ניהול תוכן אתר בקלות וללא ידע מוקדם

מערכת NTT מאפשר לכל אדם לנהל את תוכן האתר שלו, מערך הכפתורים, קישורים, תמונות וסרטונים ועוד בקלות ובנוחות.
קוד האתר המיוצר מותאם לגוגל בצורה אופטימלית, בהתאם למבנה האתר הכללי שהוגדר

ניהול תוכן האתר וההגדרות מבוסס הרשאות

למערכת שני משתמשים עיקריים - עורך תוכן אתר ומפתח.
עורך תוכן יכול לנהל את כל תוכן האתר בצורה מלאה על כך חלקיו
מפתח יכול לשלוט בקוד האתר ובהגדרות מתקדמות, לבנות HTML טמפלטים. השליטה על הקוד המופק היא מלאה

מי משתמש במערכת הניהול ?

מעבר ללקוחות סופיים אשר מנהלים את התכנים שלהם על גבי המערכת, מעצבים אתרים, בוני אתרים וחברות הקמה אשר מעוניינות לחסוך בזמן הקמת אתר - באמצעות צורת הפיתוח המוצעת, ולחסוך בזמן התחזוקה - על ידי קבלת שדרוגי אבטחה וגרסאות אוטומטיים. המערכת מאפשר לכל מי שלא רוצה לכתוב קוד שרת ויש לו ידע בסיסי בHTML לבנות אתרים ברמת גימור גבוהה, באמצעות כלים אוטומטים.

הגנה על קוד האתר - תחזוקת קוד לשנים הבאות

להבדיל ממערכות שונות בשוק מערכת NTT מפרידה בין תוכן הלקוח וקוד האתר. הפרדה זו מייצרת יתרונות רבים הן לבעל האתר והן למפתח האחראי:

  • קלות תפעול - לקוח סופי עורך רק את התכנים ואין הוא יכול להרוס את מבנה האתר הכללי שהוגדר. אתר שהוגדר בצורה נכונה יקל על עבודת התוכן של הלקוח ויפעיל הגדרות אוטומטיות של עיצוב על התוכן שמוכנס - כך נוצר אתר במבנה ומראה אחיד ונשמרות הגדרות קידום וקוד הכרחי ליצירת גרסה סלולרית איכותית.
  • שדרוג אתר שנתי - במציאות של היום אתרים משודרגים כל 2-4 שנים. כאשר הקוד מופרד מהתוכן אין הלקוח צריך לעדכן את כל תכני האתר מחדש, ולמפתח קל לשדרג את "התשתית" של האתר, להחליף עיצוב, להתאים להגדרות חדשות של גוגל ועוד.
  • התאמות לתקנים חדשים - מעת לעת גוגל, משרד המשפטים והקהילה העולמית מעדכנים את תקני האינטרנט ואת צורות הקוד הנדרשות. כאשר תשתית האתר מופרדת בצורה מוחלטת מהתוכן אנו יכולים לעיתים לבצע תיקונים גורפים לכל לקוחותינו, במקרים שזה לא אפשרי ניתן לבצע תיקונים אישיים על התשתית בלבד. תיקון של התשתית לרוב ישפיע על כל דפי האתר ויחסוך עבודה רבה.

העברת אתר קיים ממערכת ניהול אחרת

באותו האופן שניתן להקים ולבנות כל סוג עיצוב על מערכת NTT, ניתן להעביר כמעט כל אתר למערכת תוך שמירה מלאה כל הגדרות קידום בגוגל. העברת האתר היא פשוטה ולרוב תבוצע תוך מספר ימים, כאשר הלקוח יקבל מערכת קלה נוחה, מותאמת לתקני גוגל העדכניים עם ממשק ניהול מלא.
העברת אתר למערכת היא קלה ומהירה, כאשר העיצוב נשמר במלואו!

 

נשמח לסייע בלכל שאלה, צור איתנו קשר, או תתחיל את בניית האתר שלך ללא עלות עכשיו!

כל הכלים שאתם צריכים כדי לדחוף את העסק שלכם קדימה במקום אחד

NTT, הבית של העסקים הקטנים

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך