו להוציא תחת ידיכם תוצאות מצוינות ובלי להוציא שקל מהכיס. אם תרצו, תוכלו גם לבחור את החבילה המהירה שלנו ולקבל סיוע ממעצב גרפי מקצועי שלנו בעלויות זניחות, ומי שרוצה את המסלול המקצועי ביותר עם תוצאות מושלמות, יכול לקבל מאיתנו תהליך מלא ושלם של עיצוב לוגו. דברו איתנו ונשמח לספר לכם על האפשרויות.

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//