בניית אתרי נדל"ן


ישנם אתרי נדל"ן רבים, שמאפשרים ללקוחות להתרשם ממגוון הנכסים למכירה, במקום אחד ומסודר. מצד אחד, ישנם סוכני נדל"ן רבים שמוותרים על הקמת אתר עסקי, כיוון שהם בטוחים שהעלות של הקמת אתר היא אלפי שקלים, מה שלא תמיד נכון ומצד שני, ישנן חברות נדל"ן רבות שמעמיסות מידע על הגולשים שלהם באתר, מה שפשוט מבלבל את הלקוחות ולעיתים אף גורם להם לברוח מהאתר ולעבור לסוכנויות נדל"ן אחרות. איך בונים אתר שלא עולה הון תעופות? מה כדאי לשים באתר וממה כדאי להימנע? כל התשובות במאמר זה.

תנו ללקוחות מידע, אל תטביעו אותם במידע

אין ספק שלסוכני נדל"ן ולסוכנויות נדל"ן יש מידע רב לספק ללקוחות שלהם – איזה נכסים הם מציעים למכירה, מה גודל הנכס, באיזה עיר או אזור ממוקם העסק, מה מחיר הנכס, כמה חדרים יש לנכס, לאיזו מטרה מיועד הנכס (למשל: שכירות, רכישה, קרקע חקלאית, נכס מסחרי), זמינות הנכס ומידע נוסף שרלוונטי ללקוחותיהם, כמו פרטים על השכונה או היישוב שבו מוצע הנכס.

ארגון, סדר וחלוקה לקטגוריות

באתר התדמיתי אפשר לספק כל מידע שנראה לכם רלוונטי, כאשר הסוד הוא, שצריך לארגן את המידע בצורה מסודרת, שלא תיצור עומס גדול מידי על הלקוחות. בכדי שהאתר יהיה נוח לתפעול, אך גם יכיל את כל המידע שאתם רוצים שהוא יכיל – חלקו את האתר לקטגוריות לפי סוגי הנכסים שאתם מציעים, כאשר בסופו של דבר, לכל נכס יהיה את העמוד שלו בנפרד ורק בעמוד שלו יפורטו ממש כל הפרטים לגבי הנכס.

באמצעות המערכת שלנו באתר Ntt אתם יכולים לבנות את האתר בעצמכם וללא כל עלות. לאחר השלמה של שלושה שלבים פשוטים, גם לכם יהיה אתר תדמיתי באוויר! למידע נוסף, השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם להקים את האתר שיאפשר ללקוחות להגיע אליכם

וובי דיגיטל, בונים אתרי לתחום הנדלן והתשתיות כבר למעלה מ12 שנה, פיתוח ובניית אתרי נדלן מקצועיים

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL