בניית אתר וורדפרס


מדוע אתר אינטרנט הוא כה חשוב לעסק שלכם?

אין ספק כי שיווק של עסק זו משימה קשה ומורכבת הדורשת מאמץ רב ומומחיות רבה. בעבר שיווק העסק היה מתמצה בפתרונות מסורתיים כמו רדיו, טלוויזיה או עיתון וכך יצא כי רבים מבעלי העסקים כלל לא השקיעו בשיווק העסק שלהם. אך כיום המצב הוא שונה לחלוטין וזאת עקב כניסתו של האינטרנט לחיינו. עסק שאין לו כיום אתר אינטרנט הוא עסק שיכול להיקלע לבעיות קשות, לוותר מראש על לקוחות רבים ולקמול ולנבול במהירות עצומה. חשוב להבין כי כיום כל לקוח מבצע פעולות באמצעות האינטרנט ועל כן אנו מנהלי העסקים חייבים לבנות אתר אינטרנט איכותי. אתר אינטרנט הוא השלב הראשון בשיווק העסק בעולם הדיגיטלי וכל אחד צריך להתחיל שם.

מערכת וורדפרס – הדרך המושלמת להקים אתר אינטרנט

אך בעלי עסקים רבים אומרים רגע ושואלים מהיכן יהיה להם את הידע להקים אתר אינטרנט חדש ואיכותי? זהו דבר המפחיד את בעלי העסקים בטח הקטנים שבהם והם חוככים בדעתם האם הם יכולים להקים אתר כזה? אז תנו לנו להרגיע אתכם כיום ישנם פתרונות מצוינים להקמת אתרי אינטרנט במהירות כאשר המוביל שבהם הוא וורדפרס. וורדפרס היא מערכת חינמית להקמת אתרי אינטרנט שאינה דורשת כל התמחות ואשר מאפשרת לבנות אתרי אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר שיש. וורדפרס היא מערכת ניהול אתרי האינטרנט הנפוצה בעולם מה שמעיד על האיכויות שלה ועל היתרונות הברורים שלה.

מה היתרונות של וורדפרס?

ראשית חשוב לציין כי מערכת וורדפרס אינה עולה כסף ומאפשרת בניית אתר וורדפרס בחינם, זהו יתרון גדול המאפשר לכם להשקיע את כספכם באפיקים אחרים. לצד זאת חשוב להזכיר כי כן תצטרכו לשלם על אמצעי אחסון ועל שם דומיין אל מדובר בהשקעה כספית קטנה המחזירה את עצמה. יתרונות נוספים של וורדפרס היא שמדובר במערכת שאינה דורשת כל ידע בתכנות או בקוד מה שמקל על השימוש בה ומהווה יתרון עצום לבוני האתרים בשיטה זו. כמות העיצובים בוורדפרס היא אינסופית וניתן להגיע באמצעותה לדברים יפהפיים וברמה הגבוהה ביותר שיש בתחום אתרי האינטרנט. לא רק זאת אלא שיש להזכיר את העובדה כי ניתן לשדרג את אתר האינטרנט שנבנה באמצעות וורדפרס בכל עת ולהוסיף לו פיצ'רים נוספים.

מדוע להקים אתר וורדפרס באמצעות NTT?

לרוב בעלי העסקים אין את הזמן להקדיש לבנייה של אתר בוורדפרס אפילו שזה חינם. לא רק זאת אלא שלרובנו אין גם את הידע העיצובי כיצד לבנות אתר יפה ואין את הידע כיצד ניתן לבנות ממשק משתמש איכותי שיענה על הצרכים של הלקוחות שלנו. בדיוק כאן נכנסת לתמונה NTT אשר המומחיות שלה בפיתוח אתר וורדפרס היא עצומה ואשר בנתה כבר אתרים רבים באמצעות מערכת זו. אנחנו נבטיח כי האתר שלכם יהיה האיכותי ביותר והטוב ביותר ונעשה זאת במחיר מתאים.

נפגש לקפה?

אם אתם בדרך לפרויקט דיגיטלי ורוצים לעבוד עם מקצוענים, צרו איתנו קשר

072.222.1605 SALES@NTT.CO.IL
//