קידום אורגני - חבילת "יסודות"


מהו קידום אורגני?

קידום אורגני הינו סך הפעולות המבוצעות על מנת לגרום לאתר שלך להופיע במיקומים גבוהים יותר בגוגל בתוצאות החיפוש הטבעיות, לרוב המטרה היא הגעה לעמוד הראשון.
כאשר אתם מחפשים ביטוי מסוים, גוגל מציג שתי תוצאות חיפוש - מודעות בתשלום ותוצאות "רגילות/טבעיות". לרוב לכל ביטוי שתחפשו יהיו מאות עמודים עם אלפי תוצאות שגוגל איתר. מרבית האנשים שיחפשו ביטוי מסוים בגוגל, לא יגיעו לעמוד השני של תוצאות בחיפוש. נשאלת השאלה איך גוגל מבצע תעדוף של האתרים ? ומה יכול לגרום לאתר שלכם לקבל דירוג גבוה יותר מאתרים אחרים ?

קידום אורגני "רגיל" לעומת חבילת הקידום האורגני "יסודות"

כל תהליך של קידום אורגני דורש זמן. פעולות שאנו מבצעים באתר ובאתרים אחרים נסרקים על ידי גוגל אחת לכמה ימים ומתעדכנים בהדרגה בתוצאות החיפוש. ההטמעה האיטית הזו מאפשרת "סדר" מסוים ומבחינת גוגל דואגת לכך שלא כל שני וחמישי כל תוצאות החיפוש ישתנו לחלוטין.

קידום אורגני סטנדרטי 
מתוך כך שהגעה לתוצאות דורשת זמן ואמורה לחקות תהליך "טבעי" בו אתר מקבל יותר ויותר נוכחות ברשת ומתוך כך מקודם בגוגל, ההתחייבות הבסיסית הינה לשנה (12 חודש). התתחייבות באה להגן על הלקוחות ולהביר את הזמן שנדרש להשגת תוצאות. 
עלות של קידום סטנדרטי נעה עבור מרבית התחומים בין 1800-4500 שח לחודש. ואיתה מגיעה התחייבות שלנו להגעה לעמודים הראשונים עם לפחות 60% מהביטויים המקודמים.

חבילת הקידום "יסודות" נועדה עבור עסקים קטנים אשר לא יכולים להשקיע סכומים אלו ועדיין רוצים לחזק את האתר והעסק שלהם במרחב הדיגיטלי.

תוכלו לעמוד על ההבדלים בין צורות הקידום בסקירה הבאה:

פרמטר

חבילת יסודות

קידום סטנדרטי

התחייבות

ללא התחייבות

התחייבות ל12 חודשים

מחיר

560 + מעמ לחודש

1800-4500 שח + מעמ לחודש

פעולות קידום

רכישת שני מאמרים אחת לחודש ועדכון שלו בצורה נכונה באתר ובמקומות נוספים

פעולות קידום מגוונות ורבות, החל מרכישת תוכן 

תוצאות

איטיות יותר לעומת הקידום הסטנדרטי, אך בטווח ארוך (שנתיים) מעולות !
אנו הופכים את האתר למקום עם הרבה תוכן שגוגל אוהב לסרוק

מהירות יותר (טווח של חודשים) והתחייבות לתוצאות תוך שנה

קהל יעד עסקים קטנים שיודעים שהעסק הנוכחי מיועד לשנים הקרובות. מאפשר הוצאה של סכום נמוך, ובטווח של 2-3 שנים לקבל אתר עם תוכן רב יעודי עבור קידום עסקים בינונים וגדולים שרוצים תוצאות מהירות בשווקים תחרותיים
תקציב שנתי משוערך

6720 שח+ מעמ
* אין התחייבות, כך שניתן להפסיק בכל עת

21,600 - 54,000 שח + מעמ
התחייבות לתקציב שנתי

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//