בניית אתר לעסקים קטנים


בניית אתר לעסקים קטנים חשוב לעשות עם חברה שיודעת מה אתם צריכים. זו חברה שיש לה ניסיון רב במתן שירות לבעלי עסקים קטנים ממגזרי פעילות שונים, אשר מכירה היטב את צרכיהם, תקציביהם, שאיפותיהם, מטרות האתרים והדרכים להשיג אותן.

כל מה שאתר של עסק קטן צריך

לעיתים קרובות עסקים קטנים אינם צריכים אתרים גדולים ועמוסים בתוכן, כך שאפשר לקבל את כל מה שצריך ממיניסייט או אתר עמוד אחד (ONEPAGE). יחד עם זאת, אין בכך לומר שכדאי להתפשר על איכות האתר, על העיצוב והתכנים שלו, וכמובן על היבטים חשובים כמו SEO או רשימות התפוצה. לכן, מה שאתם מחפשים הוא שילוב בין עלויות שמתאימות לתקציב שלכם ובין מענה מושלם לצרכים, וזה בדיוק מה שתקבלו בחברה העובדת עם מערכת NTT. קודם כל, עם מערכת NTT אתם יכולים לבנות בעצמכם ולגמרי בחינם את האתר, החל במיניסייט ועד לאתר עסקי מלא ומרשים. מדובר בתהליך פשוט מאוד וקל להבנה שרק מצריך אתכם לבחור את התבנית המתאימה לכם מבחינת העיצוב והמאפיינים, ולאחר מכן להוסיף אל האתר שלכם שם וכתובת אי מייל. לבסוף, מה שנותר הוא רק להכניס את התכנים שהכנתם לאתר, אז בעצם אפשר לגמור עם התהליך תוך דקות ספורות. מכאן והלאה כבר יש לכם אתר אינטרנט פעיל ואטרקטיבי שאפשר לשנות, לשפר ולשדרג אותו בכל עת.

רוצים עוד? אנשי החברה כאן בשבילכם

בניית אתר לעסקים קטנים היא למעשה המומחיות החברה שאליה פניתם, אז אם אתם רוצים שיבנו לכם את האתר ישמחו לעשות זאת. יש חברות העושות זאת בעלויות מצחיקות המתחילות בפחות מ- 400 שקלים, אבל חשוב כמובן לבדוק שהדבר לא בא על חשבון האיכות. יתר על כן, אנשי החברה תמיד נמצאים בשבילכם כדי לטפל בכל צרכי המחשוב והאינטרנט, רק פנו אליהם במייל ותראו שהדברים מטופלים במהירות. לכך מצטרפים גיבויים סדירים למידע החשוב שלכם, אבטחה מתקדמת, דיוור אלקטרוני, שירותי אחסון, אנשי עיצוב, יועצים ומתכנתים, שיווק במנועי החיפוש ופלטפורמות נוספות, ועוד הרבה שירותים ואפשרויות שמותאמים במדויק לצרכים שלכם.

 

 

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//