ניהול אתר אינטרנט


ניהול אתר אינטרנט – מה זה אומר?

במילים פשוטות, ניהול אתר אינטרנט הוא המשימה השוטפת של הכנסת ושינוי התכנים השונים המרכיבים את האתר לאורך זמן. במידה שיש לאתר שלכם מערכת ניהול תוכן אתר טובה כמו NTT תוכלו לעשות את העבודה בקלות ובלי צורך בידע מוקדם, אך על מנת שהיא תהיה אפקטיבית נדרשים זמן, תשומת לב והתמדה. כמובן, אפשר גם לקבל שירותי ניהול תוכן לאתרים מאנשי מקצוע וליהנות מהיתרונות המשתמעים מכך, מבחינת חיסכון בזמן, ראש שקט והפקת המיטב מהאתר שלכם.

מה כולל ניהול אתר אינטרנט?

בין אם אתם בוחרים לנהל את האתר שלכם לבד או בעזרת אנשי מקצוע, ניהול אתר אינטרנט מורכב מכמה היבטים בסיסיים. ראשית, יש צורך לפקח ולנטר את הפעילות באתר ולראות שהוא פועל באופן תקין ומשביע רצון. שנית, יש לתת את הדעת על מיקומו של האתר בגוגל כגון התייצבות במקום טוב, ירידה או עליה בדירוג, ולנסות להבין מהם הגורמים לשינויים אלו. בנוסף, יש להיעזר בכלים שונים של מנהלי אתרים מצד גוגל ותוכנות אחרות, על מנת לקבל המידע הפנימי על מה שקורה באתר מבחינת הרגלי והעדפות הגולשים.

מעבר לכך, העבודה המרכזית והמהותית של ניהול תוכן אתרים היא כמובן התוכן, למשל:

  • מאמרים חדשים – בין אם מדובר במאמרים מקצועיים, שיווקיים או מסוגים אחרים, ישנה חשיבות גדולה להכנסת חדשים מעת לעת. זאת על מנת להמשיך ולעניין את הגולשים, להגביר את שביעות רצונם ואת זמני השהייה שלהם באתר, לשפר את התדמית של העסק, וכדי לתרום למיקומו של האתר בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל ומנועי חיפוש נוספים. כמובן שישנה חשיבות גדולה לכך שהמאמרים יהיו כתובים היטב ומעניינים.
  • אופטימיזציה לתמונות – מעת לעת חשוב להכניס תמונות חדשות באיכות גבוה אך שאינן יוצרות עומס מבחינת משקל האתר ומהירות הטעינה שלו. כמו כן, חשוב שהתמונות ילוו בטקסטים ותגיות המסייעים גם לגולשים וגם לגוגל לאהוב אותן.
  • בלוגים ופורומים – מדובר באמצעים שיכולים לקדם מאוד את הקשר הישיר והמענה המהיר ללקוחות, ולהרגשה שלהם כי מדובר בעסק מקצועי, בר סמכא ומשקיע. לכן, מעת לעת כדאי לשקול לפתוח פורום או בלוג באתר, וכמובן גם שיהיה צורך לנהל אותו על ידי מענה לשאלות או הכנסה של מאמרים חדשים.
  • שינויים בעיצוב – לעיתים יש צורך וכדאי לבצע שינויים בקונספט העיצובי של האתר, בין אם מדובר בשינויים קוסמטיים קטנים כמו הכנסה/הורדה של כפתורים, או שינויים מהותיים יותר כמו גוונים, תמונות רקע ופונטים.

מעבר לכך, ניהול אתר אינטרנט עשוי לכלול עוד מגוון פעולות נקודתיות ושוטפות. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים לפנות אלינו.

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//