בניית אתר נגיש

מה צריך בשביל שיהיה לנו אתר עסקי נגיש ללקוחות שלנו, בו יוכלו לקבל עלינו מידע, להתרשם מההיצע שלנו, לראות מבצעים שאנו מציעים, להיחשף לשירות או מוצר חדש שאנחנו משיקים וכמובן – להשאיר לנו פרטים במידה וירצו לדבר עמנו?

  1. המון כסף
  2. מתכנת תותח על
  3. מעצב תותח על

ובכן התשובה היא – כל התשובות אינן נכונות! כל בעל עסק כבר יודע שהיום לא משלמים אלפי שקלים על אתר עסקי תדמיתי, שמבקש לשים אותנו על המפה בעולם הדיגיטלי. היום ישנן אפשרויות אחרות, הצעות מחיר שונות ואף מערכות חינמיות לבניית אתר נגיש בשיטת "עשה זאת בעצמך", דוגמת מערכת Ntt.

איך בונים אתר נגיש לבד?

באתר Ntt אתם מוזמנים לא רק לבנות אתר לבדכם, אלא גם לעשות זאת במהירות, כאשר בתוך מספר דקות האתר שלכם יכול להיות באוויר העולם הווירטואלי. המערכת אינה כרוכה בתשלום ואתם מוזמנים להתחיל כבר עכשיו בבניית האתר שלכם.

איך זה עובד?

בשלב הראשון – אתם פשוט בוחרים בתבנית המתאימה לכם מתוך מגוון אפשרויות. מומלץ לבחור את התבנית לפי מה שאתם רוצים שהאתר ישדר (רצינות, מקצועיות, הומור, נגישות, יוקרה ועוד) – לבחירת התבנית יש משמעות שקשורה בעניין המיתוג שלכם, אבל זה כבר נושא למאמר אחר.

בשלב השני – אתם מזינים לאתר שלכם פרטי קשר שבאמצעותם ניתן להגיע לחנות או להשיג אתכם, לרבות כתובת של העסק, כתובת מייל (אליה ישלחו פניות שיתקבלו באתר), מספר טלפון, קישור לעמוד עסקי בפייסבוק ועוד.

שלב שלישי – בשלב זה מזינים תכנים לאתר שלכם, לרבות הסבר על החברה שלכם, מה אתם משווקים, מאמרים, תיאורי מוצרים או שירותים ועוד, כאשר לאחר השלמת שלב זה – סיימתם.

אין לכם זמן להתעסק עם בנית אתר בעצמכם?

אנחנו מבינים שלא לכל אחד יש את הזמן הפנוי לבנות אתר בעצמו ולכן, אנו מציעים לכם הצעה מיוחדת – בניית האתר על ידי אחד ממומחי העיצוב שלנו, במחיר הוגן לכל כיס – החל מ-300 ₪.

כל הכלים שאתם צריכים כדי לדחוף את העסק שלכם קדימה במקום אחד

NTT, הבית של העסקים הקטנים

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך