בניית אתר לתעשיות


בניית אתר לתעשיות

תעשיות היא מילה כוללת לייצור של אינספור מוצרים באינספור תחומים, כאשר בתוך כל תחום יש עוד תתי תחומים רבים ומגוונים. ישנה תעשיית הטקסטיל, המתייחסת לכלל ייצור המוצרים שקשורים בבד – בגדים, ציפויים לרהיטים, וילונות, מצעים, מפות ועוד. ישנה גם תעשיית אריזות, שכוללת בתוכה ייצור כל סוג של אריזה שאי פעם נתקלתם בה (אריזות קרטון, אריזות ניילון ועוד). ישנה תעשיית המזון – שבה כמובן נכלל כל מפעל וכל חברה שמייצרת מזונות מסוגים שונים, לרבות ממתקים, אוכל בקופסאות שימורים, אוכל יבש (כמו פסטות למיניהן) וכפי שאתם מבינים, עוד מבחר ענק ומגוון של סוגי מזון שונים, כך שבאמת מדובר בתחומי עיסוק והיצע שונים, אף שהם נמצאים תחת אותה כותרת כוללת ומכלילה – תעשיות.

אתר לכל תעשייה ועסק

בין אם אתם עסק שעוסק בתחום המזון או שאתם מפעל שמייצר מצעים ושמיכות לחדרי שינה, כל עסק צריך אתר תדמיתי, שיעזור ללקוחות להכיר אותו, לקבל עליו מידע וליצור עמו קשר במידת הצורך. באתר שלנו, תוכלו לבנות לעצמכם אתר תדמיתי-עסקי לכל מטרה שתרצו, ללא כל עלות ובאמצעות מערכת פשוטה ונוחה לתפעול, כך שבתוך מספר דקות, כבר תוכלו לראות את האתר שלכם עולה לאוויר.

איך בונים אתר לתעשיות לבד?

באמצעות מערכת Ntt זה באמת לא בעיה – כל שעליכם לעשות הוא להשלים שלושה שלבים פשוטים בהקמת האתר שלכם. הראשון, הוא לבחור תבנית שמתאימה לאתר שלכם (חישבו על הקהל שאליו אתם רוצים להגיע ונסו להתאים את התבנית למה שלדעתכם ייצור עניין בקרב קהל המוצר שלכם) – כאשר יש מבחר תבניות שתוכלו לבחור מתוכן. השלב השני הוא לספק ללקוחות שלכם פרטי התקשרות עם העסק שלכם: טלפון, כתובת ואימייל (האימייל ישמש גם להעברת פניות שהתקבלו באתר). השלב האחרון הוא הזנת תכנים, אותם גם לאחר עליית האתר לאוויר, תוכלו לערוך מתי וכמה שבא לכם. פשוט, נכון? אז קדימה התחילו כבר עכשיו בבניית האתר שלכם.

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//