מהו צ'אט-בוט ואיך הוא יעזור לאתר שלכם


מהו צ'אט-בוט ואיך הוא יעזור לאתר שלכם.

צ'אט-בוט הינו כינוי לתוכנת מחשב המסוגלת לקיים שיחה וירטואלית עם בני אדם. מדובר בסוג של תוכנה רובוטית המבצעת פעולות של תקשורת אוטומטית – הבוט מגיב לשאלות הגולש ומפנה בהתאם אל פרטים רלוונטיים שהגולש מבקש. בוטים יכולים לבצע פעולות שונות החל ממשחק, שליחת תמונות ועד להורדת תכנים- הכל תוך תקשורת מול הלקוחות בזמן שאתם לא פנויים עבורם.

בעזרת חלק מהבוטים תוכלו לנהל שיחה אמיתית של ממש והם גם מעודכנים בתאריכי החופש והחגים, שבהם העסק לא פעיל. קיימים אף בוטים המסוגלים להעביר חדשות בדרך של שיחה וירטואלית בצ'אט. עסקים המעוניינים בהפצת תוכן יכולים להשתמש בבוטים על מנת להפיץ את התוכן החדשותי שלהם. בעידן של היום, בו הרבה שיחות בין אנשים מתנהלות ברשת, הגיוני כי אנשים יעדיפו לנהל שיחה וירטואלית לגבי חדשות ועדכונים בעולם.

איך הצ'אט-בוט יכול לסייע לאתר שלכם

גם הרשתות החברתיות, כמו פייסבוק למשל, החלו להשתמש בשירותי הצ'אט-בוט, בשירות ההודעות של מסנג'ר. יש צ'אט-בוטים מפותחים, היכולים להבין שפה סלנגית (שפת הרחוב) ומסוגלים לנהל שיחות ארוכות עם בני אדם ויש כאלו בוטים שעדיין מתנהלים על פי מצבי שיחה המוגדרים מראש. בעידן שבו הכל זמין והאנשים מצפים לקבל תגובות מהירות – רבים מעדיפים לקבל מענה מהיר מבוט מאשר לחכות דקות ארוכות לנציגי השירות.

כל סוג אתר ובמיוחד אתר עסקי, המנהל בתוכו חנות אינטרנטית או מידע רחב לגולש, רצוי שיתקין צ'אט-בוט. היתרון בצ'אט-בוט שמלבד היותו רובוט המנהל שיחה של תגובה ומענה לגולש, הוא גם יכול להתפתח על פי צרכי ובקשות הלקוח של כל אתר. כיוון שמדובר בתוכנה, הבוטים לומדים מה אנשים מחפשים באופן ממוקד באתר ומתאימים את עצמם אל צרכי הלקוח. צ'אט-בוט, "הדבר הבא" - יוביל את העסק שלכם לחסכון כלכלי על ידי שירות לקוחות וסיוע בתהליכי המכירה.

 

 
נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//