בניית אתר למוסך


בניית אתר למוסך

בעל מוסך? מעוניין בחשיפה דיגיטלית יעילה ואטרקטיבית? מצוין! הגעת אל הפלטפורמה הנכונה למימוש המטרה השיווקית שלך. NTT הינה פלטפורמה קריאטיבית ופשוטה לתפעול, דרכה תוכל להקים אתר עבור עסק המוסך שלך, במהירות ובקלות.

בונים אתר לבד!

אם נאמר לכם שאתם יכולים לבנות לעצמכם אתר עסקי באופן עצמאי ופשוט תאמינו לנו? אז אנחנו כאן כדי להראות לכם שזה אפשרי וזמין, ללא צורך בתשלום לבוני אתרים מקצועיים או גרפיקאים. כל מה שאתם צריכים על מנת לעצב לעצמכם אתר עבור עסק המוסך שלכם, נמצא בפלטפורמת NTT שלנו, כולל כל הכלים הדרושים להעלאת תוכן אטרקטיבי, מידע על המוסך שלכם, תמונות מזמן אמת ותמונות מעוצבות שיעשירו את האתר ויפנו ללקוחות פוטנציאליים חדשים. כל העיצובים הנפלאים ממתינים לכם כמבחר ענק של אפשרויות לנוכחות מרשימה ברחבי הרשת. אינספור אופציות להראות את היתרון והערך המוסף שלכם כמוסך מקצועי, אמין וכזה הנותן שירות אדיב ויעיל. איך מגדילים את החשיפה שלכם בשוק? באמצעות 3 שלבים פשוטים של בניית אתר בחינם ובהתאמה אישית לכם.

אנחנו לשירותכם

גם אם אין לכם את הזמן לבנות אתר אינטרנטי למוסך שלכם באופן עצמאי, אנשי הצוות המסורים של NTT ישמחו לעשות זאת בשבילכם ובעלות נמוכה והוגנת -החל מ-360 ₪ בלבד! לא רק זאת, אלא גם בזמן שיא של 3 שעות – והאתר שלכם מוכן באוויר.

תשמחו לדעת שתמיד ניתן להוסיף מאפיינים חדשים ומדליקים שישימו את הדגש העיצוב על אתר המוסך שלכם, על מנת שהלקוחות יגיעו אליכם וייהנו משלל שירותי הרכב שאתם מספקים. כל האתרים הנבנים באמצעות הפלטפורמה שלנו מותאמים למובייל ולגוגל, כך שיוכלו להגיע אליכם מכל מקום ובכל זמן.

אז למה אתם מחכים? המפתחות בפנים!

 

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//