מיליארדי אנשים ברחבי העולם ומיליונים בישראל עושים שימוש קבוע ויומיומי באתרי האינטרנט, במגוון תחומים: עבודה, לימודים, הכרויות, משפחה, רפואה, מידע כללי, ילדים, חוגים ומה לא? גם המגזר הדתי עושה שימוש רב באתרי האינטרנט, למרות ההגבלה שניצבת בכדי למנוע גלישה באתרים לא צנועים, כאשר ניתן לראות אתרים שמסבירים הלכות, אתרים לישיבות, אתרים לאיסוף תרומות, אתרים לאירועי הרצאות דת ועוד.

אתרים לציבור הדתי

הציבור הדתי ידוע ככזה שתורם רבות לקהילה שלו ועוזר לאלה המוצאים את עצמם במצב כלכלי לא טוב. נגיד שאתם רוצים לפתוח אתר לאיסוף תרומות לקהילה שלכם – תעדיפו אתר שנראה מקצועי ואמין כך שלאנשים יהיה נוח לתרום דרכו - כשהם רגועים בנוגע לאמינות האתר. מחפשים לבנות אתר תדמית לעסק המקומי ולהניע אליכם יותר לקוחות? גם במקרה הזה - איכות האתר היא משתנה משמעותי שמשפיע על החלטת הגולשים. אנו יודעים לבנות אתרים מיוחדים לציבור הדתי.
 

בניית אתר במהירות

בכדי לבנות אתר איתנו אין צורך בזמני המתנה ארוכים – הצוות שלנו יודע להתאים את עיצוב האתר לצרכי הלקוחות שלנו.  בעת בניית האתר אנשי השיווק, המעצבים והמתכנתים שלנו ישתפו פעולה בכדי להבטיח שתקבלו אתר מותאם אישית לצרכים שלכם - בין אם בתוכן האתר, בעיצוב האתר ובפונקציונליות האתר. עובדה שהופכת את תהליך בניית האתר למהנה, קצרה ואיכותית. אנו מחזיקים בניסיון של 13 שנים ומחזיקים ברקורד של אלפי לקוחות מרוצים ומגוונים ולכן מסוגלים לבנות אתרים מדהימים בזמן הקצר מהמקובל בשוק, ובאיכות הגבוהה ביותר. מעוניינים שנבנה את האתר שלכם?בחרו בין בניית אתרים לעסקים הקמת אתרים תדמיתיים ו-פיתוח אתרים לתרומות.

רוצים שאנחנו נבנה את האתר עבורכם? אין בעיה!

צוות המומחים שלנו זמין לכל שאלה ויכול אף לבנות את האתר שלכם עבורכם בעלות משתלמת ביותר. כך שאנו נתאים עבורכם את התבנית, נזין את התכנים ונעביר אליכם בסיום אתר מקצועי המוכן לשימוש. לפרטים נוספים – צרו קשר עכשיו.

כל הכלים שאתם צריכים כדי לדחוף את העסק שלכם קדימה במקום אחד

NTT, הבית של העסקים הקטנים

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך