מהם דוחות קידום ?

דוחות קידום מספקים מידע על מצב האתר שלכם במנועי החיפוש ובכלל. זהו כלי חשוב שמאפשר לבדוק את התוצאות של הפעולות שלכם כאשר אתם מבצעים קידום אורגני או קידום ממומן ומסייעים בקבלת החלטות ובמעקב אחר ההתקדמות ומצב האתר.

איזה מידע מתקבל מדוחות הקידום ?

דוחות הקידום מספקים מידע כגון: כמות כניסות לאתר, פילוח כניסות ממכשירים שונים, רשימת ביטויים שאנו עוקבים אחריהם, פעולות אחרונות שבוצעו, גרפים תקופתיים, כמות חיפושים חודשים לביטויים אשר במעקב ועוד.
דוחות הקידום הם דינאמים וניתן לשלב בהם נתונים רבים נוספים בהתאם לצרכים ולמערכות אשר מותקנות אצל הלקוח.

כל כמה זמן דוח קידום נשלח ?

דוח קידום נשלח אחת לחודש או אחת לשבועיים בהתאם לצרכי הלקוח

עלויות והתחייבות

עלות של דוח קידום הינה 38 שח+מעמ לעד 8 ביטויים. התשלום מבוצע חודש בחודשו. התחייבות הינה לחודשיים בלבד. ניתן לבטל את השירות בכל עת על ידי שליחת מייל ביטול לתמיכה. הביטול הינו במייל בלבד לצרכי תיעוד.

שאלות נפוצות:

אני לא מבצע קידום של האתר בצורה אקטיבית, האם אני עדיין צריך דוחות קידום ?

ראשית כן. זוהי כמובן לא חובה וכפי שהסתדרת עד היום, תוכל להמשיך ולהסתדר ללא דוחות קידום, אבל ...
קבלת דוחות קידום אחת לחודש משאירה אותך חד ובמעקב אחר התפתחויות השוק והמתחרים שלך. גוגל הינו מקור תנועה נכבד לרבים מהאתרים, ועל ידי מעקב חודשי ניתן לעקוב ולראות מה מצב האתר בצורה שוטפת ולוודא שאין שינוי במצב האתר שיכול להוביל לירידה בהכנסות ובכמות הגולשים.

העובדה שהדוח נשלח אליך ישירות למייל בזמנים קבועים מקלה על המעקב השוטף. עם בעבר היית צריך להקליד את שמות הביטויים שחשובים לך כדי למצוא את המיקום שלך, כעת הדוח ירכז את כל הביטויים במקום אחד, ויגיש לך אותם. התוצאה היא שליטה על העסק.

כאשר אני מחפש ביטוי מסוים אני רואה שאני בעמוד הראשון, אך דוחות הקידום מציינים שאני ממוקם בתוצאה / עמוד אחר. איך זה יתכן ?

גוגל מייצר תוצאות מעט שונות עבור על גולש, וכאשר הוא מזהה שהינך מחפש אתר מסוים ונכנס אליו יותר מאחרים, מנוע החיפוש מייצר עדיפות פנימית עבורך, מה שמעוות את המצב ה"אמיתי". על מנת לקבל תוצאה מדויקת יותר אנו מציעים לבצע את החיפוש דרך מצב "גלישה בסתר" (מידע נוסף) או לקבל את המידע דרך דוחות הקידום.

 

דוגמא לרשימת ביטויים אשר עליהם מבוצע מעקב ומיקום האתר בביטויים אלו:

כל הכלים שאתם צריכים כדי לדחוף את העסק שלכם קדימה במקום אחד

NTT, הבית של העסקים הקטנים

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך