יתרונות וחסרונות של מערכת "קוד סגור" דוגמת Ntt לעומת וורדפרס


יתרונות וחסרונות של מערכת "קוד סגור" דוגמת NTT לעומת וורדפרס

אין ספק שוורדפרס מציעה את אחת הפלטפורמות הפופולריות להקמת אתר באופן עצמאי, כאשר עוד ועוד אתרים של מערכת וורדפרס צצים לעולם בכל יום. במאמר זה, ננסה להסביר מהם ההבדלים העיקריים בין מערכת הוורדפרס לעומת מערכת Ntt, שמציעה לכם הקמה של אתר במערכת סגורה. מה זה בעצם אומר מערכת סגורה ומה יתרונותיה וחסרונותיה של שיטה זו?

מה זה בעצם מערכת סגורה?

מערכת סגורה היא מערכת מתוכנתת לפרטים, אשר מציעה למשתמש אפשרות התאמה של מאפייניה לצרכיו, אך לא מאפשרת לו התאמה ברמת התכנות של האתר. איך זה בא לידי ביטוי במערכת של Ntt? ובכן, מערכת Ntt מאפשרת לגולשים הקמה של אתר תדמיתי, כאשר הם עושים שימוש במערכת סגורה ובתוכה מתאימים מאפיינים שונים, שהוגדרו מראש על ידי Ntt. כך למשל, הגולש יכול לבחור לו תבנית לאתר, שתגדיר את הקווים המנחים של עיצוב האתר ולהזין תכנים כמו פרטי התקשרות או מאמרים שיווקיים למקומות שהוגדרו לכך מראש.

איך זה שונה ממערכת וורדפרס?

במערכת וורדפרס אתם יכולים לשנות את התבניות המוצעות באופן עצמאי, מה שעלול לסבך לכם את התהליך הפשוט של הקמת האתר, כיוון שבכדי לבצע שינויים של תבניות הקיימות במערכת, תצטרכו ידע בקוד CSS ו – HTML והשינויים הם על אחריותכם בלבד ותמיכה תקבלו רק בפורומים השונים באינטרנט. במערכת Ntt קודם כל, יש עם מי לדבר וניתן להתייעץ בכל שאלה. דבר שני, כל הצד האנליטי, המסובך של תכנות וקידוד האתר נמצא אך ורק בידיהם של עובדי המערכת ולכן, אין סיכוי שהלקוחות המבקשים לבנות את האתר שלהם, יסתבכו בנושא זה. מצד שני, זה גם אומר שלא תוכלו להתאים את התבניות אליכם ותצטרכו לבחור ממגוון של תבניות עיצוביות מובנות. רוצים פרטים נוספים? צרו קשר באתר ונשמח לייעץ לכם לגבי המערכת המתאימה לכם ביותר ואף לבנות עבורכם אתר החל מ-300 ₪.

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//