בניית אתרים בקריית גת

כל עסק, ללא קשר לגודל היקף עבודתו העסקית, צריך אתר שבו יוכל להציג את חזונו העסקי, להציע מרכולתו ולקיים תקשורת דו צדדית עם לקוחותיו. אבל אתר עסקי הוא לא משהו שכל עסק יכול להרשות לעצמו – במיוחד אם אתם עסק קטן ויש לכם תקציב שיווק מוגבל ביותר, כך שבטח לא תשימו את כולו על אתר אחד ותעדיפו לפזר את התקציב למספר כלים שיווקיים, על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה של שיווק העסק.

בניית אתר – לא כל תקציב העסק במקום אחד

בעוד שבעבר בנייה של אתר הצריכה השקעה של לפחות כמה אלפי שקלים (ועד לעשרות אלפי שקלים), כיום ישנן גם אלטרנטיבות אחרות. כאלה המעניקות מענה דווקא לעסקים קטנים ובינוניים שרוצים לקדם את העסק שלהם באתר עסקי ומקצועי, אך בגבולות התקציב של העסק ועדיף שלא יגמור את כל התקציב בהוצאה אחת.

בניית אתר עסקי ברגע!

מה דעתכם על בניית אתר ללא כל עלות כלל וכלל? כן חברים, שמעתם טוב! מערכת NTT מאפשרת בנייה מהירה וקלה של אתר ומוצעת ללא כל עלות כספית מצדכם – אפילו אם אתם נמצאים באזור הדרום ומרגישים שכל החדשנות הזו רחוקה מכם. מערכת NTT הינה פיתוח ישראלי חדשני, שבמסגרתו כל אחד יכול לבנות אתר בלי קודים ובלי תכנות של שעות על גבי שעות ובלי הוצאה של אלפי שקלים. לא מאמינים לנו? התחילו לבנות אתר ונסו את המערכת בעצמכם – בתוך דקות ספורות תוכלו כבר לראות את האתר שלכם באוויר האינטרנט.

שירות בניית אתרים בעלות הוגנת

במידה ואין לכם זמן לעשות זאת בעצמכם או שאינכם בטוחים איזו תבנית מתאימה לאתר שלכם ואילו תכנים כדאי לכם לשלב, אנו מוכנים לעשות את העבודה בשבילכם. אתם תספרו לנו מה אתם רוצים ובוני האתרים המוכשרים שלנו יבנו עבורכם את האתר בעלות הוגנת לכל כיס – החל מ360 ₪. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

 

כל הכלים שאתם צריכים כדי לדחוף את העסק שלכם קדימה במקום אחד

NTT, הבית של העסקים הקטנים

ואהבת לרעך כמוך אהבת?
הוסף לאתרך