ייעוץ דיגיטל לחברות


ייעוץ דיגיטל לחברות - להכנס נכון לעולם הדיגיטלי

ייעוץ דיגיטל לחברות ולעסקים מבוסס על הבנה מערכתית ו"הוליסטית" באסטרטגיית דיגיטל ושיווק. אם נפרק את הייעוץ הדיגיטלי לחלקים נראה כי הוא עשוי (בהתאם לצורך) לכלול שירותי קידום ובניית אתרים, שירותי כתיבת תוכן, ניתוח מערכת ניהול, ניתוח תהליכי שירות לקוחות ומערכות של מתחרים, שירותי עיצוב גרפי ושירותי מיתוג עסקי. לפי תכנית עבודה מותאמת אישית ולאחר אפיון העסק שלכם, תדעו במדויק, שלב אחרי שלב, מהיא הדרך הטובה ביותר לכם להגדיל את מספר הלקוחות / לייעל מערכות בחברה ואיזה מערכות דיגיטל יכולת לתמוך בהתרחבות החברה. תהליך האפיון, שלרוב שחשיבותו ידועה לכל מנהל ויחד עם זאת לרוב מדלגים עליו, יאפשר לך להבין איזה כלים טכנלוגייה ישימים עומדים לרשותך, איזה התפתחויות טכנולוגיות יסייעו לך ומה לא עובד ואין טעם בכניסה אליו. אפיון ובניית תוכנית עבודה מסייעים ביצירת בידול עסקי מול מתחרים, שנלחמים כמוך על כל לקוח ולקוח, ולא פחות חשוב יצירת ערך אמיתי ללקוח. אם מרגיש לך שהחברה שלך יכולה לשפר את העבודה מול הלקוחות ולא מביאה לידי מיצוי את השיווק במרחב הדיגיטלי - צרו קשר ובוא נשב יחד להכיר ולגבש תמונה על הצעדים הבאים היעילים ביותר לחברה שלך.ייעוץ דיגיטל לחברות שלך.

 

ייעוץ דיגיטל לחברות - ללמוד על הבשר או ללמוד מניסיון ?

כמו בכל עסק של ייעוץ, הניסיון עושה את ההבדל. הניסיון מחולק לכמה רובדים: (1) ניסיון חוצה תחומים, מבט על (2) ניסיון בפרטים הקטנים. כל יועץ שילווה אתכם הוא לפחות עם 7 שנות ניסיון בתעשיה, וחלקם עם יותר מ12 שנה בעולמות הדיגיטל. עולם הדיגיטל נמצא בתוך תעשיה מורכבת מעשרות חלקים שונים שיש להבין ולראות איך כלל החלקים מתחברים לביצוע מושלם: אפיון צרכים, חווית משתמש, עיצוב, קהלי יעד, פיתוח, שפות תכנות, ניהול מוצר ארוך טווח, שיווק, יחסי המרה, אבטחה, ניהול גרסאות, מוצרים מדף קיימים והתאמות אישיות, צרכים עסקיים ועוד. השיחה היא שילוב של ניסיון, הקשבה ומעוף יחד איתך למה אפשרי לחברה שלך. הניסיון המעשי והליווי שערכנו לחברות מובילות, החל מכנסת ישראל, רשות הטבע, עיריות וחברות ביטוח ופיננסים מאפשר לנו לספק תשובות ולחבר את הפאזל בין כלל תחומי הדיגיטל. כאשר כלל המרכיבים הללו פועלים יחד אתהה כלקוח/ה מקבל את השירות הדיגיטלי הטוב המקיף והיעיל ביותר בשוק.
 

 

מה תקבלו מהיועצים הדיגיטליים של וובי?

ייעוץ דיגיטל לחברות - ליווי פרויקטים ושירותי מיתוג לעסקים.
מבין השירותים המקצועיים שאנחנו בחברת Webbee ייעוץ דיגיטל לחברות מציעים, ניתן לכלול גם שירות מיתוג לעסקים.

שירותי מיתוג לעסקים נועדו לאפשר לכל עסק להבין מה היתרונות היחסיים שלו על פני המתחרים הישירים והעקיפים שלו בשוק ולהראות אותם לקהל הלקוחות על ידי פרסום מכוון. התאמה אישית של אופן הפרסום של העסק שלכם לקהל הלקוחות אליו אתם פונים בארץ או בחו"ל תוכל לאפשר לכם להגדיל את מחזור העסקים החודשי והשנתי שלכם כך שתוכלו לחוות זינוק בהיקף ההכנסות תוך זמן קצר.

WEBBEE ייעוץ דיגיטל לחברות ושירותי קידום אתרים

ייעוץ דיגיטל לחברות כוללים גם דגש מיוחד על מתן שירותי ייעוץ בתחום של קידום אתרים במנועי החיפוש הגדולים. לדוגמא, עסק שלא נמצא בגוגל הוא עסק שיכול לסבול מקושי רב להגיע ללקוחות רבים ומשם לגדול. בשביל שהנוכחות של העסק שלכם בגוגל תהיה ייחודית ותמשוך כמה שיותר תשומת לב מצד הגולשים, חשוב לקדם את האתר שלכם ולבנות אותו לפי חוקי המשחק של קידום בגוגל. פנייה לחברה מקצועית שתהיה אחראית על קידום האתר שלכם בגוגל תוכל לאפשר לכם להגדיל באופן משמעותי וניכר מאוד תוך זמן קצר את החשיפה האינטרנטית של העסק שלך – חשיפה שתבוא לידי ביטוי גם מחוץ למסך.

צרו איתנו קשר
מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//