בניית אתרים לציבור הדתי - בניית אתר בחינם

בניית אתרים לציבור הדתי

מיליארדי אנשים ברחבי העולם ומיליונים בישראל עושים שימוש קבוע ויומיומי באתרי האינטרנט, במגוון תחומים: עבודה, לימודים, הכרויות, משפחה, רפואה, מידע כללי, ילדים, חוגים ומה לא? גם המגזר הדתי עושה שימוש רב באתרי האינטרנט, למרות ההגבלה שניצבת בכדי למנוע גלישה באתרים לא צנועים, כאשר ניתן לראות אתרים שמסבירים הלכות, אתרים לישיבות, אתרים לאיסוף תרומות, אתרים לאירועי הרצאות דת  ועוד.

אתרים לציבור הדתי בחינם

הציבור הדתי ידוע ככזה שתורם רבות לקהילה שלו ועוזר לאלה המוצאים את עצמם במצב כלכלי לא טוב. נגיד שאתם רוצים לפתוח אתר לאיסוף תרומות לקהילה שלכם – בטח יהיה לא הגיוני להוציא על אתר שכזה ערשות אלפי שקלים, לא כך? אבל אתם לא צריכים להוציא לפי שקלים על אתר, כאשר יש לרשותכם את מערכת NTT אשר פותחה בפיתוח ישראלי מקומי, המאפשרת בניית אתרים באופן עצמאי.

לא צריך להיות מתכנת בשביל לבנות אתר

בכדי לבנות אתר במערכת NTT לא צריך ידע טכני בכלל – פשוט התחילו בבניית האתר ותקבלו בכל שלב את ההוראות לבנות את האתר שלכם באופן פשוט ונוח – כך שכל אחד יכול לבנות אתר באמצעות המערכת שלנו. המערכת מאפשרת לבחור תבנית עיצוב מתוך מבחר – בחרו בתבנית שמתאימה ביותר לפונקציונליות שאתם מייעדים לאתר שלכם. לאחר מכן תנו שם לאתר שלכם והזינו פרטי התקשרות שיועברו לגולשים שלכם. בשלב האחרון, תוכלו לשלב תכנים באתר שלכם וזהו, בתוך דקות ספורות יש לכם אתר בחינם.

רוצים שאנחנו נבנה את האתר עבורכם? אין בעיה!

צוות המומחים שלנו זמין לכל שאלה ויכול אף לבנות את האתר שלכם עבורכם בעלות משתלמת ביותר – החל מ360 ₪ בלבד. כך שאנו נתאים עבורכם את התבנית, נזין את התכנים ונעביר אליכם בסיום אתר מקצועי המוכן לשימוש. לפרטים נוספים – צרו קשר עכשיו.

כל הכלים שאתם צריכים כדי לדחוף את העסק שלכם קדימה במקום אחד

NTT, הבית של העסקים הקטנים

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך