עיצוב אתרים ושירותי סטודיו


עיצוב אתרים – איך ניתן לשדרג עיצוב של אתרים אינטרנט?

בניית אתר אינטרנט יכולה לאפשר לנו לשווק את העסק שלנו באופן חכם ואיכותי מאוד. אחד הפרטים שהכי חשוב לשים לב אליהם כאשר אנחנו בונים את האתר שלנו הוא העיצוב של האתר. עיצוב האתר יכול להפוך את האתר לכזה שלגולשים יהיה נעים יותר לגלוש בו ושאיכות השימוש בו תהיה נוחה וגבוה יותר. NTT עיצוב אתרים היא סוכנות דיגיטל שמתמחה בבנייה ועיצוב מותאם אישית של אתרי אינטרנט. אם אנחנו רוצים לשדרג את העיצוב של אתר האינטרנט שלנו הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות הוא לאפיין את האתר ואת הקהל אליו הוא פונה כך שהעיצוב יהיה שיווקי ומכירתי עבור אתר זה.

עיצוב אתרים – עיצוב מתקדם ומותאם אישית

חברת NTT עיצוב אתרים מציעה שירותים של עיצוב מתקדם ומותאם אישית של בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט מתקדמים. אין עיצוב אחיד שמתאים לכל סוגי האתר. אם אנחנו בוחרים לבנות אתר אינטרנט בוורדפרס אנחנו יכולים לבחור לבנות את האתר בתבנית וורדפרס קבועה אותה אנחנו יכולים להתאים באופן אישי מבחינת הצבעים והגרפיקה לצרכים שלנו. ישנה אפשרות גם לבנות אתרי אינטרנט בתוכנות אחרות כך שהאתר יהיה מא' ועד ת' בנוי בהתאמה אישית ובאופן ייחודי לצרכים שלנו. העיצוב עצמו מגיע לאחר שבנינו עץ אתר (החלטנו איזה דפים יהיו באתר ובאיזה היררכיה הם יופיעו) ובשלב הסופי כאשר רוצים לעבוד על נראות האתר והאסתטיקה שלו.

עיצוב אתרים – עיצוב בסגנון שמתאים לך

NTT עיצוב אתרים מתמחה בעיצוב שמתאים לכל לקוח ולקוח. כאשר אנחנו מעצבים את האתר שלנו חשוב שנעצב אותו באופן שיתאים לאופי הייחודי של העסק שלנו. אתר שעוסק בתחום של חוגים לילדים יהיה בדרך כלל בעל עיצוב אחר מאתר שתחום העיסוק שלו הוא קוסמטיקה או מוצרים לבית. בעת בחירת העיצוב כדאי לחפש השראה באתרים אחרים שאהבנו את העיצוב שלהם ואז לעצב את האתר שלנו בסגנון דומה מבחינת הצבע, הגרפיקה או האסתטיקה שלו.

עיצוב אתרים – על תהליך העבודה

חברת NTT עיצוב אתרים עובדת באופן מסודר מאוד בתהליך עבודה ברור. תהליך העבודה של בניית אתר ועיצובו כולל אפיון של האתר ואפיון של קהל הלקוחות אליו העסק פונה ואליו העסק רוצה לפנות. לאחר מכן רצוי להחליט כבר בשלב בניית האתר באיזה אופן נרצה להשתמש בו – האם נרצה שהוא יהיה כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלנו, חנות סחר מקוונות או אתר שיוביל לתנועה גדולה יותר של לקוחות לעסק שלנו. בהתאם לכל אחד ממאפיינים ובחירות אלו נצטרך להתאים את העיצוב של האתר שלנו. העיצוב של האתר יכול לכלול את הצבעים של האתר, מבנה הדפים בו, הגופן שבו הטקסטים באתר כתובים וגם כל הגרפיקה והתמונות השונות שיש ברחבי האתר.

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//