עיצוב לוגו יוקרתי בהתאמה אישית


בעידן הנוכחי סובב העולם העסקי במידה רבה סביב התדמית והמיתוג של חברות וארגונים, ובתחום זה משחק הלוגו תפקיד מרכזי. אכן, עיצוב לוגו חברה דורש משאבים רבים המושקעים בתכנון ויצירת לוגו אשר אמור ללוות את החברה או העסק לכל אורך חייו, או עד החלטה על שינוי דרך ומיתוג מחודש. הלוגו הוא במידה רבה החזות והפנים של העסק, אשר דרכו מועברים בבת אחת מסרים, עקרונות, ערכים ואופי מסוים – המאפשרים חיבור מיידי עם הצרכנים. במילים אחרות, הלוגו הוא מרכיב משמעותי ביותר בחזות, ויותר נכון – בזהות העסקית שלכם כפי שמזהים ומזדהים עימה הצרכנים, ומכאן החשיבות העצומה של עיצוב לוגו יוקרתי.

מה הלוגו שלכם?

ההיבטים של הלוגו משתנים במידה רבה בין חברות ועסקים, והשאלה היא איזה לוגו מתאים לכם? לשם כך אנו מציעים שני מסלולים. האחד הוא מחולל לוגו המאפשר לכם עיצוב לוגו בחינם לגמרי בעצמכם, בהתאם להבנתכם, כישוריכם האישיים, היכרותכם עם העסק וקהל היעד שלו, וכן הלאה. המסלול השני הוא עיצוב לוגו יוקרתי בהתאמה אישית עם אנשי המקצוע שלנו, המלווים אתכם מאלף ועד תו בתהליך, עם כל השלבים הנחוצים עד לתוצאה משביעת רצון, אפקטיבית ואופטימאלית.

כאמור, הלוגו משתנה בין חברות, עסקים וארגונים, וברור שישנם הבדלים בין לוגואים של משרדי עורכי דין, סוכנויות ביטוח, מכוני פסיכומטרי, קליניקות רפואיות, יצרני משקאות קלים, חברות הייטק וסטארט אפים, וכן הלאה. לשם כך אנו מתחילים בתהליך אפיון מסודר ומעמיק העובר בין היתר על קהלי היעד שלכם, המוצרים והשירותים המובילים, המתחרים שלכם, היבטי מיתוג קיימים כמו הסלוגן, וכן צבעוניות, אופי ותדמית מבוקשים וכן הלאה.

עיצוב לוגו יוקרתי משלכם

לאור תהליך האפיון אנו ממשיכים אל השלבים הבאים של עיצוב לוגו יוקרתי על ידי גרפיקאים, לרבות איסוף חומרים, העלאת רעיונות, סקיצות ראשוניות ושימוש בתוכנות הרלוונטיות. בתוך כך מתקבלות החלטות הנוגעות לשפה הוויזואלית, הצבעוניות והתצורה של הלוגו, למשל לוגו המבוסס על כיתוב בלבד ללא סמל, לוגו המשלב בין סמל לכיתוב, או לוגו שבו הכיתוב משולב בתוך הסמל. תהליך זה מורכב משיקולים רבים שאנו מביאים בחשבון, הנוגעים הן לזהות הייחודית שלכם וליכולתו של הלוגו ליצור את האפקט המבוקש בתודעה של הקהלים הרלוונטיים, והן את הצורך להיות נבדלים ומיוחדים. אכן, בתקופה הנוכחית אנשים רואים לוגואים בכל מקום והשאלה היא כיצד יוצרים את הקסם, את הניצוץ המיוחד, שמבליט אתכם באופן חיובי ואטרקטיבי. בדיוק לשם כך אנו עומדים לרשותכם ומזמינים אתכם לעשות איתנו תהליך עיצוב לוגו יוקרתי המותאם במיוחד עבורכם.

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//