נאמנות לקוחות בעולם דיגיטלי


נאמנות לקוחות – בעל ערך עצום לכל עסק

אין ספק כי השגת לקוחות היא דבר בעל ערך עצום שעליו אנחנו צריכים לתת את הדעת. אין גם ספק כי כול עסק הרוצה לצמוח צריך להשיג לקוחות חדשים ולעשות זאת בצורה יומיומית. אך כיום מנהלי עסקים מבינים כי לא די בלקוחות חדשים אלא יש צורך גם להבטיח כי הלקוחות שקנו את המוצר שלכם יחזרו ויעשו זאת שוב. לקוחות נאמנים הם אחד הדברים החשובים ביותר שיש לתת עליהם את הדעת ואנו צריכים לזכור זאת. לרוב לקוח נאמן יוציא על המוצרים שלכם יותר כסף מלקוח חדש וזהו דבר בעל ערך עצום. על כן השקעה בנאמנות הלקוחות היא אחד הדברים שכל בעל עסק צריך לתת עליו את הדעת ואין זה משנה אם מדובר על עסק קטן או עסק גדול.

כיצד עולם השיווק הדיגיטלי פועל ליצור נאמנות לקוחות?

כפי שלא ניתן לשרוד ללא לקוחות נאמנים כך לא ניתן לשרוד ללא נוכחות בעולם הדיגיטלי. כיום הלקוחות מבצעים מרבית מהפעולות שלהם בעולם הדיגיטלי בדגש על האינטרנט. לכן יש לשאול כיצד עולם האינטרנט מתקשר אל נאמנות לקוחות? התשובה היא שישנו מושג הנקרא אתר דביק. אתר דביק משמעו כי הגולשים יחזרו אל האתר שלנו ויגלשו בו שוב.

תוכן מעניין – המפתח לאתר דביק

בכדי ליצור אתר דביק שהגולשים חוזרים אליו שוב ושוב אנו צריכים להשתמש בתוכן מעניין באתר שלנו. לא רק המילה הכתובה היא חשובה אלא כיום ישנה משמעות גם לסרטוני וידיאו. אתם צריכים לתת דעת גם על כך שהתוכן צריך להשתנות באופן תדיר. אסור ליצור מצב שבו לקוח חוזר לאתר לאחר שבוע או שבועיים וכלום לא השתנה באתר ועל כך יש לתת את הדעת. דבר נוסף שניתן לעשות הוא להציע ללקוח להוסיף אתכם לתיקיית המועדפים, כך הוא יחזור לאתר שלכם בקלות וידלג על החיפוש בגוגל מה שיבטיח כי למתחרים שלכם יש פחות סיכוי לזכות בלקוח זה.

כיצד נושא התשלום והטכנולוגיה משפיע על נאמנות הלקוחות שלך?

שימו לב אחד הנושאים החשובים ביותר בכדי להשיג לקוחות חוזרים הוא נושא התשלום. ראשית ברגע שאנחנו מציעים ללקוחות הנחות הרי שהם ירצו לחזור למוצר וישתמשו בו שוב ושוב. קופונים או הנחות הם כלי רב עוצמה ואנו צריכים לזכור זאת. בנוסף, ניתן להשתמש בתשלומים חודשיים וכך ליצור נאמנות של הלקוח למוצר שלכם. אם הלקוח מתחייב לשלם על האתר שלכם כל חודש הרי שהוא יחזור לאתר שלכם שוב ושוב. די להזכיר את חדרי הכושר המשתמשים בשיטה זו בכדי ליצור נאמנות לקוחות בכדי להבין את היתרונות של שיטה זו.

יחסים שמוצרים מתוך מקצוענות ומתוך אכפתיות 

תתפלאו לשמוע אך אם אתם תביאו ערך אמיתי לגולשים שלכם - הגולשים יחזור לאתר שלכם שוב ושוב !
אם האתר שלכם יהיה מעניין ומרתק, שונה ומגוון הרי שהוא יצור חיבור אמתי עם הלקוח, ימצב אתכם כאוטוריטה ומי שמבין בתחומו
ומתוך כך יבנה נאמנות טבעית שמבוססת על ערך אמיתי.
ברגע שאתם מתחייחסים אל הגולשים באתר שלכם כאל בני אדם
מדברים בשפתם וחושבים איך לסייע להם, הם ירגישו זאת מבעד למסכים הקרים
וחיבור אמיתיים יווצרו.

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//